Łatwe i eleganckie zarządzanie projektem z ClickUp

Opublikowany 28 maja 2019 w Produktywność. Tagi: , , .

Jeśli frustrują Cię sytuacje, w których potrzeby klientów zostają przeoczone, podczas gdy Ty miotasz się od jednego oprogramowania do drugiego, próbując wykonać wszystkie zadania; nie jesteś sam. Prawdopodobnie wypróbowałeś dziesiątki sposobów i narzędzi do zarządzania projektem, aby sprostać wymaganiom swoich pracowników i klientów, jednak niektóre z nich były powolne, inne kosztowne, lub nie dotyczyły całokształtu Twojej działalności. Wybranie odpowiedniego narzędzia do zarządzania projektami, spośród tylu dostępnych na rynku rozwiązań, może faktycznie stanowić nie lada wyzwanie. ClickUp jednak bije konkurencję na głowę. Zeb Evans i Alex Yurkowski, którzy wypuścili ClickUp, zapewniają, że jest on w swojej prostocie gwarancją nieograniczonej funkcjonalności.

ClickUp

ClickUp jest wydajną i łatwą w użyciu platformą w przystępnej cenie. Współgra ze wszystkim, co ma miejsce w biznesie i działa jako węzeł centralny. Pozwala swoim użytkownikom, na wykonywanie wszystkiego tego, czego akurat potrzebują. Za pomocą ClickUp stworzysz plany projektów, do których będziesz później mógł przypisać poszczególnych pracowników. W dalszej części tekstu poznasz liczne korzyści używania ClickUp, aby łatwo i zgrabnie zarządzać projektami.

Dlaczego ClickUp?

Jest wiele powodów, dla których powinieneś korzystać z tego oprogramowania w swojej firmie. Oto lista kilku zalet, które umilą Ci pracę z ClickUp.

 • Centralizuje wszystkie zadania w jednym panelu;
 • Współpraca i przydzielanie zadań jest szybkie, łatwe i przyjemne;
 • Organizacja projektów w ClickUp jest łatwiejsza, dzięki hierarchicznemu podejściu;
 • Promuje kreatywność zespołu dzięki różnorodnym funkcjom podglądu projektów i zadań, zwiększając tym samym produktywność;
 • Dzięki zdolności machine learning, możliwe jest wykonywanie zadań i celów w określonej ramie czasowej, co zwiększa efektywność;
 • ClickUp to nie tylko niski miesięczny koszt, ale także prosty i przystępny plan cenowy;
 • Wysoki poziom zadowolenia klientów osiągnięty, dzięki obsłudze klienta i wsparciu technicznemu na najwyższym poziomie;
 • Personalizacja zadań cyklicznych redukuje ryzyko zapomnienia o czymkolwiek;
 • Posiada nieograniczoną pamięć;
 • Pracownicy mogą pracować zdalnie.

Ograniczenia

Jak większość dobrych rzeczy, to oprogramowanie posiada również wady. Kilka z niedogodności płynących z używania ClickUp to:

 • Ograniczone zintegrowanie
 • Funkcja eksportu jest powolna
 • Niespójne materiały pomocnicze
 • Pomieszana lista szablonów
 • Złożone funkcje udostępniania

ClickUp - zrzut ekranu 1

Funkcje

Ta platforma obfituje w funkcje, a wkrótce przybędzie ich jeszcze więcej. Część z tych, które czynią ClickUp najlepszym możliwym wyborem to: przypisywanie komentarzy, zarządzanie komentarzami , filtrowanie wg. statusu, przypisywanie osób do poszczególnych zadań, wykrywanie współprac, modele obrazkowe przedstawiające osoby przypisane do zadania, komentarze powiązane w wątki, zarządzanie wieloma zadaniami, rozbudowana funcja edycji, zakładki, trzy rodzaje podglądu, status domyślny, machine learning, edytowanie komentarzy, czytelne powiadomienia, aplikacje mobilne, kalendarz, wykres Gantt’a, inteligentne wyszukiwanie, zmiana kolejności typu przeciągnij i upuść, odwołania, strumień aktywności, domyślne powiadomienia, hierarchia, procentowo mierzony postęp, okno podglądu, poręczny podgląd tabeli, priorytety, proste statusy i wiele innych.

Ceny

Plan cenowy ClickUp jest w bardziej przystępnej cenie, niż wszystko inne, czego możesz sobie zażyczyć. Oferuje swoim użytkownikom darmowy plan na 100 MB z nielimitowaną liczbą projektów. Posiada dwie wersje: Biznes lub Przedsiębiorstwo. Użytkownicy korzystający z płatnego planu mogą cieszyć się nieograniczoną pamięcią, nielimitowanymi projektami i aplikacjami, spersonalizowanym obszarem i organizacją zadań. To nieoceniona pomoc dla dużych zespołów, a kosztuje zaledwie od 5 do 9 $ miesięcznie. Plan cenowy nie jest jednak stały. ClickUp oferuje użytkownikom możliwość negocjacji cen, do momentu osiągnięcia konsensusu. Dobrze jest sprawdzić stronę ClickUp, aby mieć oko na wahania cen i więcej opcji opłat.

Doświadczenia użytkowników

ClickUp jest wszechstronnym oprogramowaniem przyjaznym użytkownikom. Możesz nadzorować postęp projektów z dowolnego miejsca, niezależnie, czy jest to Twoje biuro, czy autobus. Click up jest kompatybilne z prawie wszystkimi urządzeniami, wliczając w to komputery, laptopy i telefony. Jest oprogramowaniem do zarządzania projektami, odpowiednim dla małych, średnich i dużych firm. Posiada szczegółowy samouczek, krok po kroku przeprowadzający nas przez proces rejestracji, i pozwalający z łatwością spersonalizować swój profil. Dostępne są również międzynarodowe czcionki, dla języków takich jak Chiński lub Koreański.

Szybkie porównanie ClickUp z jego alternatywami

 • Trello – w porównaniu z ClickUp ma łatwiejsze ustawienia, ale osiągnięcie wskaźnika ROI (zwrotu inwestycji) trwa dłużej.
 • Asana – droższa niż ClickUp i wolniejsza w dążeniu do ROI.
 • Basecamp – według recenzentów jest droższe i wolniej można osiągnąć ROI, niż w przypadku ClickUp.
 • TeamGantt – pomimo łatwych ustawień, recenzenci skarżą się na wysoką cenę, i długi czas oczekiwania na osiągnięcie ROI.
 • Plainview Leankit – droższe od ClickUp, a osiągnięcie ROI trwa dłużej.

ClickUp - zrzut ekranu 2

Bezpieczeństwo i prywatność

Z ClickUp nie musisz się martwić o bezpieczeństwo Twoich danych, ponieważ pozostają one poufne. Wielkie firmy z zaawansowanymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa, takie jak Amazon hostują ClickUp jako swoje oprogramowanie do zarządzania projektami. Aby uzyskać więcej informacji, możesz zapoznać się z kompleksową polityką bezpieczeństwa, dostępną na ich stronie. ClickUp postrzega bezpieczeństwo wszelkich informacji jako swój najwyższy priorytet i traktuje je bardzo poważnie, o czym świadczy pełna zgodność z wymogami Tarczy Prywatności UE-USA i Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych.

Obsługa i wsparcie techniczne

ClickUp oferuje jeden z najwyższych poziomów obsługi klienta i wparcia technicznego, spośród wszystkich branż. Dla maksymalnej wygody klienta ClickUp w zakładce Pomoc posiada opcje takie jak: numer telefonu, adres e-mail, formularz wsparcia, fizyczny adres i czat na żywo. Co więcej, posuwa się o krok dalej, udostępniając ponad 200 artykułów, tekstów, filmów demo i animacji, aby właściwie pokierować tych użytkowników, którzy życzą sobie rozwiązać problem samemu. Wsparcie techniczne ClickUp jest solidne, a wiadomość zwrotna od nich, pomimo, że nie tak szybka, jak można by tego oczekiwać, jest pomocna.

Werdykt ostateczny

Czego więcej mógłbyś wymagać? Tak jak wskazane jest zapoznać się z opiniami innych klientów, przed podjęciem decyzji, tak samo pewne jest, że najlepszym wyborem w zakresie zarządzania projektem będzie ClickUp. Ukończysz wszystkie zadania efektywnie i na czas. Oprogramowanie to świetnie sprawdza się dla każdego, czy mowa tu o deweloperze, czy o projektancie stron internetowych, o właścicielu małego biznesu, czy ogromnej firmy. ClickUp zapewnia doskonałość, niską cenę i łatwość obsługi, co czyni go najlepszym. Oszczędzi Ci mnóstwa czasu i frustracji. Jeśli zależy Ci na eleganckim i niewymagającym wysiłku programie do zarządzania projektem, wypróbuj ClickUp, aby móc czerpać ze wszystkich powyższych zalet.


O autorze

Herbert Sward

Herbert Sward to doświadczony copywriter i bloger. Aktualnie jest edytorem bloga Skin Answer. Herbert jest także entuzjastą marketingu cyfrowego, a jego celem jest bycie znanym ekspertem w tej niszy.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron