Hrefshare – zyskaj wpływ na to, jak Cię udostępniają

Social media marketing to proces zwiększania ruchu na stronach internetowych za pomocą sieci społecznościowych. Social media marketing polega na tworzeniu treści, które przyciągają uwagę użytkowników i zachęcają ich do udostępniania tej zawartości wśród swoich znajomych z ich sieci społecznych. Elektroniczna “poczta pantoflowa” to sytuacja, gdy jedna osoba będzie udostępniać w Internecie informacje na temat wydarzenia, produktu lub firmy, następnie ta wiadomość będzie przenosić się od jednego do drugiego użytkownika, aż w końcu będzie rezonować w Internecie jako informacja pochodząca z zaufanego źródła.

Social media marketing dziś jest niezwykle ważny i może zarówno stworzyć jak i znieść bariery dla sprzedaży Twoich produktów, wskaźnika Twojej konwersji i ostatecznie dla całej Twojej firmy. Pozytywne recenzje będą prowadzić do lepszego i skuteczniejszego zbytu Twojego produktu, podczas gdy z drugiej strony, negatywne opinie mogą mocno ograniczyć sprzedaż, co może ostatecznie spowodować duże straty, które mogą być trudne do odrobienia.

hrefshare

Hrefshare – nowe narzędzie dostępne na internetowym rynku social media marketingu, które zupełnie Cię zaskoczy, jeśli chodzi o dzielenie się tweetami, aktualizowanie Facebooka linkami do Twojego bloga lub strony, a także publikowanie linków do Twojej sieci na LinkedIn lub kręgów Google Plus.

Zasadniczo, Hrefshare pozwala na tworzenie tweetów i postów na Facebook, LinkedIn i Google Plus, zawierających z góry zdefiniowaną treść (opis, komentarz) generując linka, które mogą być używane przez innych ludzi do udostępniania Twojej wiadomości ich przyjaciołom i rodzinie za pośrednictwem sieci social media. To darmowe narzędzie oferuje wszystko, o czym kiedykolwiek marzyłeś, będąc blogerem, analitykiem social media lub specjalistą marketingu internetowego. Jest tak, ponieważ przeniosło wszystkie giganty mediów społecznościowych w jedno miejsce, tylko po to, by zwiększyć liczbę trafień, które możesz zyskać poprzez social media.

Weźmy jako przykład sytuację, w której chcesz, aby Twoi goście i stali czytelnicy pomogli w rozpowszechnieniu Twojej wiadomości w sieci. Wielu z nas najzwyczajniej w świecie poprosi swoich odwiedzających o retweetowanie lub udostępnianie konkretnych treści z konta naszej firmy. Jednak nie tego byśmy chcieli! Zależy nam przede wszystkim na tym, by te osoby udostępniły nasze treści, bo same tego chciały, a nie dlatego, że je o to poprosiliśmy. Jednak sprawienie, że będzie im łatwiej retweetować lub udostępnić Twoją zawartość to nie przestępstwo i właśnie to umożliwia Hrefshare!
Wyobraź sobie, jak by to było, gdyby ludzie tweetowali i udostępniali dokładnie to, czego chcesz. Wszystko, co musisz zrobić, aby tak się stało, to wejść na Hrefshare.com i wygenerować link, który może być później udostępniony na stronie mediów społecznościowych.

hrefshare1

Sprawienie, by Twoje treści były udostępnianie na różnych portalach społecznościowych, składa się z trzech podstawowych kroków:

 1. Wybierz jeden z czterech dostępnych portali social media: Facebook, Twitter, LinkedIn lub Google+, w którym chcesz udostępnić swoją treść.
 2. Uzupełnij potrzebne cztery pola, czyli: Twój adres URL, Twój tytuł wiadomości, Twoje krótkie streszczenie i Twój obraz ilustrujący wiadomość.
 3. Po wypełnieniu wszystkich opisanych wyżej pól, wszystko co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk generowania łącza. Otrzymasz po chwili link do udostępniania dla twoich gości i stałego audytorium, który powinieneś zamieścić na swojej stronie lub swoim blogu.

Do wygenerowania linku do udostępniania Twojej strony, Hrefshare potrzebuje:

 • adres URL, który doprowadzi do Twojej strony lub konkretnego wątku,
 • tytuł wiadomości to tytuł postu lub innej treści, którą chcesz udostępnić w mediach społecznościowych,
 • krótkie streszczenie to to, co pojawi się pod tytułem wiadomości na portalach social media i dostarczy szczegółowych informacji na temat udostępnionej treści,
 • Hrefshare pozwala dodatkowo dodać obraz ilustrujący udostępnianą zawartość.

Hrefshare jest witryną internetową, która będzie pomocna dla blogerów, którzy nie mają wiedzy technicznej, ale chcą dorównać konkurencji w postaci innych blogów i witryn, chcą wygenerować więcej ruchu na stronie lub zwiększyć na niej sprzedaż. Dodawanie przycisku „Tweetuj to” na swoim blogu nigdy nie było tak proste.

Jeśli chcesz dodać link, po kliknięciu którego załaduje się Twitter razem ze zdefiniowanym tweetem do opublikowania na temat Twojej marki, musisz tylko otworzyć Hrefshare.com i dodać swój tekst. Otrzymasz adres URL w postaci „http://hrefshare.com/cośtam”. Teraz ten adres może być użyty na Twojej stronie, a gdy ktoś na niego kliknie, to zobaczy formularz na Twitterze z już uzupełnionym tekstem.

Istnieje wiele dostępnych w Internecie narzędzi, które pozwalają gościom na udostępnianie treści na wielu różnych portalach społecznościowych. Wszystkie jednak, na które się natknąłem, generują linki dla konkretnych witryn internetowych, np. tylko dla Twittera lub tylko dla Facebooka. Hrefshare wyróżnia się w tej grupie aplikacji poprzez zgromadzenie głównych portali social media w jednym miejscu.

 • Spraw, by użytkownicy udostępniali Twoje treści w dokładnie taki sposób, w jaki chcesz – dzięki hrefshare.com/ via @MonitoringStron

  Tweetnij to

Social Media marketing może okazać się najbardziej skutecznym, a jednocześnie tanim narzędziem marketingowym, które może pomóc Twojej firmie rozrastać się w postępie geometrycznym. Do osiągnięcia tego wzrostu będziesz potrzebował odpowiedniego planu, który określi z jakich narzędzi będziesz korzystał oraz kiedy i w jaki sposób to zrobisz.
Hrefshare jest darmową aplikacją, która oferuje prawie tyle samo, co usługi premium o tych samych funkcjonalnościach. Hrefshare jest idealnym narzędziem nie tylko dla pojedynczych osób, ale także dla dużych grup roboczych.
Interfejs użytkownika Hrefshare jest prosty i bardzo przyjazny. Jest złożony z trzech kolumn – każda dla trzech określonych wcześniej etapów. Witryna Hrefshare jest schludna oraz szybko reaguje na działania użytkownika. Ponadto pozwala wygenerować linki w bezproblemowy i łatwy sposób.

Hrefshare to jedna z najbardziej poszukiwanych i lubianych aplikacji wśród narzędzi social media marketingu. Polecam korzystanie z tej aplikacji, by Twoja zawartość była udostępniana przez Twoich gości wśród ich znajomych, dokładnie w taki sposób, jak chcesz.

Jeden komentarz:

 1. Izabela:

  Przydatne, jasne w opisie, dobrze się czyta. Zrozumie też laik a oni przecież szukają takich informacji.
  Dziekuje.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron