Beamer – sposób na lepsze interakcje i zaangażowanie użytkowników

Opublikowany 3 grudnia 2018 w Komunikacja. Tagi: , , .

W czasach, w których informacje rozprzestrzeniają się w błyskawicznym tempie, każdy chce być na bieżąco z nowinkami i wydarzeniami. Pomóc w tym może aplikacja Beamer. Beamer to przyjazna użytkownikom platforma, która udostępnia swoim klientom informacje o nowinkach, nowych produktach, wydarzeniach i aktualnie ważnych informacjach. Jednymi z jej zaufanych klientów są firmy takie jak AppSumo, VidYard, MediaMarkt oraz wiele innych. Wszystkie te firmy używają Beamer aby udostępniać informacje swoim klientom o nowych produktach i nadchodzących ofertach.

Beamer

Beamer działa pomagając firmom udostępniać posty, zdjęcia, filmy i GIFy na ich tablicach. Dzięki temu ich klienci są na bieżąco informowani o wszystkim, co się dzieje w tych firmach. Dzięki ciągłemu przepływowi informacji, firmy mogą z łatwością angażować klientów w interakcje i utrzymywać z nimi kontakt. Beamer nie bombarduje klientów informacjami, jedynie użytecznymi wiadomościami. Kolejnym ciekawym faktem o Beamer jest to, że lepiej niż jakakolwiek inna aplikacja potrafi zmienić zwykłych odwiedzających w potencjalnych klientów.

Beamer: Najlepszy sposób na zapewnienie klientom aktualnych informacji

Zaletą korzystania z narzędzia Beamer jest znaczne zmniejszenie nakładu pracy, jaki firmy musiałyby włożyć w udostępnianie ogłoszeń czy rozwój. Firmy już nie muszą ręcznie wysyłać maili ani listów do użytkowników. Beamer zmniejsza ich pracę wysyłając informacje klientom wtedy, kiedy do sprzedaży wchodzą nowe produkty lub w firmie zaszła znacząca zmiana. To sprzyja użytkownikom, którzy dostają jedynie najważniejsze informacje i nie są bombardowani danymi.

Wiele osób może pomyśleć, że Beamer to narzędzie trudne do zainstalowania, ale to nieprawda. Może być zainstalowane przez dosłownie każdego i nie wymaga żadnej wiedzy ani umiejętności programowania. Potencjalni użytkownicy muszą jedynie skopiować i wkleić skrypt Beamer lub skorzystać z wtyczki WordPress. Praca z narzędziem Beamer pomoże użytkownikom poprawić relacje z klientami, a przez to zapobiega ich odchodzeniu.

Beamer - zrzut ekranu

Oto jedne z najważniejszych cech narzędzia Beamer:

 1. Każdy może dodawać filmy, obrazy i gify na tablice swoich klientów oraz potencjalnych klientów.
 2. Beamer pomaga firmom ustalać posty tak, aby były dodawane w odpowiednim czasie.
 3. Beamer pomaga firmom dodawać feedback dotyczący ich produktów i premier w czasie rzeczywistym. Zespół analiz Beamer działa w realnym czasie.
 4. To narzędzie online wykorzystuje segmentację, aby działać z bazami danych i zbierać potencjalne nowe dane.
 5. Klienci mogą korzystać z integracji Zapier z Beamer, aby łączyć narzędzie z wieloma innymi usługami i zyskać więcej interakcji z klientami.
 6. Kolejną zaletą narzędzia Beamer jest fakt, że każdy klient może dobrać kolor i czcionkę swojej strony/aplikacji. Ta cecha idealnie współgra z zamysłem marki.

Jak to działa

Narzędzie Beamer działa w prosty sposób:

 1. Możesz zakupić subskrypcję tej aplikacji w różnych cenach w zależności od czasu jej trwania.
 2. Kiedy kupisz subskrypcję, możesz dodać nowe powiadomienia o pomysłach czy produktach, którymi jesteś zainteresowany.
 3. Gdy skonfigurujesz swoje konto, możesz przejść do ustawień i edytować je wedle uznania.
 4. Zmieniając znacznik wyglądu, możesz dostosować narzędzie Beamer, aby wpisywało się w Twój gust.
 5. Możesz ustawić domyślny język i wygląd strony głównej taki, jaki tylko chcesz.
 6. Możesz także przejść do swojej tablicy i edytować posty, kiedy tylko będziesz chciał.
 7. Wszystkie zmiany, jakie będziesz chciał wprowadzić możesz wykonać z poziomu Menu.

W ten sposób Beamer pomaga firmom mieć dobre relacje z klientami, którzy mogą także zostawić feedback za pośrednictwem narzędzia. To pozwala firmom poznać lepiej swoich klientów. Beamer prowadzi także analizy klientów, aby pomóc firmom poznać ich potrzeby.

Beamer - zrzut ekranu 2

Zalety i wady

Zalety

 1. Łatwa instalacja: Największą zaletą narzędzia Beamer jest jego prosta instalacja, która nie wymaga żadnej wiedzy i umiejętności. Jest świetna dla ludzi, którzy potrzebują takiej aplikacji, ale nie umieją programować.
 2. Klienci są na bieżąco: Beamer jest najlepszym sposobem, aby potencjalni czy obecni klienci byli na bieżąco ze zmianami i nowościami we wszystkich firmach. Dzięki temu zwykli odwiedzający staną się potencjalnymi klientami.
 3. Polepsza wizerunek online: Beamer w świetny sposób polepsza internetowy wizerunek różnych firm, które w innym wypadku nie miałyby takiego udziału w świecie online. Lepszy wizerunek w Internecie pomoże każdej firmie zwiększyć ruch klientów, a co za tym idzie – zwiększyć sprzedaże.

Wady

 1. Nie ma ich wiele: Aplikacja Beamer nie ma zbyt wielu wad, większość klientów ocenia je jako przyjazne użytkownikom i pomocne.

Werdykt

Beamer jest dobrą aplikacją internetową i działa świetnie zarówno w przypadku e-commerce jak i blogów, SaaS i stron internetowych. Jest to przydatne narzędzie dla firm, które chcą udostępniać informacje klientom i walczyć o ich zainteresowanie. Narzędzie Beamer pozwala zdobyć więcej klientów i zdecydowanie zmniejszyć współczynnik odrzuceń.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron