5 najlepszych kreatorów stron dla WordPressa

Opublikowany 12 kwietnia 2022 w Web Development. Tagi: , , .

Jak już pewnie wiesz, WordPress jest najpopularniejszym i najbardziej wydajnym systemem zarządzania treścią, który jest używany do budowania i hostowania stron internetowych na całym świecie. To właśnie jego wydajność sprawiła, że stał się tak bardzo rozpoznawalny w świecie technologii, a wygląda na to, że w najbliższych latach będzie jeszcze bardziej pożądany.

Ciekawostką jest, że znaczna część twórców oprogramowania uwielbia używać WordPressa, ale aby w pełni wykorzystać możliwości tego wyjątkowego systemu, trzeba zatrudnić dobrego programistę. Jeśli jesteś w potrzebie, możesz szybko znaleźć najlepszych ekspertów od oprogramowania na stronie Adeva, która jest globalną siecią doświadczonych talentów.

cegły

A ponieważ WordPress jest tak fantastycznym systemem, poniżej przedstawimy pięć najlepszych skutecznych wtyczek do budowania stron w WordPressie. Nie traćmy więc więcej czasu i od razu przejdźmy do konkretów.

1. Divi

Divi

Jedną z najbardziej efektywnych wtyczek do budowania stron WordPress metodą “przeciągnij i upuść” jest Divi. Jest to imponujący edytor typu WYSIWYG, który jest nieco podobny do Visual Composer i Beaver Builder. Divi daje ci możliwość podglądu projektu, który tworzysz w trakcie budowania.

Ten kreator stron umożliwia ci tworzenie unikalnych układów stron poprzez dostosowywanie wszystkich istotnych aspektów, takich jak kolory, odstępy, rozmiar, czcionki i inne elementy, które są niezbędne w procesie tworzenia. Masz możliwość użycia 46 elastycznych i prostych elementów treści, aby zbudować wyjątkową stronę, a najlepsze jest to, że możesz zorganizować te elementy treści w taki sposób, w jaki chcesz.

Co więcej, możesz skorzystać z ponad 20 gotowych szablonów, które pozwolą ci szybko rozpocząć projektowanie, co sprawdza się znakomicie w przypadku wszystkich stron, zwłaszcza jeśli chodzi o budowanie stron dla małych firm. Kolejnym ważnym elementem jest to, że możesz zapisywać stworzone przez siebie układy Divi i eksportować je lub importować na inne strony Divi.

2. Elementor

Elementor

Trzeba przyznać, że Elementor jest prawdopodobnie najpopularniejszym programem do budowania stron WordPressa, jaki można znaleźć w sieci. Jednym z głównych powodów jest to, że pozwala on na użycie wizualnego edytora typu “przeciągnij i upuść” do zbudowania strony w naprawdę krótkim czasie.

Ten imponujący kreator stron oferuje ponad 80 elementów graficznych, a także widżety, dzięki którym możesz wygenerować więcej leadów i ruchu na stronie. Dostosowywanie i edytowanie każdej części strony poprzez bezpośrednie kliknięcie na nią to też jedna z ogromnych korzyści, jakie daje ten kreator stron.

Co więcej, otrzymujesz dobre jakościowo, gotowe do użycia szablony, które możesz zaimportować, dostosować ich zawartość i opublikować stronę, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Ponadto Elementor sprawi, że twoja strona będzie wyglądać praktycznie i estetycznie na każdym urządzeniu.

3. Beaver Builder

Beaver Builder

Choć może nie jest to najpopularniejszy program, to z pewnością najbardziej przyjazny dla użytkownika. Beaver Builder to kreator stron WordPressa z doskonałym edytorem wizualnym, który pozwala użytkownikom tworzyć i projektować strony z podglądem w czasie rzeczywistym.

Posiada efektywną funkcję “przeciągnij i upuść”, dzięki której można korzystać z edycji, modułów treści i stworzyć efektywną stronę w krótkim czasie. Dlatego właśnie ta wtyczka do budowania stron jest znana jako jedna z najlepszych wtyczek WordPress do tworzenia stron docelowych. Co więcej, istnieje możliwość dostosowania każdego modułu do własnych potrzeb dzięki naprawdę łatwemu w użyciu paskowi narzędzi i wielu praktycznym, gotowym do użycia modułom treści.

Beaver Builder ma ponad 30 wysokiej jakości szablonów, jeśli chcesz od nich zacząć, a użycie niektórych z nich daje ci możliwość szybkiego stworzenia strony poprzez zastąpienie przykładowej zawartości własnymi obrazkami i treściami. I na koniec, co ważne, możesz zainstalować darmową wersję Beaver Builder bezpośrednio z WordPressa, aby korzystać z prostych stron docelowych.

4. Themify Builder

Themify

Kontynuujemy listę z Themify Builder, który również jest prostym i wydajnym pluginem do budowania stron metodą “przeciągnij i upuść”, którego możesz użyć do tworzenia swoich pomysłów. Najważniejszą zaletą tej wtyczki do budowania stron WordPressa jest to, że ma ona naprawdę duży zbiór modułów typu “przeciągnij i upuść” z ponad 40 wysokiej jakości szablonami, które zostały zaprojektowane specjalnie dla różnych branż.

Kolejną ogromną zaletą jest to, że Themify Builder daje ci możliwość edycji stron zarówno z poziomu frontend, jak i backend. W obu tych miejscach możesz bez problemu przesuwać moduły i w pełni je dostosować do swoich potrzeb, a także łatwo tworzyć siatki, układać moduły w kolumnach i rzędach itp. Załóżmy, że chcesz, aby twoje strony były jeszcze bardziej atrakcyjne wizualnie i wyszukane. W takim przypadku ta wtyczka do budowania stron WordPressa pozwala na użycie ponad 60 imponujących efektów animacji. Podstawowa wtyczka do budowania stron Themify Builder jest darmowa, ale możesz dokupić pakiet dodatków, aby korzystać z zaawansowanych modułów, jeśli chcesz.

5. Visual Composer

Visual Composer

Na koniec Visual Composer – jedna z najbardziej efektywnych wtyczek do budowania stron metodą “przeciągnij i upuść” dla WordPressa. Nie trzeba chyba dodawać, że to potężne narzędzie pozwala w łatwy i szybki sposób stworzyć imponującą witrynę WordPressa.

Podobnie jak niektóre inne wtyczki do budowania stron, Visual Composer posiada edytor na żywo w czasie rzeczywistym, który daje ci możliwość natychmiastowego zobaczenia każdej zmiany, jaką wprowadzisz na stronie. Dodatkowo możesz kliknąć bezpośrednio na każdy obszar strony, który chcesz dostosować lub edytować. Wtyczka Visual Composer ma kolekcję imponujących, profesjonalnych szablonów i kilka atrakcyjnych opcji projektowania, których możesz użyć, by dostosować i zaaranżować wygląd każdego elementu, który chcesz. Pełna kontrola nad obramowaniami, odstępami, tłem i efektami paralaksy to tylko kilka z różnych rzeczy, które możesz w pełni kontrolować.

Co więcej, według powszechnej opinii Visual Composer jest być może lepszy niż inne wtyczki do budowania stron, ponieważ daje możliwość edytowania logo strony, menu, nagłówka, stopki, pasków bocznych i innych aspektów. Ostatecznie, jest to potężne narzędzie, ponieważ jest doskonałe zarówno dla początkujących, jak i uznanych programistów. Początkujący będzie miał szansę stworzyć stronę łatwo i w krótkim czasie, a doświadczony programista będzie miał szansę stać się lepszym i tworzyć bardziej rozbudowane elementy treści i motywy.

Podsumowując

Oto pięć najbardziej efektywnych wtyczek do budowania stron w WordPressie. Jeśli chcesz stworzyć mocną stronę WordPressa, która zaprezentuje twój biznes w najlepszy możliwy sposób, to są to najbardziej efektywne wtyczki do budowania stron WordPressa, z których z pewnością powinieneś skorzystać.

Nie trać więc już więcej czasu i wybierz, która z tych wydajnych wtyczek najbardziej pasuje do budowania twojej strony, i zacznij cieszyć się tworzeniem czegoś, co zainteresuje wielu ludzi z całego świata.


O Autorze

Metodi Rizov

Metodi Rizov jest autorem treści, który uwielbia pisać dobrze opracowane i intrygujące teksty o każdym aspekcie środowiska pracy zdalnej dla dowolnej branży na rynku. Wyznaje zasadę, że sprawdzanie faktów daje najlepsze rezultaty i najbardziej odpowiednie wskazówki, jak radzić sobie z wyzwaniami.

2 komentarze:

 1. Zgred:

  A ACF? To też w jakiś sposób jest builder?

 2. Superbohater:

  Jeżeli masz na myśli Advanced Custom Fields, to niebardzo.
  ACF pozwala osiągnąć wiele – ale raczej zaawansowanym użytkownikom.
  Z kolei buildery umożliwiają wizualne budowanie stron z “klocków”. Dzięki nim nawet mniej zaawansowani użytkownicy mogą skonstruować sobie strony według własnej koncepcji.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron