RelayThat: Doskonałe narzędzie do grafik internetowych

Opublikowany 25 września 2018 w Web Design. Tagi: , , , , .

Ludzie pracujący przez Internet, niezależnie od swojego zawodu, bardzo często mają do czynienia z grafiką komputerową. Strona z brzydką grafiką może być negatywnie odebrana przez każdą firmę czy markę. W takim wypadku przydatne staje się narzędzie „RelayThat”. Narzędzie to ma na celu znalezienie najlepszej grafiki na Twoją stronę.

RelayThat

Dzięki narzędziu RelayThat osoby, które nie są zawodowymi grafikami, a muszą się zmierzyć z tym zagadnieniem, mogą przygotować idealne, oryginalne grafiki. To narzędzie jest także pomocne dla profesjonalnych projektantów przy ich codziennych zadaniach. W obu przypadkach RelayThat pozwala zaoszczędzić sporo czasu. RelayThat działa w prosty sposób. Klient musi jedynie dodać swoje logo, tekst, kolory firmy i obrazy. Kiedy już je prześlesz, RelayThat pokaże Ci milion różnych opcji do wyboru.

RelayThat: Tworzenie wspaniałych grafik dla Ciebie

RelayThat oferuje firmom wiele opcji do wyboru. Pomaga im dobierając grafiki, o których sami by nie pomyśleli, bez tracenia czasu i wysiłku.

RelayThat zostało stworzone przez projektanta Craiga Carpentera i zrodziło się z potrzeby zmiany nudnej pracy polegającej na formatowaniu obrazów dla różnych mediów społecznościowych i blogów. Narzędzie to działa w różnych sektorach rynku, takich jak zdrowie i fitness, małe i średnie firmy, imprezy, sprzedaże i franczyzy.

Oto niektóre z najlepszych możliwości, jakie daje RelayThat:

 • Edycja i praca nad wieloma obrazami w krótkim czasie.
 • Oferuje klientom domyślne projekty i próbne projekty jako przykłady.
 • Wszystkie obrazy i grafiki, z których korzysta RelayThat nie mają praw autorskich, więc firmy nie muszą się martwić o wydawanie większej sumy pieniędzy na grafiki.
 • Klient na początku ustawia kolory, czcionki i logo. Później dodaje zdjęcia, a resztę narzędzie robi za niego.
 • Za pomocą narzędzia RelayThat możesz stworzyć każdego rodzaju obrazy i czcionki.
 • Narzędzie jest dostępne w trzech pakietach: 1) Personal za 25$ miesięcznie, Pro za 45$ miesięcznie i Business za 97$ miesięcznie.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach RelayThat odwiedź ten link: https://relaythat.com/learn/

Jak to działa

RelayThat jest stworzony w taki sposób, że nawet najmniej uzdolnione technicznie osoby mogą z niego korzystać i tworzyć wiele grafik. W kilka minut narzędzie zaoferuje Ci dużo grafik do wyboru. Aby dowiedzieć się więcej o działaniu tego narzędzia, czytaj dalej:

 1. Kiedy otworzysz narzędzie, znajdziesz się na stronie głównej. Teraz będziesz musiał stworzyć projekt. Kliknij w opcję „New Project”, aby stworzyć nowy projekt i nadaj mu nazwę.
 2. Po prawej stronie znajdziesz opcje do wpisania tytułu, podtytułu i nazwy strony.
 3. Możesz także dodać logo marki.
 4. Zanim wybierzesz grafikę, będziesz musiał wybrać rozmiar grafiki, na przykład kwadratowy obraz, post na bloga, tło na Facebooka itp.
 5. Narzędzie pokaże Ci różne wzory i formaty dla Twojej grafiki.
 6. Możesz edytować obrazy wedle uznania klikając w ikonkę „Images”.
 7. Teraz przejdziesz do sekcji styl, gdzie będziesz miał do wyboru wiele opcji typu „infografiki”, „to czy tamto”, „cytaty”, aby dostosować swoje grafiki.
 8. Możesz wybierać spośród wielu obrazów i czcionek.
 9. Kiedy wybierzesz ostateczną grafikę, kliknij przycisk „Download and Save”, aby pobrać i zapisać grafikę w formacie JPG lub PNG.

W zależności od wybranego pakietu, będziesz miał wiele możliwości do wyboru. Mogą się one między sobą różnić.

RelatThat - zrzut ekranu

Zalety

 1. Każdy może go używać: Największą zaletą RelayThat jest to, że każdy może z niego korzystać. Nie musisz być uzdolniony technicznie, aby używać tego narzędzia. Każdy sobie z nim poradzi.
 2. Łatwość użytkowania: Narzędzie RelayThat pozwala tworzyć profesjonalne grafiki na blogi i platformy społecznościowe w bardzo łatwy, nieskomplikowany sposób.
 3. Przyjazny dla użytkownika: Narzędzie jest bardzo przyjazne dla użytkowników, wszystkie instrukcje są bardzo jednoznaczne i proste do zrozumienia.

Wady

 1. Nieelastyczny: Największą wadą narzędzia RelayThat jest to, że nie jest elastyczny na opcje z zewnątrz. Użytkownicy muszą skorzystać z podanych szablonów i nie mogą dodawać swoich.
 2. Nie da się wprowadzić wielu zmian: Kolejną wadą tego narzędzia jest to, że nie da się wprowadzić wielu zmian do wybranej grafiki. Elastyczność jest ograniczona.

Werdykt

Największą zaletą RelayThat jest to, że może służyć każdemu. Niezależnie czy masz techniczne zdolności czy nie. Jest dla Ciebie projektantem i pozwala Ci wybierać spośród miliona opcji do wybrania, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć będziesz mógł stworzyć tyle grafik, ile chcesz.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron