Design Shock – Zasoby graficzne najwyższej jakości

Opublikowany 12 września 2019 w Zasoby. Tagi: , , , , , .

Design Shock to portal oferujący darmowe paczki GUI (ang. graphical user interface), stosowane w internetowym i ogólnym designie graficznym, takie jak wizytówki, ikony, szablony do druku i wiele więcej. Elementy graficzne są gotowe do użycia w dowolnym celu. Często są dostępne w formie grafik wektorowych, dzięki czemu mogą być z łatwością powiększane lub pomniejszane bez utraty na jakości.

DesignShock

Biblioteka graficzna Design Shock zawiera ponad 100.000 elementów graficznych, dostępnych w każdym możliwym stylu, a nawet te irytujące ikony społecznościowe, których potrzebujesz przy każdym projekcie. Korzystanie z gotowych ikon i innych elementów projektu pomoże Ci oszczędzać czas, potrzebny do tworzenia stron. To godny zaufania i szybki sposób, na dodanie powszechnie wymaganych elementów projektu na stronie.

Twórz niesamowite projekty z łatwością

Każdy projektant potrzebuje na początek nieco inspiracji lub trochę komercyjnych zasobów. Każdy deweloper graficzny przyzna, że nie ma nic ważniejszego niż posiadanie wielkiego pakietu zasobów graficznych, z którymi można pracować. Właśnie dlatego Design Shock uzbraja swoich użytkowników w potężną bazę uszeregowanych pakietów z grafikami wektorowymi, dzięki którym mogą zacząć pracę. Dzięki Design Shock otrzymasz nieograniczony dostęp do logo, ikon, awatarów, rysunków, pędzli i szablonów potrzebnych przy projekcie.

W Design Shock będziesz co tydzień otrzymać nowe grafiki. Strona obfituje w tonę elementów graficznych w każdym stylu, poszeregowanych w tysiące inteligentnych pakietów.

 • Szablony projektów do druku i papeterii: Design Shock oferuje ponad 1.000 wzorów druku i papeterii, wizytówek i innych elementów projektu.
 • Zestawy ikon: Otrzymasz dostęp do ponad 2 milionów profesjonalnych ikon, poszeregowanych w 770 zestawów. Ikony są także dostępne w rozmiarach standardowych oraz w ponad 30 różnych stylach. Otrzymasz także ponad 30 różnych kategorii ikon na opartych na wektorach. Kilka z popularnych kategorii takich ikon to społeczeństwo, jedzenie, grafiki 3D, zarządzanie projektem i wiele więcej. Strona oferuje także ikony-surowce. Design Shock zezwala na darmowe pobieranie dowolnego zestawu ikon na własny użytek.
 • Motywy WordPress: Design Shock posiada dedykowaną sekcję z motywami WordPress. Motywy mogą być pobierane za darmo, na własny użytek. Korzystając z motywów WP w celach komercyjnych, należy zakupić licencję w wysokości 19$ za kompletny zestaw. Z Design Shock otrzymujesz dostęp do ponad 350 motywów WordPress i ponad 400 gotowych motywów do WordPress i HTML.
 • Wtyczki: Design Shock zapewnia także dwie, wspaniałe wtyczki – jQuery Slider Shock i Grid Layout Stock. jQuery Slider Shock to wtyczka do galerii dla WordPress i jQuery. Wtyczka jest responsywna i posiada setki funkcji i możliwości personalizacji. Wtyczka Grid Layout Stock jest kompletną wtyczką siatkową przeznaczoną dla platformy WordPress. Podobnie jak jQuery Slider Shock, wtyczka ta również posiada setki funkcji i możliwości personalizacji.
 • Ikony projektowane indywidualnie i inne elementy graficzne: Jeśli galeria elementów graficznych Design Shock nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz także otrzymać indywidualnie zaprojektowane ikony, szablony WP, wizytówki i inne elementy projektu.

DesignShock - zrzut ekranu 1

Jak to działa?

 1. Elementy projektu do użytku osobistego dostępne są za darmo. Aby pobrać dowolny element graficzny z Design Shock, należy założyć konto na stronie. Można też zalogować się za pomocą konta w serwisie społecznościowym, takim jak Google, Facebook i Github. Nic więcej nie trzeba robić, ponieważ pobieranie elementów graficznych rozpocznie się automatycznie.
 2. Darmowe pakiety graficzne zawierają około 1.000 elementów graficznych, włączając w to obrazy przezroczyste i półprzezroczyste, kwadraty duotone, topograficzne, rozmyte, holograficzne, obszary i siatki duotone.
 3. Aby pobrać dowolny pakiet premium elementów grafiki. Kliknij Join Us lub Strona Główna, a następnie wybierz Pakiet 1.
 4. Jeśli chciałbyś mieć otrzymać do pełnej kolekcji grafik dostępnych na stronie, musisz kupić jeden z pakietów premium dostępnych w Design Shock. Koszt Pakietu 1 wynosi 39$ i zawiera w sobie wszystkie paczki projektów dostępne w bibliotece Design Shock.
 5. Jeśli życzysz sobie dostępu do innych elementów graficznych, takich jak ikony, szablony do druku lub generator motywów WordPress będziesz potrzebował zakupić Pakiet 2 lub Pakiet 3.
 6. Pakiet 3 dostępny za 129$ umożliwia dostęp do wszystkich grafik przechowywanych na stronach z szablonami projektów od ByPeople. Jeśli chciałbyś w nieskończoność otrzymywać nowe grafiki (dodawane co miesiąc), będziesz musiał dokonać subskrypcji, za miesięczną opłatę 14$.
 7. Pobrane ikony mogą być kopiowane bezpośrednio na arkusz dowolnej aplikacji do edycji obrazów. Ikony występują w różnych kształtach, dlatego możesz wybrać różne ścieżki i nakładać bądź nadpisywać dowolny kolor dostępny na palecie.

DesignShock - zrzut ekranu 2

Jasne i ciemne strony Design Shock

Zalety

 • Grafiki do użytku osobistego są darmowe
 • Szeroki zasób grafik
 • Zestaw zawiera pliki źródłowe oparte na wektorach
 • Nowe, modne zestawy graficzne publikowane są co tydzień
 • Grafiki są w pełni możliwe do edycji i personalizacji
 • Obsługa techniczna czynna 24/7

Wady

 • Zestaw jedynie 1.000 darmowych grafik
 • Darmowe, cotygodniowe aktualizacje dostępne są jedynie od Pakietu 2
 • 14$ to dość wygórowana cena za cotygodniową aktualizację grafik

Podsumowanie

Design Shock będzie cennym źródłem grafik dla każdego designera. Szeroki zasób grafik będzie w zupełności wystarczający przy większości projektów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, designer zawsze może uiścić jednorazową opłatę i pobrać wszystkie biblioteki graficzne dostępne w Design Shock. W niskiej cenie można też co tydzień otrzymywać nowe zestawy graficzne, co gwarantuje dostęp do zaktualizowanych grafik, bazujących na aktualnych trendach. Ogólnie rzecz biorąc, Design Shock to strona mogąca wiele zaoferować swoim docelowym odbiorcom, jakim jest społeczność designerów. Wspiera także ich kreatywność, oferując podstawowe elementy projektu.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron