Viral Loops: Łatwiejsza obsługa poleceń

Opublikowany 1 października 2018 w Growth hacking. Tagi: , , .

Jaki jest najprostszy sposób na rozpowszechnienie Twojej nazwy wśród dużej publiczności? Słowne polecanie! Najszybszym sposobem są media społecznościowe, które niestety wymagają inwestycji, aby stanowić idealną reklamę i dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców. Niemniej jednak, polecanie słowne jest trudno kontrolować. Opinie o Twojej działalności będą się rozpowszechniały między ludźmi bez Twojej pomocy, jedyne co musisz robić to oferować dobre usługi. Obecnie prawie wszystko na świecie zostało zautomatyzowane, nawet marketing słowny. Istnieje wiele narzędzi online, które oferują użytkownikom możliwość zwiększenia popularności ich marki wśród klientów poprzez kampanie słowne, a londyńskie narzędzie Viral Loops jest jednym z nich.

Viral Loopa

Viral Loops jest systemem marketingowym opierającym się na recenzjach, który pomaga firmom podnieść sprzedaże i popularność poprzez polecanie słowne. To narzędzie internetowe pomaga firmom tworzyć wiele programów polecających, kampanii, loterii i konkursów. Wszystkie te programy są zaprogramowane tak, aby mogły być umieszczone na każdej stronie czy w każdej aplikacji mobilnej. Wszystko to zajmuje parę minut, a dzięki temu firmy mogą zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze. Programy są zawarte za pomocą fragmentów kodu Viral Loops, wtyczek eCommerce lub API. Viral Loops współpracuje głównie ze sklepami E-commerce, B2B i B2C.

Technologia Viral Loop pozwala firmom stworzyć programy referencyjne, rozdania i kampanie przedsprzedażowe i nie tylko, wszystko za pośrednictwem jednej platformy. Możesz zamówić stworzone specjalnie dla Ciebie systemy marketingowe.

Viral Loops: Kompleksowa platforma marketingu viralowego

Viral Loops jest jedną z najlepszych platform oferujących firmom reklamę poprzez polecanie, które w obecnych czasach nadal jest ważne i skuteczne. Jest to idealne miejsce, w którym możesz stworzyć od podstaw swój program partnerski, loterię, konkurs i kampanię przedsprzedażową. Narzędzie to stworzyło szablony kampanii dla firm takich jak Dropbox czy Airbnb. Viral Loops nie mają swoich stron docelowych, ale działają poprzez współpracę z leadpages.com, z których możesz korzystać. Największą zaletą działania z Viral Loops jest to, że narzędzie to nie jest sztywne i nieustannie się zmienia dostosowując się do wymagań klientów.
Oto jedne z najlepszych możliwości, jakie oferuje Viral Loops:

 • Narzędzie oferuje różne szablony, takie jak The Milestone Referral, The E-Commerce Referral, Refer a Friend i inne
 • Wszystkie te szablony posiadają opcję Viral Boost, która pozwala ludziom zapraszać swoich znajomych
 • Przebieg kampanii online można śledzić w łatwy sposób. Klienci mogą zobaczyć liczbę ludzi biorących udział w ich kampanii, a także znać datę jej wygaśnięcia
 • Platforma Viral Loops jest prosta w zarządzaniu i w łatwy sposób można edytować i przeglądać przebieg kampanii
 • Kolejną ważną kwestią jest fakt, że narzędzie to zawsze przechowuje kopię zapasową Twojej pracy jako wersję roboczą
 • Viral Loops oferuje klientom bardzo obszerny pogląd na przebieg kampanii. Mogą oni poznać najlepiej działające kanały i śledzić ruch w danym czasie
 • Viral Loops oferuje programy w fragmentach kodu, które mogą być zainstalowane na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Mogą być one udostępniane wśród deweloperów i być pomocne w przypadku zastoju. Będą dla nich pomocne
 • Viral Loops oferuje także darmowe wersje próbne dla przyszłych klientów

Viral Loops - zrzut ekranu 1

Jak to działa

Oto jak używać Viral Loops krok po kroku:

 1. Najpierw utwórz konto na Viral Loops i rozpocznij swój 14-sto dniowy okres próbny.
 2. Na stronie głównej znajdziesz wiele szablonów, z których możesz skorzystać.
 3. Znajduje się tam także wiele innych ważnych opcji jak programy referencyjne, rozdania i przedsprzedaże.
 4. Kiedy wybierzesz odpowiedni szablon, będzie on zawierał tylu uczestników, ile to możliwe. Będą umieszczeni w rankingu referencji.
 5. Będą zachęcać więcej osób, bo to zwiększy ich szanse na wygraną.
 6. Podstawy działania tego narzędzia są takie same, ale mogą się różnić w zależności od szablonu.
 7. Możesz zarządzać swoimi kampaniami decydując o rodzaju nagród w rozdaniach, zarządzając uczestnikami i ich zarobkami.
 8. Możesz pracować nad swoimi kampaniami z tablicy, gdzie znajduje się lista Twoich kampanii na stronie My Campaign.

Viral Loops - zrzut ekranu 2

Zalety

 • Łatwość używania: Największą zaletą Viral Loops jest to, że jest bardzo proste w obsłudze dla użytkowników i każdy sobie z nim poradzi. Nie musisz być zaawansowany technicznie, aby korzystać z tego narzędzia.
 • Niezwykła innowacyjność: Narzędzie Viral Loops jest bardzo innowacyjne i dostosowuje się do wszystkich potrzeb klientów.
 • Usługi najwyższej jakości: Kolejną zaletą tego narzędzia jest świetna jakość oferowanych usług.

Wady

 • Jego zrozumienie wymaga czasu: Mimo, że to narzędzie jest dość proste, zrozumienie jego funkcjonowania może zająć trochę czasu.
 • Dość drogie: Dla wielu użytkowników cena Viral Loops będzie dość wysoka. Jest to element, nad którym ta firma musi popracować.

Werdykt

Podsumowując, narzędzie Viral Loops jest przyjazne dla użytkowników oferując im wiele szablonów, które zostały zaprojektowane dla wszystkich rodzajów klientów. Viral Loops jest również chwalone za oferowanie swoim klientom stałej pomocy.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron