Zasilaj swoje profile społecznościowe treściami ręcznie wybieranymi przez Quuu

Opublikowany 24 lipca 2018 w Social media. Tagi: , , .

Czy wiesz, co obecnie sprzedaje się jak świeże bułeczki? Dobry kontent! W zasadzie, zaraz po słynnym stwierdzeniu „klient nasz pan”, firmy za motto uznają „odpowiedni kontent jest najważniejszy”. I to jest prawda. W czasach, gdy ludzie zawsze szukają informacji w Internecie, słowa mają niesamowitą moc oddziaływania na ich myślenie, zachowanie i preferencje. Ale nie jakiekolwiek słowa, tylko odpowiednie słowa. Jeżeli jesteś przedstawicielem organizacji chcącej powiększyć liczbę swoich klientów poprzez techniki takie jak marketing poprzez media społecznościowe, potrzebujesz treściwej, mądrej i interesującej treści, która za każdym razem przyciągnie nowych klientów. Każda pomyłka może być szansą dla konkurencji.

Quuu

Właśnie dlatego, wiodące organizacje powierzają swoje media społecznościowe i marketing z nimi związany zautomatyzowanym, intuicyjnym narzędziom, takim jak Quuu. Quuu jest platformą, która sugeruje, jaki kontent pozwoli Ci na zwiększenie obserwujących w mediach społecznościowych i pozwala Ci zaplanować odpowiednie, unikalne, ciekawe posty, które będziesz mógł dodawać bez przerwy. Oczywiście, możesz to w trakcie edytować. To narzędzie pozwala znacząco oszczędzić czas i wysiłek włożony w marketing online.

Chcecie wiedzieć więcej?

Quuu – udostępniaj najlepsze, manualnie dobierane treści w swoich mediach

Quuu jest platformą online sugerującą zawartość, która zautomatyzuje Twoje posty w mediach społecznościowych dodając je do kolejek i udostępniając w wybranym przez Ciebie terminie. Musisz tylko połączyć swoje konto na Buffer lub HubSpot z Quuu, aby zacząć dostawać sugestie zawartości odpowiedniej w Twoim segmencie rynku.

Najlepsze w Quuu jest to, że cała sugerowana zawartość jest osobiście dobierana przez zespół pracowników, do każdej z ponad 500 kategorii. Możesz edytować każdą zasugerowaną zawartość, a nawet podłożyć do niej własny głos, a później dodać do swojego planu, aby udostępnić w odpowiednim momencie. Z aplikacją działającą tak sprawnie jak Quuu, zawsze będziesz miał pełno zaplanowanych treści, które zainteresują Twoich obserwujących i pomogą Ci rozwinąć swoje media społecznościowe na wszystkich platformach.

Oto jedne z najlepszych możliwości, jakie daje Quuu:

 • Planowanie z Quuu – Prosty sposób, aby zarządzać wszystkimi swoimi kontami w mediach społecznościowych i w łatwy sposób planować posty na Facebooku, Twitterze i LinkedIn. Ta opcja pozwala Ci wypełnić swoje media społecznościowe zaplanowanymi, popularnymi treściami wybranymi manualnie przez zespół Quuu, bez potrzeby logowania się i wylogowania na wielu platformach.
 • Recycling treści – Ekstremalnie prosty sposób, aby wykorzystywać wielokrotnie dany kontent, który będzie wyświetlał się w mediach społecznościowych wiele razy, aby dotrzeć do większej liczby odbiorców. Specjalnie oznaczona przez Ciebie zawartość będzie przechowywana przez Quuu w bibliotece, abyś mógł w przyszłości do niej wrócić.
 • Kolekcje – Kolekcje nawiązują do wspomnianej w poprzednim punkcie biblioteki treści. Sugestie zawartości, które dostajesz od Quuu mogą być dodawane do kolekcji, aby później móc je wykorzystać w dowolnym momencie.

Jeśli chodzi o zarządzanie treściami w mediach społecznościowych (w tym przechowywanie treści, planowanie, udostępnianie i ponowne wykorzystywanie), Quuu staje się standardem na rynku.

Quuu screenshot

Jak to działa

Oto, w jaki sposób krok po kroku możesz wypróbować Quuu:

 1. Wejdź na https://www.quuu.co/ i kliknij w duży, niebieski przycisk z napisem „Start 14 day FREE trial”, aby zacząć 14-dniowy, darmowy okres próbny
 2. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się lub zarejestrowanie, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Aby się zarejestrować:
  1. Wpisz swój adres e-mail i hasło
  2. Kliknij „Sign up”, aby się zarejestrować
 3. Co ciekawe, to wszystko, co musisz zrobić, aby dostać się na swoją stronę główną. Żadnych długich formularzy pytających o szczegóły firmy ani innych pytań, które są zwykle zadawane nowym użytkownikom. Musimy tylko podać nazwisko do naszego maila i kliknąć w przycisk „Save and connect social profile”, aby zapisać dane i stworzyć konto.
 4. Strona główna jest prosta i zawiera opcje połączenia Quuu z wieloma różnymi mediami społecznościowymi.
 5. Menu u góry strony głównej zawiera następujące opcje:
  1. Planowanie – zawiera wszystkie opisane powyżej opcje (to jest strona, która otwiera się automatycznie, gdy wejdziesz na stronę główną)
  2. Ustawienia – strona, na której możesz zarządzać swoim profilem, przekierowaniami, kuponami, fakturami oraz ustawić preferencje dotyczące planowania postów
  3. Odpowiedzi – pomocny link do strony z FAQ narzędzia
  4. Promuj – link do platformy Quuu Promote
 6. W środkowym panelu na stronie głównej znajdują się przyciski dedykowane do połączenia z różnymi kontami na Facebooku, LinkedIn i Twitterze. Oto dostępne opcje:
  1. Połącz z profilem na Facebooku
  2. Połącz ze stroną na Facebooku
  3. Połącz z grupą na Facebooku
  4. Połącz z profilem na LinkedIn
  5. Połącz z grupą na LinkedIn
  6. Połącz z profilem na Twitterze
 7. Kliknij w wybraną opcję z powyższych, a zostaniesz przekierowany do strony logowania wybranej platformy, na której zostaniesz poproszony o zalogowanie się i pozwolenie na dostęp Quuu do Twojej tablicy i sugerowanie treści.
  1. Wybraliśmy opcję „Połącz ze stroną na Facebooku” i zostaliśmy poproszeni o zalogowanie się
  2. Quuu potwierdził parę rzeczy i poprosił o pozwolenie na dostęp do naszych danych
  3. Później, wybraliśmy stronę, którą chcemy zarządzać za pomocą Quuu
  4. Na końcu, zostaliśmy poproszeni o wybranie kategorii, w których chcielibyśmy otrzymywać sugerowane treści (bezpłatna wersja próbna pozwala na wybranie do 5 kategorii). Istnieje ponad 500 kategorii do wybrania, co robi wrażenie.
  5. Po kilku potwierdzeniach, zaczęliśmy dostawać do 6 sugestii dziennie w naszej bibliotece treści.
 8. Chwilę później, możemy zobaczyć sugerowane treści odpowiadające wybranym kategoriom w prawym panelu na stronie głównej. Możemy przeciągać te sugestie do różnych terminów zaproponowanych w środkowym panelu, aby zaplanować posty. To takie proste!

Praca z Quuu była dość prosta. Według nas, narzędzie online, które zajmuje się tak dużą ilością Twojej pracy (zarządzanie automatycznym udostępnianiem postów w mediach społecznościowych) w cenie 15$ miesięcznie, jest warte wypróbowania przez każdego.

 • Wypełnij swój kalendarz publikacji społecznościowych najlepszymi ręcznie wybieranymi treściami z @quuu_co quuu.co via @MonitoringStron

  Tweetnij to

Podsumowanie

Tworzenie idealnych treści zajmuje dużo czasu i wysiłku i nie każdy umie to zrobić dobrze. Quuu znajduje najlepsze treści, przeglądając manualnie każdy post stworzony przez zespół, przez co masz więcej czasu, aby zająć się innymi aspektami swojej firmy. Bardzo polecamy to narzędzie!

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron