6 najlepszych wyszukiwarek adresów email

Opublikowany 21 czerwca 2021 w Email Marketing. Tagi: .

Dla wielu firm to właśnie poczta elektroniczna jest najważniejszym kanałem marketingowym. Nietrudno się domyślić dlaczego, skoro email ma niesamowity zasięg. Oznacza to, że możesz go używać do sprzedaży, wysyłania postów gościnnych, nawiązywania kontaktów i wielu innych. Jednak znalezienie danych osób, z którymi chcesz się skontaktować może być wyzwaniem. To właśnie tutaj przydają się wyszukiwarki emaili.

wyszukiwanie

Wyszukiwarki emaili są idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy musisz podjąć działania marketingowe, ale nie wiesz, jak zdobyć dane kontaktowe do odpowiednich osób. W tym przewodniku przyjrzymy się sześciu najlepszym wyszukiwarkom emaili. Zanim jednak zagłębimy się w przewodnik, omówmy kilka podstaw.

Dlaczego warto korzystać z wyszukiwarki adresów email?

Wyszukiwarka adresów e-mail może przyczynić się do oszczędności czasu i pieniędzy, dostarczając dokładnych informacji kontaktowych już w kilka sekund. Wybierając wyszukiwarkę emaili, należy wziąć pod uwagę cztery aspekty: łatwość obsługi, jakość wyników, cenę, integracje i sposób obsługi dużych zapytań.

Łatwość użycia jest prosta do rozpatrzenia. Chcesz mieć wyszukiwarkę e-mail z ładnym interfejsem użytkownika, która szybko dostarczy wyniki. Co ważne, wyniki te muszą być wiarygodne. Przecież nie ma sensu używać narzędzia, które dostarczy Ci nieprawidłowych informacji kontaktowych.

Jeśli robisz masowe kampanie zasięgowe, będziesz musiał dopasować e-maile do danych. Na przykład, jeśli masz listę 100 osób, szybciej będzie po prostu wprowadzić dane i uzyskać wszystkie wyniki za jednym zamachem, niż wprowadzić firmę i nazwisko osoby pojedynczo.

Możesz też chcieć, aby wyszukiwarka adresów e-mail działała w połączeniu z innymi narzędziami. Na przykład, integracja z preferowanym narzędziem do współpracy z blogerami może być przydatna. Możesz znaleźć listę takich narzędzi na Launch Space.

Ostatnią kwestią jest cena. Optymalnie, to wszystko nie powinno być zbyt kosztowne w użyciu.

6 narzędzi do wyszukiwania e-maili, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes

Obejmuje to, czego powinieneś szukać w wyszukiwarce adresów e-mail. W tym przewodniku dokonamy przeglądu najlepszych wyszukiwarek adresów email dostępnych na rynku. Zaczniemy od naszej najwyżej ocenianej wyszukiwarki.

1. Voila Norbert

Voila Norbert

Voila Norbert oferuje płynne działanie z różnymi integracjami platform. Jest używana przez firmy takie jak Facebook, Airbnb, Oracle i Twitter.

Możesz znaleźć zarówno pojedyncze, jak i masowe adresy e-mail na podstawie nazwy firmy i nazwiska osoby. Narzędzie łatwo integruje się z platformami takimi jak Salesforce i narzędziami integracyjnymi, takimi jak Zapier.

W celu wyszukania wystarczy wpisać nazwę firmy i osobę. Voila Norbert umożliwia również rozszerzenie wiadomości e-mail, co pozwala uzyskać dodatkowe informacje o potencjalnych kandydatach.

Voila Norbert posiada funkcję weryfikacji emaili, którą możesz zintegrować z własną platformą email. Możesz również przesłać plik CSV i zweryfikować dane kontaktowe. Dostępne jest również rozszerzenie do Chrome.

Ceny pakietów zaczynają się od 49 USD za 1000 wyszukiwań miesięcznie. Istnieje również plan płatności za usługę. Plan zaczyna się od 50 dolarów za 500 punktów. Możesz zweryfikować szczegóły od 3 USD za 1000 adresów e-mail. A co najlepsze? Możesz uzyskać swoje pierwsze 50 punktów za darmo, aby wypróbować usługę.

Voila Norbert - zrzut ekranu

2. Find Emails

Find Emails

FindEmails jest ekonomiczną i przyjazną wyszukiwarką adresów email. Jej płatne plany zaczynają się od 29 USD miesięcznie i dają Ci 1000 punktów wyszukiwania. Plan za 49 USD miesięcznie daje 2,550 kredytów, czyli więcej niż większość narzędzi na tej liście w tej samej cenie.

FindEmails jest łatwy w użyciu. Wystarczy założyć konto, wyszukać imię i nazwisko osoby oraz nazwę firmy, aby uzyskać wynik wyszukiwania. Narzędzie posiada również rozszerzenie do Chrome. Za jego pomocą można szybko wyszukać dane osób z dowolnej strony internetowej.

Niestety, FindEmails nie posiada integracji, które są dostępne w wielu innych podobnych wyszukiwarkach adresów e-mail. Na przykład, nie ma integracji z Google Sheets. Jednakże, jeśli szukasz niezawodnej usługi, która jest przyjazna budżetowo, FindEmails jest prawdopodobnie najlepszą opcją dla Ciebie.

3. Hunter.io

Hunter.io

Hunter to kolejne popularne narzędzie do wyszukiwania adresów e-mail, które pozwala na wyszukiwanie potencjalnych klientów. Niezależnie od tego, czy chcesz wyszukiwać według nazwy, czy strony internetowej firmy, narzędzie to jest doskonałym sposobem na znalezienie kontaktów. Możesz skorzystać zarówno z wyszukiwania pojedynczych domen, jak i wyszukiwania zbiorczego. Zazwyczaj są one opatrzone punktami wiarygodności i podają szczegóły dotyczące źródła adresu, takie jak Twitter lub strona firmowa.

Hunter posiada integracje, które pozwalają na zapisanie profili Twoich kontaktów do innych programów, takich jak CRM. Hunter posiada dodatek do Chrome, Google Sheets i Firefox.

Darmowy plan pozwala na wykonanie 25 wyszukiwań miesięcznie. Płatny plan zaczyna się od 49 USD za 500 wyszukiwań miesięcznie i 1000 weryfikacji. Koszty te sięgają 399 dolarów miesięcznie.

Hunter.io - zrzut ekranu

4. Skrapp

Skrapp

Skrapp to świetny sposób na znalezienie adresów e-mail. Możesz szukać zweryfikowanych e-maili B2B za pomocą narzędzi. Skrapp pozwala na pojedyncze lub masowe wyszukiwanie adresów e-mail. Jedyne co musisz zrobić, to podać nazwę firmy i nazwisko potencjalnego klienta.

Możesz również wyszukiwać domeny za pomocą Skrappa. Wyszukiwanie domenowe pokaże wszystkie adresy e-mail powiązane z daną domeną. Listę można łatwo wyeksportować, ponieważ obsługuje formaty CSV i XLSX.

Narzędzie z łatwością integruje się z LinkedIn i Sales Navigator. Jak większość wyszukiwarek adresów e-mail, posiada również inteligentne rozszerzenie Chrome. Idealny dla handlowców i marketerów, którzy chcą zwiększyć zasięg swoich kontaktów B2B.

Jest to świetne narzędzie. Ze Skrappa korzystają takie firmy jak Oracle, IBM i Microsoft. Pakiety zaczynają się już od 39 USD za miesiąc za 1000 wyszukiwań miesięcznie. Mają też darmową wersję z 150 weryfikacjami mailowymi.

5. Find That Lead

Find That Lead

Find That Lead jest skierowany do kampanii promocyjnych B2B. Wykracza poza standardowe narzędzia wyszukiwania e-maili, umożliwiając wyszukiwanie na podstawie określonej grupy odbiorców. Na przykład, możliwe jest wyszukiwanie według lokalizacji i słów kluczowych.

Wyszukiwanie potencjalnych klientów może odbywać się według imienia i nazwiska oraz nazwy firmy lub domeny. Find That Lead posiada również narzędzie do wyszukiwania potencjalnych klientów poprzez przeglądanie profili firmowych i stanowisk.

Ta wyszukiwarka adresów e-mail pozwala na wyszukiwanie w mediach społecznościowych, co pozwala na kojarzenie adresów e-mail z profilami LinkedIn i Twitter. Pakiety zaczynają się od 49 USD za miesiąc za 5000 miesięcznych punktów. Dostępny jest również darmowy plan, aby ułatwić Ci rozpoczęcie pracy.

6. RocketReach

RocketReach

RocketReach może pochwalić się bazą kontaktów 430 milionów profesjonalistów. Posiada zaawansowaną opcję wyszukiwania, która pozwala na wyszukiwanie e-maili w oparciu o kryteria, takie jak wyszukiwanie zbiorcze. Narzędzie posiada również rozszerzony dostęp do API dla integracji.

Rozszerzenie Google Chrome pozwala na wyszukiwanie i weryfikację kontaktów z Google, Angel List, Crunchbase i LinkedIn. Jak widać, jest to narzędzie skierowane głównie na rynek B2B. Nic dziwnego, że jest używane przez wiele zespołów sprzedażowych.

Płatne pakiety zaczynają się od 59 USD za miesiąc. Cena jest wyższa niż w przypadku innych narzędzi. Pakiet podstawowy pozwala na wykonanie zaledwie 1500 wyszukiwań rocznie. To o wiele mniej niż na przykład Voila Norbert, która pozwala na wykonanie 1 000 wyszukiwań miesięcznie w podobnym zakresie cenowym.

Podsumowanie

Narzędzia do wyszukiwania adresów e-mail pozwalają na znalezienie danych kontaktowych dowolnej osoby. Jedyne czego potrzebujesz to ich imię i nazwisko oraz dane firmy. Ten przewodnik zawierał zestawienie sześciu najlepszych wyszukiwarek adresów e-mail dostępnych na rynku. Sprawdziliśmy każde z narzędzi na liście, biorąc pod uwagę funkcjonalność, łatwość obsługi, cechy i koszty.

Istnieje wiele świetnych wyszukiwarek e-mail na rynku. Co więcej, wiele z tych narzędzi ma darmowe plany, co jest fajną opcją, jeśli chcesz przetestować usługę. Każde z narzędzi na tej liście jest ukierunkowane na nieco inną grupę odbiorców. Niemniej jednak, Voila Norbert jest prawdopodobnie najlepszą wyszukiwarką e-maili, jeśli chodzi o jakość wyników.


O Autorze

Nico Prins

Nico Prins jest założycielem Launch Space. Pracuje z wieloma firmami SaaS, pomagając im w zwiększeniu pozyskiwania klientów poprzez marketing internetowy.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron