Domai.nr – idealne narzędzie do wyszukiwania domen

Opublikowany 27 października 2014 w Inne. Tagi: , , , , .

Szukasz idealnej nazwy domeny? Wypróbuj Domai.nr, gdzie znajdziesz szereg kreatywnych nazw domen dostosowanych idealnie do Twojego biznesu. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić interesujące Cię słowo kluczowe i przeglądać otrzymane wyniki. Wszystkie dostępne nazwy domen funkcjonalnych, w tym te z rozszerzeniami .com, .org, i .net, są zawarte w rezultatach. Domai.nr daje możliwość znalezienia domeny w różnych językach, nawet tak egzotycznych, jak Hindi, japoński, chiński, arabski oraz hebrajski i to nie wprowadzając ich za pomocą umiędzynarodowionego alfabetu łacińskiego.

domainr

Domai.nr może być wykorzystane do tego, by szukać domen funkcjonalnych, sponsorowanych, krajowych, drugiego rzędu oraz umiędzynarodowionych nazw domen. Można również dowiedzieć się, czy nazwa domeny, którą chcesz dla swojej strony, jest już zarejestrowana lub czy jest dostępna. Po wybraniu nazwy domeny, Domai.nr umożliwi Ci wybór firmy, przez którą kupisz i zarejestrujesz wybraną nazwę. Domai.nr daje użytkownikowi całą listę opcji do wyboru, a nie tylko ofertę jednej, zaprzyjaźnionej firmy.

Domai.nr wymienia także opcje domen, które są już zarejestrowane. Można dzięki temu złożyć ofertę kupna osobie, na którą dana nazwa jest zarejestrowana. Informacje o rejestracji pobierane są z bazy danych Whois, skąd otrzymasz listę agentów, przez których skontaktujesz się z właścicielem w celu złożenia oferty. Domai.nr jest idealnym narzędziem do wyszukiwania nazw domen. Wykorzystując koncepcję hakowania domen (mam tu na myśli hakowanie jako sprytny trik), daje Ci również nazwę domeny, która skleja dwa sąsiadujące poziomy domeny, np. http://sup.er lub http: //monit.or, które wykorzystują fikcyjne oznaczenia kodowe krajów. Stosując koncepcję hakowania domeny, można zarejestrować krótkie nazwy domen, które mogą służyć do przekierowań, tworzenia domen bazowych, pastebinów oraz oferowania usług skracania adresów URL.

domainr1

Wrażenia z obsługi i rejestracji

Mając elegancką, nowoczesną, łatwą w użyciu stronę internetową, która ma pasek wyszukiwania na górze, gdzie ludzie mogą wpisywać swoje zapytania, Domai.nr ma doskonały wygląd. Wielu użytkowników z pewnością szukało lub szuka wyszukiwarki domen, która dostarczy listę wielu propozycji, również takich, na które wcześniej sami nie wpadli. Aby znaleźć idealną nazwę domeny wystarczy zalogować się na Domai.nr i skorzystać z funkcji ich wyszukiwania. Nie musisz się logować lub rejestrować, by korzystać z tej usługi. Możesz wyszukiwać dowolną ilość razy, jeśli masz ochotę – nie ma co do tego żadnych ograniczeń. Domai.nr nie oferuje usługi spersonalizowanych kont użytkowników. Sama strona zostałaby w ten sposób skomplikowana, co przeczyłoby założeniu jak największego jej uproszczenia. Jednak, gdy już zdecydujesz się na jakąś domenę, to będziesz musiał się zarejestrować na stronie firmy, przez którą chcesz dokonać zakupu.

Funkcjonalności

Jakie są funkcjonalności Domai.nr?

 • Wyszukuje dostępność nazwy domeny, którą chcesz.
 • Przedstawia długie i krótkie adresy URL, wybierasz ten, który Ci się podoba.
 • Skraca adresy URL.
 • Sprawdza domeny we wszystkich możliwych wariantach.
 • Udostępnia listę firm, gdzie możesz kupić daną domenę.
 • Jeśli znajdziesz interesującą Cię nazwę domeny, którą chcesz podłączyć pod swoją stronę lub bloga, to Domai.nr oferuje odwołania bezpośrednie dla każdej domeny. Odwołania bezpośrednie to takie, które są dokładnym adresem URL strony lub bloga.
 • Jest dostępny jako aplikacja na Androidzie, iOsie, Windowsie oraz jako rozszerzenie do przeglądarki Chrome.

domainr2

Wybór odpowiedniej nazwy domeny za pomocą Domai.nr

Przy wyborze nazwy domeny dla Twojego serwisu upewnij się, że Twoja domena da się łatwo wpisać. Najlepiej, jak będzie krótka i będzie zawierała słowa kluczowe, które będą możliwie jak najlepiej opisywać Twój biznes. Nazwa domeny powinna wskazywać na obszar Twojej działalności lub niszy. Należy unikać wszystkich numerów oraz myślników i powinna być łatwa do zapamiętania. Należy prawidłowo badać nazwę domeny i Domai.nr jest najlepszym miejscem do wykonania takiego badania.

Należy dokonać właściwego wyboru rozszerzenia nazwy domeny, ponieważ może to mieć szczególne znaczenie. Należy wykorzystać taką końcówkę, która pasuje do Ciebie i Twojej firmy. Upewnij się, że kupiłeś różne rozszerzenia i błędnie wpisane wersje swojej domeny, by konkurenci nie mogli zarejestrować ich w swoim imieniu i przekierowywać ruch na swoje strony internetowe.

Ze względu na ograniczenie Twittera i Bit.ly do wprowadzania maksymalnie 140 znaków, Domai.nr jest używany przez wielu wydawców i blogerów, którzy chcieliby udostępnić krótki link do swojej strony internetowej lub bloga na wielu platformach społecznościowych.

Cennik

Domai.nr jest darmowy i znalezienie nazwy domeny, która Ci pasuje, nic nie kosztuje. To jest zaleta, ponieważ mimo, że jest wiele podobnych usług, to żadna z nich nie może zaoferować podobnej jakości i to za darmo! Rejestracja nazwy domeny z pewnością coś kosztuje i będziesz musiał dobić targu z jakimś dostawcą. Jednak wielu z nich może zaoferować Ci zniżki przy zakupie za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji Domai.nr.

Domai.nr może czynić cuda w znalezieniu odpowiedniej domeny dla Twojej strony, aplikacji internetowej lub kolejnego projektu WWW. Zbudowany przez trzech techników, którzy odeszli z pracy i zrobili burzę mózgów. Wpadli na wiele różnych pomysłów produktowych, do których stale używali Domai.nr, by wymyślać dla nich nazwy. W końcu doszli do wniosku, że mogą uruchomić swoje narzędzie pod nazwą Domai.nr, które byłoby użyteczne dla innych, im podobnych ludzi.

Domai.nr jest bardzo pomocnym źródłem informacji dla projektantów stron internetowych, firm e-commerce oraz dla startupów, którzy szukają nazw domen dla swoich działalności i chcą się upewnić, że wybrana przez nich nazwa jest kreatywna, oszczędna i łatwa do zapamiętania. Niech Twoi koledzy projektanci, hakerzy i web developerzy dowiedzą się o tej stronie, ponieważ może to być najlepszym narzędziem, które możesz polecić osobie, która szuka nazwy domeny.

 • Generuj pomysły na kreatywne nazwy domen z @domainr domai.nr/ via @MonitoringStron

  Tweetnij to

Sprawdź Domai.nr już dziś i daj nam znać o swoich wrażeniach w komentarzach!

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron