Marketin9 – “content is king”

Opublikowany 6 maja 2019 w Reklama. Tagi: , , .

Rynek pozycjonowania stron (SEO) ewoluował. Od kiedy wyszukiwarki internetowe zaczęły wdrażać inteligentne algorytmy, czasy produkcji kiepskiego kontentu z nadzieją, że przyciągnie on internetowe roboty, muszą odejść w niepamięć. Oznacza to wabienie czynnika ludzkiego bardziej kreatywnymi, a wręcz finansowymi środkami. Marketin9 jest jednym z wielu narzędzi stworzonych z myślą o nowych zasadach panujących na rynku SEO. To platforma, która łączy Reklamodawców z Internetowymi wydawcami, którym zależy na kontencie wysokiej jakości. Marketin9 pomaga reklamodawcom wybrać najwyższą jakość w danym przedziale cenowym i zrozumieć ofertę. Pomaga też reklamodawcom nieco przyciąć koszty, kiedy wielkie zamówienie trafia do konkretnego wydawcy. To narzędzie pomoże Ci wynieść swoją kampanię marketingową na wyższy poziom.

Przyjrzyjmy się kluczowym aspektom Marketin9.com.

Marketin9

Marketin9: Zbuduj własną markę

Marketin9 służy jako platforma łącząca content marketerów z wydawcami internetowymi, umożliwiająca im wspólną i efektywną pracę nad zbudowaniem silnej pozycji w sieci dla obopólnej korzyści obu marek. Użytkownicy mogą korzystać z platformy za darmo, ale usługi na niej są płatne.

Platforma online daje dostęp do tysiąca stron internetowych ze szczytu rankingu, na których możesz publikować swój kontent. Na przestrzeni czasu, firma zbudowała więzi z częścią topowych stron internetowych, które wyraziły zgodę na publikację materiałów od użytkowników Marketin9.

Problem przy tworzeniu treści? Marketin9 służy pomocą! Platforma pomaga tworzyć nowe kampanie marketingowe, dodawać artykuły do bazy danych i robić zamówienia online. Możesz przesłać swój własny kontent, by trafił do partnerów strony, albo możesz też, skorzystać z usług profesjonalistów, którzy napiszą tekst za Ciebie. Platforma daje Ci wgląd w Twoje publikacje i ich status na topowych stronach, dzięki czemu publikowane przez Ciebie treści mogą osiągnąć ogromne zasięgi, na których Ci zależy.

Marketin9 jest zaprojektowany w taki sposób, że stworzone są oddzielne panele dla Reklamodawców i dla Wydawców internetowych, zapewniając każdemu z nich dostęp do innych, interesujących ich funkcji.

Jednymi z najistotniejszych funkcji Marketin9u są:

 • Narzędzie umożliwiające zamawianie kontentu, jak i tworzenie go samemu
 • Możliwość współpracy z wydawcami wielu stron internetowych, w różnych krajach
 • Dostęp do stron z największymi zasięgami, dzięki czemu możesz spać spokojnie z myślą, że twój kontent trafi do wielu odbiorców
 • Możliwość sprawdzania statusu publikacji
 • Marketin9 posiada także wbudowanie narzędzie, które pomaga monitorować budżet, jaki wydałeś na content marketing.

Marketin9 - zrzut ekranu

Jak to działa

Przejdźmy do sposobu działania narzędzia.

 1. Aby zacząć korzystać z marketin9, musisz udać się na: www.marketin9.com.
 2. W menu, na samej górze odnajdź przycisk Login, kliknij go, by przejść do strony logowania. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, na dole masz link do rejestracji.
 3. Kliknij zaloguj się i podaj swoje dane, by założyć konto na Marketin9.
 4. Po zalogowaniu wyświetli Ci się panel.
 5. Ciekawą rzeczą jest, że narzędzie to daje Ci dostęp do dwóch paneli. Kiedy założysz konto możesz przemieszczać się pomiędzy panelem dla Reklamodawców, a panelem dla Wydawców.
 6. W panelu dla Wydawców możesz wejśc w interakcję z platformą, zarządzać swoim kontentem, postami, wyświetlać ich statusy, artykuły, kampanie i strony internetowe.
 7. W panelu dla Reklamodawców masz publikacje i zamówienia na kontent na stronach, a także możliwość tworzenia nowych stron.

Marketin9 to wyrafinowana i łatwa w użyciu platforma do content marketingu. Pomaga podnieść zasięgi twojej marki i przyczynia się do wzrostu potencjału Twojej firmy, a co za tym idzie – większych zysków.

Wady i Zalety

Każde narzędzie ma swoje wady i zalety. Spójrzmy, jak to się przedstawia w przypadku Marketin9.

Zalety

 • Globalne zasięgi: Marketin9 pozwala wyświetlać content na szczytowych stronach rankingu, zapewniając masywne zasięgi
 • Budżet kontrolowany: Jedną z wielu zalet jest to, że platforma pomaga być na bieżąco z budżetem przeznaczonym na kampanię reklamową
 • Łatwość tworzenia: Platforma ma na do dyspozycji autorów tworzących niektóre z wiodących publikacji, dlatego możesz albo wrzucać swój własny kontent, albo skorzystać z opcji, gdzie ktoś napisze go za Ciebie
 • Linki DoFollow & NoFollow: Marketin9 oferuje zarówno linki DoFollow jak i NoFollow, dlatego Twój kontent ma większe szanse zabłysnąć w wynikach wyszukiwania.

Wady

 • Może nie przynieść oczekiwanych rezultatów: Twórcy narzędzia otwarcie przyznają, że nie ponoszą pełnej odpowiedzialności, za rezultaty kampanii SEO prowadzonych za pomocą usług, oferowanych na ich platformie.
 • Tworzenie infografiki może zając 7 dni roboczych: Podczas, gdy otrzymanie zamówionego artykułu może zająć zaledwie 3 dni robocze, oczekiwanie na infografikę zamówioną poprzez Marketin9 trwa aż 7 dni.
 • Tylko blogi z rankingiem na swojej domenie mogą uzyskać dostęp do bazy danych Marketin9.

Werdykt

Marketin9 to potężna content marketingowa platforma oferująca szeroki odbiór i gwałtowny wzrost zasięgów. Słusznie uważa się, że to najprostrza droga do tworzenia kontentu, publikowania w internecie i docierania do odbiorców. Mimo że zalety wydają się równoważyć się z wadami, faktem jest, że Marketin9 daje swoim użytkownikom olbrzymią przewagę, dlatego, jeśli szukasz platformy, która uczyni twój kontent globalnym, Maretin9 to opcja dla Ciebie.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron