Przenieś swoje zarządzanie zadaniami na wyższy poziom z Insightly

Nowoczesne organizacje biznesowe rozumieją, że należy znajdować dobre rozwiązania technologicznie, by działać skutecznie i co ważne konkurencyjnie na rynku. Jeden z obszarów, w którym wiele przedsiębiorstw stara się ciągle doskonalić, to ich komunikacja – zarówno zewnętrzna jak i wewnętrzna.

Wszystkie organizacje biznesowe muszą utrzymywać stały kontakt ze swoimi klientami i pracownikami. Co ważniejsze, istnieje ogromne zapotrzebowanie na dane dotyczące wcześniejszych rozmów – kiedy miały miejsce i czego dotyczyły. Przeciętny pracownik firmy nie jest w stanie zapamiętać tak wielu informacji i dlatego przedsiębiorstwa używają narzędzi CRM.

Dziś będę mówić o narzędziu CRM o nazwie „Insightly” i postaram się opowiedzieć o własnych doświadczeniach z nim związanych, opierając się na jego zaletach, wadach, cenie i funkcjonalnościach.

insightly

Cennik

Insightly oferuje 5 pakietów: Basic, Free, Professional, Plus oraz Enterprise. Istnieje również możliwość przetestowania każdego z nich w czasie 14-dniowego okresu próbnego. Całkowicie darmowa wersja umożliwia pracę dwóm użytkownikom i nie pozwala na żadną synchronizację aplikacji.

Za 15 dolarów miesięcznie możesz wykupić pakietu Basic, który nie ma ograniczenia liczby użytkowników. Obejmuje zarządzanie 25.000 rekordów i oferuje 1 GB przestrzeni dyskowej. Za pakiet Plus zapłacimy już 29 dolarów i otrzymamy już znacznie większą pojemność – do 2.500 e-maili dziennie, 10GB przestrzeni dyskowej i 100.000 rekordów z 250 dodanych pól klienta.

Jeśli Twoje potrzeby są jeszcze większe, możesz subskrybować pakiet Professional za 49 dolarów na miesiąc. Otrzymasz 100 GB miejsca, limit 5.000 e-maili dziennie i około 500 niestandardowych pól z 250.000 rekordów.

Jeśli to wciąż za mało – masz jeszcze pakiet Enterprise, który kosztuje 99 dolarów miesięcznie i daje 10.000 e-maili, 1.000 niestandardowych pól z 500.000 rekordami oraz 150 GB dostępnej pamięci.

Niezależnie od potrzeb, w Insightly zawsze dobierzesz odpowiedni pakiet dla swojej firmy i każdy z nich jest dość tani w stosunku do tego, co oferuje.

insightly1

Insightly jest łatwy w obsłudze

Większość organizacji biznesowych nie ma czasu na pracę i naukę korzystania ze skomplikowanych narzędzi CRM. Insightly jest naprawdę prostym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem. Nawet ci ludzie, którzy nie mają umiejętności technicznych, mogą szybko nauczyć się posługiwać tą aplikacją. Po pierwszym logowaniu do Insightly otrzymasz od razu dostęp do intuicyjnego i przejrzystego obszaru roboczego. W lewym panelu znajdziesz wszystkie potrzebne funkcje, które zostały podzielone na kilka kategorii.

Jest jeszcze jedna funkcjonalność, która wyjątkowo mi się spodobała. W prawym górnym rogu wszystkich sekcji, znajdziesz pasek narzędzi, który zawiera wszystko, czego będziesz potrzebował w trakcie pracy z programem. Na pasku umieszczono wyszukiwarkę, a jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to wpisać pierwsze trzy litery tego, czego w danej chwili potrzebujesz, by to znaleźć. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie znalazłeś tego, czego szukałeś, zawsze możesz dodać filtry lub posortować elementy dla uzyskania lepszych rezultatów wyszukiwania.

Wyjątkowe funkcje zarządzania projektem

Jedna cecha, która mi – właścicielowi małej firmy, podoba się najbardziej w Insightly to jego zdolność do zarządzania projektami. Ten program może pomóc zaoszczędzić Ci wiele czasu, ponieważ zapewnia zautomatyzowany, skupiony w jednym miejscu system zarządzania zadaniami, projektami i zdarzeniami. Eliminuje to konieczność stosowania wielu narzędzi.

Zarządzanie projektami ma również takie funkcjonalności, jak: e-mail, śledzenie strumieni i zadań, raportowanie, automatyczne przypomnienia wysyłane pocztą elektroniczną oraz możliwość tworzenia kamieni milowych. Możliwe jest również przypisanie projektów do konkretnych członków zespołu i komunikacja, jeśli potrzebujesz szybkiej informacji na jakiś temat.

insightly2

Inne interesujące korzyści

Wszystkie współczesne organizacje biznesowe opierają się na więcej niż jednej aplikacji. Jedną z największych zalet Insightly jest możliwość zintegrowania z dużą ilością innych przydatnych drobnych narzędzi biznesowych. Insightly CRM jest zintegrowany z: Gmail, Google Apps, Google Drive, Outlook i QuickBooks Online.

Można je dodatkowo zintegrować z różnymi narzędziami do udostępniania plików oraz pamięci masowej w chmurze, jak np. Dropbox czy Box.

 • Świetny #CRM online, szczególnie dla mniejszych organizacji: insightly.com/ @insightlyapp via @MonitoringStron

  Tweetnij to

Podsumowanie

Moim zdaniem Insightly jest świetnym narzędziem CRM, które z powodzeniem możesz używać w swojej firmie. Wydaje mi się jednak, że małe przedsiębiorstwa znacznie lepiej wykorzystają jego potencjał niż te duże.

O autorze

Marko-90x90Marco jest profesjonalnym pisarzem i blogerem. Pomoże ci zrozumieć siłę i zasięg mediów społecznościowych dla Twojego bloga lub strony. Można go znaleźć na First Site Guide i na Twitterze @firstsiteguide.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron