Snov.io: Koniec z ręcznym wyszukiwaniem i zbieraniem adresów e-mail

Opublikowany 9 sierpnia 2018 w Inne. Tagi: , , .

Jednym z najtrudniejszych zadań marketera internetowego jest wyszukiwanie adresów e-mail i zdobywanie odpowiedniej grupy osób do swoich kampanii. Oprócz tego, ostatnią rzeczą, którą chciałbyś robić jest upewnianie się, że w bazie są same prawidłowe adresy e-mail. Wiele maili odesłanych z tego powodu wiąże się z ryzykiem zawieszenia konta.

Snov.io

Jeżeli do tej pory to były Twoje problemy, czas, abyś wypróbował Snov.io, który jest narzędziem do wyszukiwania maili. Przeczytaj tę dogłębną recenzję tego narzędzia, aby zobaczyć, jak bardzo może być przydatne.

Snov.io – Prostsze, szybsze i wygodniejsze znajdowanie e-maili

Na rynku istnieje wiele narzędzi, które oferują podobne rozwiązania, ale to narzędzie się wyróżnia. Narzędzie jest przyjazne dla użytkowników, co jest jedną z jego największych zalet. Musisz jedynie zainstalować rozszerzenie chrome – to wszystko. Zobacz, jak wiele świetnych możliwości oferuje Snov.io:

 • Korzystaj z wyszukiwania domen, aby znaleźć adresy mailowe razem z nazwiskami i stanowiskiem pracy. Dzięki temu zyskasz odpowiednią grupę odbiorców.
 • Natychmiast weryfikuj poprawność adresów e-mail. Przez to Twoje maile będą zawsze dostarczane.
 • Skorzystaj z możliwości śledzenia maili z Gmail, aby dowiedzieć się, jak odbiorcy zareagowali na Twojego maila – świetne!
 • Jeżeli interesuje Cię automatyzacja, możesz tworzyć kampanie mailowe z automatycznymi odpowiedziami.
 • Możesz także skorzystać z możliwości szukania stron internetowych przy użyciu określonej technologii, która może Ci się przydać. Jest to kolejna funkcja, którą trudno znaleźć w innych narzędziach, a tutaj jest bezpłatna.
 • Na koniec – wysyłaj maile klikając w przycisk z wybraną listą.

Snov.io dzięki tak ogromnej ilości funkcji pomaga milionom użytkowników zarządzać swoimi mailami lepiej i szybciej.

Snov.io - zrzut ekranu 1

Jak ustawić Snov.io?

To naprawdę zajmuje dwie minuty.

 1. Wejdź na „snov.io” i kliknij na opcję „Dostępny w Chrome Web Store”, która powinna Cię przekierować do Chrome Web Store.
 2. Kliknij „Dodaj rozszerzenie”
 3. Po instalacji, zostaniesz przekierowany na stronę rejestracji, gdzie możesz utworzyć bezpłatne konto. Będziesz mógł zintegrować je ze swoim kontem Gmail.
 4. Gdy skończysz, możesz już zacząć wydobywanie maili.

To było proste. Jak sprawdzić to narzędzie?

 1. Możesz szukać maili na wielu platformach, takich jak Google, LinkedIn, Facebook itp.
 2. My dla przykładu wybraliśmy Google.
 3. Wpisz w pasek wyszukiwania Google odpowiednie słowo kluczowe. Na przykład „projektanci stron internetowych”. Poczekaj, aż pokażą się wyniki wyszukiwania.
 4. Kliknij na ikonę „Snov.io” umieszczoną w prawym górnym rogu przeglądarki Chrome.
 5. Zobaczysz listę domen, które są wybrane jako domyślne. Możesz je zignorować lub odhaczyć te, którymi nie jesteś zainteresowany.
 6. Kiedy wybierzesz domeny, kliknij w przycisk „Zdobądź maile z tych domen”.
 7. Możesz albo wybrać perspektywy albo wybraną liczbę adresów mailowych. Kiedy wybierzesz maile, będziesz mógł wybrać z kategorii „Ogólne”, „Osobiste” i/lub „Inne”.
 8. Wyszukiwanie zazwyczaj kończy się bardzo szybko. Dostajesz także informację, ile kredytów zostanie wykorzystanych w przypadku eksportowania.

Snov.io - zrzut ekranu 2

Czy to wiąże się z jakimiś kosztami?

Każde wyszukiwanie za pomocą tego narzędzia bazuje na kredytach, które są płatne. Możesz wybrać spośród wielu opcji. Na początek polecamy wypróbowanie bezpłatnej wersji próbnej, która zapewnia Ci 100 kredytów na miesiąc. Ta opcja nazywa się XS.

Plany mają nazwy od S do XL. Dostajesz w nich od 1000 do 50000 kredytów na miesiąc. Jeżeli zapłacisz za rok, oszczędzisz przynajmniej 10% w zależności od wybranego planu. Czasem Twój zakup zostanie nagrodzony zwrotem pieniędzy na zasadach ich własnej kryptowaluty SNOV. Jeżeli za swój plan zapłacisz walutą SNOV, dostaniesz zniżkę 30%.

Zalety vs wady

To narzędzie ma wiele zalet. Jedną z nich jest czas reakcji tego narzędzia. Wydobywanie informacji, których pozyskiwanie manualne trwałoby godzinami, zajmuje bardzo mało czasu.

Niestety, brak możliwości eksportu CSV w planie XS jest największą wadą. Wciąż pracują nad doświadczeniem, przez co narzędzie może być trudne w zrozumieniu i użytkowaniu, póki się do niego nie przyzwyczaisz.

 • Prostsze, szybsze i wygodniejsze wyszukiwanie i gromadzenie adresów email: @snov_io snov.io via @MonitoringStron

  Tweetnij to

Werdykt

Snov naprawdę wyróżnia się, porównując do konkurencji takiej jak „Hunter” czy „Find That Lead”, dzięki ich cenom i łatwości ustawienia. Snov.io jest w dobrej cenie, a na korzystanie z niego zdecydowały się takie firmy jak UBER, LEGO, SoundCloud czy UBISOFT. To narzędzie jest bardzo polecane przez użytkowników i zdecydowanie warte wypróbowania!

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron