SlideModel: Twoje źródło materiałów i szablonów do prezentacji

Opublikowany 8 marca 2022 w Zasoby. Tagi: , , .

Czasy, kiedy spotkania zarządu były jedynym miejscem, gdzie potrzebne były prezentacje w PowerPoint dawno minęły. Prezentacje i umiejętności ich przedstawiania stały się jednym z najważniejszych czynników sprzyjających rozwojowi biznesu. Niezależnie od celu, możesz wykorzystać prezentacje jako narzędzie do informowania, edukowania lub przekonywania zainteresowanych stron.

Istnieje zjawisko zwane “Death by PowerPoint” [ang. śmierć przez Power Point], które jest spowodowane złym wykorzystaniem prezentacji. Kiedy twoje slajdy są zbyt złożone, składają się z mylących grafik i zbyt dużej ilości tekstu, powoduje to zmęczenie prezentacją. Tego typu prezentacje w większości przypadków nie są w stanie zbudować więzi z publicznością na poziomie osobistym. Tego typu prezentacje są kompletnie do niczego.

SlideModel

Wizualnie przyjemna i jasna prezentacja może zwiększyć twoją pewność siebie podczas prezentacji na rzecz rozwoju twojego biznesu. Ten wpis jest o tym, jak łatwo można stworzyć dynamiczne i wnikliwe prezentacje z pomocą SlideModel.

Czym jest SlideModel?

Nie da się stworzyć listy najpopularniejszych dostawców szablonów prezentacji w internecie bez uwzględnienia na niej SlideModel. Ta platforma dostarcza osobom prywatnym i firmom gotowe edytowalne szablony prezentacji dla PowerPoint i Google Slides. Kolekcja szablonów slajdów nie jest nieograniczona. Ta bogata i zachwycająca kolekcja szablonów jest dostępna dla szerokiej gamy narzędzi do prezentacji takich jak Microsoft PowerPoint, Google Slides, OpenOffice i Keynote. Nie ma znaczenia z jakiej branży (sprzedaż, marketing, edukacja, HR, prawo, etc.) pochodzisz, szablony SlideModel pokrywają prawie każdy możliwy temat i sytuację.

Nawet sama strona SlideModel jest dobrze skonstruowana i pięknie zaprojektowana. Możesz rozpocząć poszukiwania szablonu od razu po wejściu na stronę główną. Wyszukiwanie szablonów jest łatwe, natomiast trudniejsze jest wybranie jednej z wielu dostępnych opcji. Szablony są wykonane w najnowocześniejszych układach i zawierają najwyższej jakości design. Poza tym, proces edycji jest prosty i szybki.

 
SlideModel nie ogranicza się tylko do tego. Oprócz tak wspaniałych szablonów, zapewnia również narzędzia do wizualizacji Twojej prezentacji. Są to diagramy, mapy, wykresy danych, kształty i inne kreatywne elementy. Używając SlideModel możesz w mgnieniu oka stworzyć niezapomniane prezentacje.

W jaki sposób SlideModel ulepsza slajdy Twoich prezentacji?

SlideModel wypełnia lukę, która przez długi czas dzieliła cię od dobrej jakości prezentacji PowerPoint. Kiedy odwiedzisz stronę internetową, przekonasz się, że jest to jedna z najprostszych platform do użycia. Jest nie tylko intuicyjna, ale także posiada szablony dla dosłownie każdego rodzaju biznesu. Oto, dlaczego może to być dla ciebie przełomowe rozwiązanie:

Gotowe szablony

Brak doświadczenia twórców w projektowaniu w PowerPoint jest często powodem, dla którego prezentacje nie robią dużego wrażenia. A jeśli spojrzeć na to z innej strony, jeśli nie jesteś ekspertem, stworzenie prezentacji od zera jest dość trudnym zadaniem. Właśnie tutaj SlideModel wkracza do akcji z imponującymi szablonami, które twórcy mogą wykorzystać do tworzenia prezentacji na bieżąco. Szablony SlideModel pozwalają ci tworzyć profesjonalne prezentacje w ciągu kilku minut.

Slide Model - szablon

Diagramy i Kształty

Kiedy korzystasz z usług SlideModel przy tworzeniu prezentacji, będziesz mógł zrobić więcej za mniej. Mówiąc wprost, na platformie dostępnych jest tak wiele elementów i zasobów, które pomogą Ci ulepszyć prezentację dla odbiorców. Możesz przedstawić każdą informację w sposób, który spodoba się publiczności, a do tego będziesz miał do dyspozycji mnóstwo diagramów i kształtów.

SlideModel - timeline

Wyjątkowe tła PowerPointa

Tło prezentacji PowerPoint jest jednym z najbardziej pomijanych aspektów podczas projektowania. Istotne dla twórców jest dodanie tła, które będzie dobrze współgrało z wizerunkiem marki. Dodanie tła przyniesie teksturę, blask i głębię do slajdów. Co więcej, jeśli dodasz je w sposób kreatywny, tło może skutecznie uzupełnić wszystkie inne elementy slajdu.

SlideModel zawiera szeroką gamę zdjęć, tekstur, jednolitych kolorów i wzorów jako tła do prezentacji. Możesz łatwo znaleźć tło, które będzie dobrze kontrastowało z tekstem. Używając odpowiedniego tła możesz wywołać emocje, nawiązać kontakt z publicznością, a co ważniejsze, sprawić, że twoje prezentacje będą wyglądały bardziej profesjonalnie.

W pełni konfigurowalne projekty

Wszyscy zgadzają się z opinią, że jeden projekt nie jest w stanie spełnić wymagań każdej branży. Dlatego zamiast zanudzać publiczność kolejnymi monotonnymi projektami i efektami wizualnymi, prezenterzy mogą skorzystać z projektów całkowicie dostosowanych do ich potrzeb.

Kiedy masz już wszystkie potrzebne informacje o publiczności, możesz zacząć pracować nad wypełnieniem luki między oczekiwaniami tłumu a slajdem, który zamierzasz zaprezentować. Im bardziej dostosujesz te prezentacje do swoich potrzeb, tym bardziej staną się one angażujące dla publiczności. Im bardziej publiczność identyfikuje się ze slajdem, tym bardziej zwraca na niego uwagę.

Najwyższa jakość obsługi klienta

Jedną z najbardziej docenianych cech SlideModel jest jego całodobowe wsparcie klienta. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z prezentacjami, możesz łatwo skontaktować się z zespołem obsługi klienta SlideModel. Zespół wsparcia może pomóc Ci rozwiązać problemy techniczne, pomoże Ci edytować slajdy i zaproponuje szablony dla Twojej prezentacji.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące SlideModel

Poznaliśmy już czym jest SlideModel i jak ulepsza on twoje prezentacje. Sprawdźmy teraz niektóre z najczęściej zadawanych pytań dotyczących tego narzędzia:

P. Czy jest jakiś limit pobierania dla szablonów?
A. O. Tak, istnieją limity pobierania, zależą one całkowicie od tego jaki masz plan abonamentowy. Zajrzyj do cennika SlideModel aby uzyskać szczegółowe informacje na temat limitów pobierania.

P. Jak działa limit dzienny?
O. Tak jak wspomnieliśmy powyżej, dzienny limit zależy od abonamentu. Możesz pobierać szablony i inne materiały, aż do momentu osiągnięcia dziennego limitu. Limity dzienne są zerowane co 24 godziny. Najlepszą rzeczą w SlideModel jest to, że możesz skontaktować się z ich zespołem w celu uzyskania dodatkowych plików do pobrania.

P. Kiedy moja subskrypcja wygaśnie, czy mogę nadal używać materiałów, które pobrałem z SlideModel?
O. Tak, możesz nadal korzystać z materiałów, które pobrałeś w czasie trwania subskrypcji.

P. Czy szablony są w pełni edytowalne?
O. Bez względu na to, z którego szablonu korzystasz, możesz go w całości edytować. Po pobraniu szablonu prezentacji wystarczy, że otworzysz go w którymś z popularnych narzędzi do edycji prezentacji, takich jak Microsoft PowerPoint, Google Slides, Apple Keynote i innych.

P. Czy mogę używać zawartości SlideModel na różnych platformach?
O. Tak, oczywiście, że możesz. Zawartość SlideModel nie podlega opłatom licencyjnym i może być używana na różnych platformach, takich jak komercyjne strony internetowe, aplikacje mobilne, blogi, itp. I nie musisz płacić żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z tych treści. Musisz jednak pamiętać, że treść Twojej prezentacji SlideModel nie może być jedynym powodem, dla którego ludzie kupują Twój produkt. Może służyć jedynie do ozdabiania istniejących treści. Licencja, którą posiadasz nie może być przeniesiona. Mówiąc prościej, nie możesz stworzyć strony internetowej, na której udostępniasz szablony SlideModel jako zawartość do pobrania.

Podsumowanie

PowerPoint z pewnością jest świetnym narzędziem do tworzenia prezentacji w pracy edukacyjnej lub biurowej, ale projekty i szablony, które są w nim dostępne są dość monotonne. Dodatkowo, jeśli w PowerPoincie nie ma żadnych szablonów, uniknięcie “śmierci przez PowerPoint” staje się jeszcze większym wyzwaniem. Z pomocą SlideModel możesz uzupełnić swoją prezentację o jedne z najlepszych grafik, typografii, obrazów, kształtów i ikon dostępnych w branży. SlideModel uporządkuje cały bałagan z twoich slajdów w ciągu kilku minut.


O Autorze

Vibhu Dhariwal

Vibhu Dhariwal jest współzałożycielem i dyrektorem marketingu w Digital Gratified, firmie zajmującej się marketingiem cyfrowym i tworzeniem stron internetowych. Lubi dzielić się z czytelnikami swoim doświadczeniem w budowaniu kanałów sprzedaży, marketingu zasięgowym, budowaniu linków, content marketingu i SEO.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron