Publiczne strony statusów

« powrót do listy funkcji

Komunikuj status Twoich stron i usług swoim użytkownikom za pomocą skastomizowanych stron statusów. W przypadku wystąpienia awarii publikuj tam komunikaty informujące użytkowników o podejmowanych przez Ciebie czynnościach oraz spodziewanym czasie rozwiązania problemu.

publiczna strona statusów

Jak to działa

Pod ustawionym przez Ciebie adresem URL będziemy wyświetlać publicznie dostępną stronę internetową z listą wybranych przez Ciebie testów. Dla każdego z nich możemy wyświetlać aktualny status oraz wykresy - poziomu dostępności i średnich czasów odpowiedzi w ostatnim okresie (tydzień, miesiąc, kwartał, rok).

Na stronie z listą testów - oraz w szczegółach każdego z wybranych testów - wyświetlane będą wprowadzone przez Ciebie komunikaty o bieżących pracach związanych z dostępnością Twoich serwisów lub usług.

Zobacz przykładową stronę statusów >>

Konfiguracja

Możesz utworzyć dowolną liczbę stron statusów i do każdej z niej przypisać inne spośród monitorowanych stron. Każda strona statusu może mieć swoją nazwę, tytuł, wstęp, logo i kolorystykę. Możesz nawet dodać własne style CSS, żeby jeszcze bardziej skastomizować wygląd strony.

Strony statusów mogą być wyświetlane w różnych językach: polskim, angielskim, niemieckim i hiszpańskim.
« powrót do listy funkcji