Ponad 20 Stron z najlepszymi ofertami na oprogramowanie (w tym LTD)

Opublikowany 9 kwietnia 2020 w Ogólnie o aplikacjach webowych. Tagi: , .

W obecnych czasach prawie każdy aspekt naszego życia wiąże się z użyciem komputera, internetu i oprogramowania. Pierwszą rzeczą, jaką zwykle robimy po przebudzeniu, jest zerknięcie na telefon, na którym mamy zainstalowane oprogramowanie, zwane aplikacjami. Nie ma znaczenia czy mowa tu o prostych zadaniach, jak tworzenie notatek i zarządzanie terminarzem, czy o bardziej skomplikowanych, jak bankowość mobilna – nasze codzienne życie opiera się na oprogramowaniu. W dużej mierze zależne od oprogramowania są również firmy i przedsiębiorstwa, chcące zwiększyć swoją wydajność.

Oprogramowanie czyni nasze życie łatwiejszym, ale wszystko ma swoją cenę. Im więcej funkcji, tym wyższy będzie jego miesięczny lub roczny koszt.

okazje

Jednakże niektórzy twórcy aplikacji redukują znaczną ilość kosztów poprzez wprowadzanie rabatów i planów subskrypcji. Wiele z nich jest korzystnych cenowo, dzięki czemu mamy możliwość dostępu do oprogramowania po cenie znacznie niższej, niż oryginalna. Niektóre aplikacje oferują także możliwość tak zwanego LTD (ang. LifeTimeDeals), czyli dożywotniej subskrypcji, gdzie opłatę uiszczamy raz, a nie co miesiąc, dzięki czemu w ostatecznym rozrachunku oszczędzamy dużo pieniędzy.

Brzmi zbyt pięknie, by to było prawdziwe? Nie ma czego się bać, to nie żaden przekręt.

Strony z dożywotnimi subskrypcjami – Świetny sposób, by zaoszczędzić na zakupie oprogramowania

Dlaczego firmy miałyby sprzedawać swoje oprogramowanie w promocyjnych cenach po tym, jak tyle czasu poświęciły na jego projektowanie i rozbudowę? Odpowiedź jest dość prosta; niektórzy sprzedawcy oprogramowania i aplikacji dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży i potrzebują przyciągnąć jak najwięcej klientów. Zdarza się czasem, że nic nawet nie zarabiają na swojej pracy, a jedynie skupiają się na zbieraniu cennego feedbacku od użytkowników.

Jak więc tego dokonują?

Właśnie tutaj do gry wchodzą strony LTD. Subskrypcje prezentowane na tych stronach to w istocie oferty promocyjne, działające na zasadzie umowy z początkującymi sprzedawcami stron i aplikacji. Oczywiście strony te czerpią z tej wymiany sporą prowizję, ale jednocześnie zapewniają sprzedawcom aplikacji dostęp do olbrzymiej listy subskrybentów/followersów, przy jednoczesnej redukcji ceny dostępnego tam oprogramowania. Co za tym idzie, strony LTD oferują rozwiązanie korzystne dla każdej ze stron.

Prezentujemy tu listę 15 najlepszych stron z ofertami promocyjnymi i subskrypcjami. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, co przyda się przy następnym projekcie.

1. Stack Social

Stack Social

Stack Social to stworzone w 2011 roku cenne źródło oprogramowania. Strona ta udostępnia oprogramowanie z kilku kategorii, takich jak design, rozrywka, VPN, bezpieczeństwo, narzędzia deweloperskie czy edukacja. W przypadku dożywotniej subskrypcji i pakietów kursów online gwarantowany jest znaczny rabat.

2. AppSumo

AppSumo

AppSumo to strona, która codziennie oferuje nowe okazje. Twórcy strony twierdzą, że za produkty, które tam znajdziemy, nie musimy płacić pełnej ceny. Strona założona w 2010 roku pierwotnie celowała jedynie w subskrypcję narzędzi cyfrowych, ale z czasem poszerzyła ofertę o inne rodzaje oprogramowania, takie jak narzędzia deweloperskie i narzędzia do zarządzania projektem.

3. Mighty Deals

Mighty Deals

Mighty Deals oferuje oprogramowanie przeznaczone głównie dla profesjonalistów z branży kreatywnej, artystycznej lub designerów stron internetowych. Na stronie znajdziemy jedyne w swoim rodzaju czcionki, motywy, eBooki graficzne i ikony. Jest ona także wyposażona w sekcję darmowych subskrypcji.

4. Pitch Ground

Pitch Ground

Pitch Ground to znany zbiór subskrypcji oprogramowania, charakteryzujący się znakomitym rozeznaniem w subskrypcjach prawie każdego rodzaju. To interesujący koncept, jeśli chodzi o narzędzia, które strona oferuje. Na ich kanale na YouTube dostępne są tutoriale i filmy instruktażowe na temat praktycznie każdego narzędzia oferowanego na stronie.

5. ByPeople

ByPeople

ByPeople oferuje subskrypcje i promocje na pakiety projektów, subskrypcje SaaS i oprogramowanie. Głównymi grupami docelowymi są projektanci stron internetowych, graficy, freelancerzy i startupy. Do grona klientów możemy zaliczyć firmy takie jak eLearning, Stone River, Smashing Magazine i wiele więcej.

6. Deal Mirror

Deal Mirror

Deal Mirror oferuje subskrypcje i oferty promocyjne w zakresie produktów SaaS, a także oprogramowania do zarządzania i projektowania. Co prawda nie zdarza się to często, lecz w przypadku, gdyby ktoś był nieusatysfakcjonowany produktami zakupionymi na Deal Mirror, strona prowadzi politykę 100-procentowego zwrotu kosztów w ciągu 30 dni.

7. Bits Du Jour

Bits Du Jour

Bits Du Jour ta promuje i specjalizuje się w aplikacjach dla systemów operacyjnych Mackintosh i Windows. Zawiera kody promocyjne, które można wykorzystać przy zakupie tego oprogramowania bezpośrednio ze strony sprzedawcy. Promocje nie trwają zwykle dłużej niż 24 godziny.

8. Deal Jumbo

Deal Jumbo

Deal Jumbo strona oferuje aplikacje w okazyjnych cenach, poczynając nawet od 3$. To znakomita opcja dla freelancerów i startupów, którym zależy, by otrzymać jak najwyższą jakość w jak najkorzystniejszej cenie. Strona skupia głównie projekty graficzne, czcionki i motywy.

9. SaaS Mantra

SaaS Mantra

SaaS Mantra to internetowy zbiór korzystnego cenowo oprogramowania. Posiada także segment z eventami dotyczącymi oprogramowania SaaS. Możemy nawet skorzystać z programu polecającego, który pomaga zdobywać pieniądze/punkty za każdym razem, gdy polecamy topowe produkty naszym przyjaciołom czy znajomym.

10. DealFuel

DealFuel

DealFuel to prawdziwy celebryta wśród stron oferujących okazje technologiczne. Strona zawiera rabaty na oprogramowanie przeznaczone dla projektantów stron internetowych, projektantów UI/UX, marketerów i freelancerów. Projektanci stron internetowych mogą z łatwością znaleźć tu wiele motywów do WordPressM.a

11. InkyDeals

InkyDeals

InkyDeals to jedno z ulubionych miejsc, w których projektanci mogą wynajdować niesamowite okazje i pakiety projektowe w przyzwoitych cenach. Strona jest częścią interesującego programu partnerskiego, obecnie wykorzystywanego w celach zarobkowych przez wielu blogerów.

12. Pixelo

Pixelo

Pixelo jest zbiorem materiałów dla projektantów stron internetowych i grafików. Oferty promocyjne są zwykle ograniczone czasowo. Zawierają narzędzia do projektowania i odpowiednie materiały w postaci pakietów. Dzięki Pixelo mamy możliwość wyboru przedłużonej licencji, dzięki czemu będziemy zdolni tworzyć własne produkty do celów komercyjnych.

13. Dealify

Dealify

Dealify jest stroną skupiającą się na zapewnianiu oprogramowania dla przedsiębiorców, pomysłodawców, specjalistów od marketingu i growth hackerów – a wszystko to w promocyjnych cenach. Strona oferuje subskrypcje w promocyjnych cenach, dlatego korzysta z niej wiele startupów.

14. Rebeliance

Rebeliance

Rebels, jak określają się użytkownicy tej strony, to przedsiębiorcy i startupy. Strona oferuje oprogramowanie w szalenie niskich cenach, a 30. dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy sprawia, że nie musimy się obawiać, że kiedykolwiek poczujemy się nieusatysfakcjonowani ceną produktu.

15. SaaSWiz

SaaSWiz

SaaSWiz to miejsce dla przedsiębiorców i startupów, w którym mają oni dostęp do dziennych lub dożywotnich subskrypcji na oprogramowanie, lub pakiety projektowe. Twórcy strony kierują się ideą wspierania infrastruktury startupów i freelancerów, dlatego prowadzą 30. dniową politykę zwrotów bez zadawania zbędnych pytań, więc mamy możliwość zwrotu produktu po użyciu.

Strony agregujące okazje

Wymienione powyżej strony z aplikacjami w promocyjnych cenach bazują w większości na ofertach ograniczonych czasowo, zwykle trwających pomiędzy 24 a 72 godzin. Poza tym, oferty, które występują zwykle w pakietach projektowych, mogą zawierać zróżnicowane narzędzia. Ciężko jest rozeznać się w tych wszystkich okazjach. Ponadto wybór odpowiedniego pakietu projektowego, spełniającego wszystkie nasze potrzeby, może stanowić wyzwanie.

Jak więc nadążyć za okazjami dostępnymi na tak wielu stronach? Odpowiedzią są agregatory okazji. Tak jak wszystkie pozostałe agregatory online strona ta łączy oferty z wielu różnych stron z okazjami, co czyni ją ujednoliconą platformą porównującą i filtrującą oferty. Jednocześnie agregatory informują nas o nowych okazjach za pomocą newsletterów, powiadomień przeglądarkowych, powiadomień push, błyskawicznych wiadomości i wiele więcej.

Przyjrzyjmy się najlepszym agregatorom okazji online.

1. GrabLTD

GrabLTD

GrabLTD to strona, na której możemy w jednym miejscu znaleźć okazyjne oferty, a także filtrować je pod względem takich kategorii jak: „najnowsze oferty”, „nadchodzące oferty”, „obecnie na topie” lub „roczne subskrypcje”. Strona posiada sekcję „giveaways”, gdzie mamy możliwość wzięcia udziału w konkurach, w których nagrodą jest dożywotni dostęp do narzędzi. Na stronie znajduje się również blog, na którym możemy przeglądać opinie o dożywotnich subskrypcjach, rankingi, zalety i wady. A jeśli dodatkowo zapiszemy się do ich newslettera, żadna okazja już nigdy nie przejdzie nam koło nosa.

2. DealMango

Deal Mango

DealMango to zbiór okazji ze wszystkich topowych stron, takich, jak chociażby App Sumo, Pitch Ground, and Stack Social. Za pomocą linków możemy bezpośrednio filtrować okazje na poszczególne strony. Jest także sekcja „coupons”, gdzie otrzymamy kupony, które możemy wykorzystać na konkretnych stronach z okazjami. Mamy możliwość wyboru różnych typów subskrypcji. Możemy na przykład dołączyć do społeczności Deal Mango na Facebooku, aby otrzymywać wszystkie najnowsze oferty, lub zapisać się do newslettera za pomocą naszego adresu email.

3. Earlyshark

Earlyshark

Earlyshark zapewnia gotową listę bieżących ofert okazyjnych z różnych stron LTD po uprzednim wklejaniu odpowiedniego linku. Wspomniana lista ofert, jak i każde oprogramowanie/narzędzie opatrzone jest filmem wideo. Może to być poradnik instalacji lub krótkie wprowadzenie do funkcji aplikacji. Strona jest także obecna w social mediach, posiada swoją społeczność na Facebooku i innych platformach, dzięki czemu nigdy nie przegapimy najnowszych ofert.

4. Bootstrapps

Bootstrapps

Bootstrapps to solidna lista aktywnych promocji na dożywotnie subskrypcje, a każda oferta podlinkowana na liście ma przypisaną podstronę. Tam znajdziemy wszelkie ważne informacje, takie jak terminy, warunki i tutoriale wideo na temat oprogramowania. Można za darmo dodawać oferty do agregatora online, aby zapewnić promocję dla przedsiębiorców i marketerów. Strona posiada listę oczekujących dla firm na dożywotnie subskrypcje. Kiedy już zdecydujemy się na zakup aplikacji, otrzymamy dostęp do pakietów bonusowych takich jak bonusowa wtyczka WordPress, którą możemy odebrać od razu.

5. SaaSPirate

SaaSPirate

SaaSPirate zawiera oferty promocyjne z ponad 26 stron z ofertami okazyjnymi, dlatego nie musimy osobiście szukać źródeł rozproszonych po sieci. Do najpopularniejszych kategorii ofert należą automatyka czatu, projektowanie graficzne, marketing w social mediach, VPN i wiele więcej. Firma zarabia pieniądze poprzez programy partnerskie, dlatego nie musimy się martwić, że cena narzędzi będzie zwiększona o prowizję.

6. Lifetimo

Lifetimo

Lifetimo zawiera oferty z kilku z najlepszych stron internetowych, takich jak App Sumo, Dealify, Pixelo czy Rebeliance. Sekcja deal-box zawiera pola takie jak podsumowanie narzędzia, kategoria i pochodzenie strony, dzięki czemu łatwiej możemy filtrować listę w oparciu o nasze priorytety, a linki przeniosą nas bezpośrednio do źródła oferty. Narzędzie oferuje także gratisy w postaci narzędzi i kursów online i ma wsparcie dużej społeczności online. Do newslettera możemy zapisać się za pomocą adresu email lub nawet za pomocą messengera na Facebooku.

Słowem zakończenia

To żadna nowość, że oprogramowanie komputerowe, a czasem nawet oprogramowanie SaaS jest coraz mniej popularne wśród społeczności developerów. Z pewnością przyczynił się do tego łatwy dostęp do nielicencjonowanych i scrackowanych narzędzi, jednak cena oryginalnego oprogramowania również nie zachęca. Za zbyt wywindowane ceny nie można winić sprzedawców oprogramowania i marketerów, ponieważ koszt stworzenia takiego oprogramowania sprawia, że musi ono swoje kosztować. Co więcej, nie zawsze jest możliwe, by przewidzieć, jaka będzie reakcja rynkowa na produkt.

Strony z ofertami okazyjnymi oferują rozwiązanie tych kwestii, interesujące zarówno dla sprzedawców, jak i użytkowników oprogramowania. Z jednej strony, produkty w obniżonej cenie dobrze się przyjmują na rynku, a z drugiej, daje to także możliwość przeprowadzenia swego rodzaju testu aplikacji, zanim w pełni wypuścimy ją na rynek. Dzięki temu zyskujemy dostęp do oprogramowania w znacznie obniżonej cenie. Jak już wspomnieliśmy, jest to rozwiązanie, gdzie każda strona wygrywa – strony z okazyjnymi ofertami zarabiają na prowizji, a strony z agregatorami online sprawiają, że nie musimy już przeglądać wielu źródeł i pozwalać, by umykały nam istotne szczegóły.

2 komentarze:

 1. Dawid:

  Dotychczas znałem tylko AppSumo. Dzięki za zestawienie!

 2. Drupal:

  Również tylko AppSumo znałem. MEGA MEGA dzięki!

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron