Efektywne zarządzanie pracownikami, projektami i zadaniami z Taagly

Biorąc pod uwagę, jak wielką rolę odgrywa w dzisiejszych czasach technologia, logiczne jest, że firmy wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne w celu usprawniania komunikacji, doskonalenia swojego funkcjonowania i zwiększania produktywności.

Taagly

Pracownicy oraz Zadania to fundamenty każdej firmy, dlatego należy zarządzać nimi w nader przemyślany sposób, zwłaszcza jeśli zależy nam na pozbyciu się przestojów i osiągnięciu w przyszłości sukcesu. Taagly to prosta aplikacja do zarządzania zadaniami, stworzona z myślą o projektach i zespołach. Oprogramowanie to cechuje się niezwykle przejrzystym interfejsem, dzięki czemu każdy zespół w mgnieniu oka będzie w stanie zdefiniować przyświecające mu cele. Taagly znacząco ułatwia także współpracę, a cała komunikacja nawiązana pomiędzy zespołami, przechowywana jest w jednym miejscu. Taagly umożliwia tworzenie planów na bieżąco, kończenie projektów na czas, utrzymanie dyscypliny w każdym aspekcie, a także dostarczanie produktu w terminie.

Taagly – Koniec komplikacji przy Zarządzaniu Projektem

Obecnie Taagly oferuje darmowy dostęp do platformy (po uprzedniej rejestracji), a strona nie podaje żadnych planów subskrypcji. Darmowa wersja Taagly zapewnia 1GB pamięci oraz maksymalnie 9 użytkowników. Wszelkie informacje znajdują się w linkach dostępnych w profilu użytkownika.

Jednymi z najlepszych cech tej platformy są:

 • Narzędzia do współpracy, pozwalające administratorom i użytkownikom być na bieżąco ze wszystkimi zadaniami dotyczącymi projektu, widoczne w panelu użytkownika;
 • Łatwe w obsłudze zarządzanie zadaniami cyklicznymi, umożliwione dzięki zadaniom generowanym automatycznie, poprzez określone ustawienie powtórzeń;
 • Zliczanie czasu spędzonego na wszystkich zadaniach, co ułatwia wycenę projektu, pod kątem spędzonej nad nim liczby godzin;
 • Pełen panel sterowania dostępny jest w formie podglądu arkusza, dzięki czemu wszystkie dane są widoczne w przejrzysty sposób. Eliminuje to czas spędzony na przeszukiwanie menu w poszukiwaniu informacji;
 • Szacowanie procentowego poziomu ukończenia wszystkich zadań i projektów;
 • Szczegółowe raportowanie każdego z bieżących zadań i postępów we wszystkich projektach;
 • Podgląd listy zadań, przypominający o nadchodzących zadaniach.

Taagly - zrzut ekranu 1

Jak to działa?

Taagly to aplikacja działająca na zasadzie chmury, dlatego wymaga połączenia z internetem, aby dostęp do platformy i wszystkich jej funkcji był możliwy. Aby korzystać z aplikacji Taagly, należy utworzyć konto, za pomocą swojego adresu email. Zostanie do nas wysłany link potwierdzający utworzenia konta, który należy kliknąć, aby aktywować konto Taagly. Będzie się można wtedy zalogować.

Po zalogowaniu, pojawi się podgląd Sieci powiązanych z naszym kontem. Sieci nawiązują do organizacji/firmy, którą stworzyliśmy w Taagly. Aby uzyskać dostęp do swojego obszaru roboczego, wystarczy kliknąć dowolną Sieć.

Obszar roboczy

Obszar roboczy jest zgrabnie podzielony na następujące sekcje – Projekty, Użytkownicy, Tagi (Tagi Publiczne i Prywatne). Górna sekcja obszaru roboczego zawiera informacje o Aktywności, Przypomnieniach, Notkach i Statystykach.

 • Aby dodać nowy projekt należy wejść do sekcji Projekt, widocznej w panelu sterowania. W ten sposób będziemy mogli obejrzeć też wszystkie zadania związane z konkretnym projektem z listy. Sekcja Użytkownicy w panelu sterowania zawiera listę użytkowników naszej sieci. Po kliknięciu na imię danego użytkownika, wyświetli się lista przypisanych do niego zadań bieżących zadań, ze wskazaniem priorytetów. Priorytety poszczególnych zadań mogą być modyfikowane, a użytkownik dostanie natychmiastowe powiadomienie o zmianach. Zadania przydzielone każdemu z użytkowników mogą być sortowane ze względu na datę i godzinę, priorytet, kolejność alfabetyczną, postępy, lub szacowany czas potrzebny na ich ukończenie. Możliwy jest również podgląd ukończonych zadań, w celu oszacowania postępów w każdym projekcie.
 • Użytkowników sieci dodaje się w swoim profilu. Aby dodać nowych użytkowników, trzeba kliknąć zarządzanie siecią, a następnie Użytkownicy, z lewej strony panelu, a następnie wprowadzić takie dane jak adres email użytkownika. Dodając nowego użytkownika, można określić jego uprawnienia. Niektóre z możliwych uprawnień to: obserwator, komentarze, zadania, projekty, tagi, obszar roboczy, użytkownicy i administrator. Przesuwając suwakiem, odkrywamy różnorodne funkcje i uprawnienia, które można przypisać użytkownikowi. Można również dodać użytkownika do konkretnego projektu i przypisać mu dostęp do konkretnego obszaru roboczego, dostępnego w naszym koncie Taagly. Funkcja sterowania kontem użytkownika, zapewniająca dostęp do istotnych informacji dostępna jest jedynie dla właściwego użytkownika sieci.
 • Możliwe jest oznaczanie poszczególnych zadań w zależności od ich rangi. Administrator może tworzyć tagi i przypisywać je do dowolnych zadań. Pomaga to w klasyfikacji zadań i filtrowaniu ich przez tagi.
 • Taagly zapewnia podgląd arkusza/ podsumowanie wszystkich projektów, zadań i aktywności użytkowników w sieci. Liczba Użytkowników i Followersów pokazuje, które zadania mają przypisaną największą liczbę użytkowników, podczas gdy Liczba Przypisanych Użytkowników informuje o najwyższej liczbie użytkowników przypisanych do projektu. Sekcja Postępy pokazuje postępy dokonane we wszystkich projektach, w stosunku do ustalonego deadline’u. Sekcja Czasu Pracy informuje, które projekty i zadania zajmują użytkownikom najwięcej czasu. Czas Pracy Użytkowników pokazuje, ile godzin użytkownicy poświęcili poszczególnym zadaniom i projektom.
 • Panel główny zawiera funkcję dodawania przypomnień i notatek.
 • Taagly oferuje funkcję komentowania, mogącą zastąpić aplikacje chatu pozostałych pracowników biura, która zbiera całą komunikację w jednym miejscu. Dzięki funkcji komentowania użytkownicy mają możliwość zadawania pytań, udzielać informacji zwrotnej, a także współpracować z zespołem.
 • AI Taagly zajmuje się analizą danych, dotyczących postępów w projekcie i prognozą czy możliwe jest ukończenie projektu na czas.

Taagly - zrzut ekranu 2

Dobre i złe strony

Dobre strony

 • Dobre funkcje do współpracy
 • Ujednolicony panel/obszar roboczy, ułatwiający zarządzanie projektem i zespołem
 • Nieograniczona ilość użytkowników projektu
 • Wszystkie funkcje dostępne są w trakcje okresu próbnego
 • Kompatybilna integracja osób trzecich

Złe strony

 • Cennik nie został jeszcze ustalony
 • Brak odpowiedniej dokumentacji

Podsumowanie

Taagly oferuje kilka użytecznych funkcji, usprawniających współpracę pomiędzy członkami zespołu. Developerzy dołożyli starań, aby korzystanie z platformy było bezpieczne, co jest niezwykle cenne w przypadku każdej aplikacji do zarządzania projektami. Aplikacja oferuje niemal wszystkie narzędzia, potrzebne do sprawnej organizacji i dopracowywania projektów.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron