Prostszy marketing online i budowanie linków dzięki Ninja Outreach

Opublikowany 27 marca 2019 w Social media. Tagi: , , .

Zarówno firmy jak i osoby indywidualne szukają liderów biznesowych i influencerów w mediach społecznościowych, aby za ich pomocą rozwinąć swoją firmę, zwiększyć sprzedaże i przyczynić się do jej wzrostu. Jednak te poszukiwania nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty. W takich przypadkach przydatny staje się program, taki jak Ninja Outreach. Ten program wykorzystujący zasięgi pomaga użytkownikom w najlepszy sposób znaleźć liderów biznesu, influencerów i ich adresy e-mail zawsze i wszędzie na całym świecie. Ninja Outreach oferuje dużą bazę influencerów, których profile i dane kontaktowe użytkownicy mogą sprawdzić poprzez kilka kliknięć. Dla użytkowników szukających kontaktu z influencerami oraz miejsc do publikowania postów gościnnych Ninja Outreach jest idealnym narzędziem.

NinjaOutreach

Ninja Outreach: Wydajny i niezawodny program wyszukujący blogerów i influencerów

Blogerzy często mówią o tym, jak trudno znaleźć świetnych influencerów i blogerów do pomocy. Duża baza danych narzędzia Ninja Outreach zapewnia natychmiastową listę influencerów dopasowanych do wpisanych przez Ciebie słów kluczowych. Jest to najważniejszą zaletą tego programu, ponieważ zawęża wyniki wyszukiwania. Przez to, Ninja Outreach pomaga blogerom i firmom znajdywać innych blogerów i influencerów bez straty czasu i bez wysiłku. W zasadzie, właśnie czas jest najważniejszą przyczyną, dlaczego coraz więcej firm korzysta z Ninja Outreach, ponieważ narzędzie skraca go i przez to upraszcza proces wyszukiwania blogerów i influencerów w mediach społecznościowych.

Jeśli jesteś zainteresowany, przedstawiamy niektóre z najważniejszych funkcji tego narzędzia:

 • Ninja Outreach pomaga użytkownikom w wyszukiwaniu influencerów, z którymi mogliby nawiązać współpracę, według podanych słów kluczowych.
 • Pomaga klientom z łatwością odnajdywać dobre rozwiązania biznesowe, oferując gotową bazę danych influencerów oraz narzędzie rozsyłające e-maile.
 • Korzystając z Ninja Outreach, można zarządzać setkami kontaktów i eksportować listy wedle uznania.
 • Narzędzie Ninja Outreach pomaga firmom znaleźć najlepszych influencerów z Instagrama oraz Twittera. Ponieważ takie konta mają wiele obserwatorów, każde działania marketingowe, jakich się z nimi podejmiesz, wpłyną korzystnie na Twoją firmę.
 • Ninja Outreach posiada oprogramowanie agencji marketingowej wykorzystującej influencerów, przez co pomaga w rozwoju firmy skokowo.
 • Korzystającym z tego narzędzia użytkownikom będzie łatwiej zarządzać różnego rodzaju blogerami i influencerami, z którymi współpracują lub utrzymują kontakt.
 • Ninja Outreach posiada także kolejną interesującą cechę – pozwala użytkownikom tworzyć własne szablony maili i wysyłać je wprost z programu. Użytkownicy mogą to robić z poziomu interfejsu, co jest ogromnym ułatwieniem.
 • To narzędzie online posiada także wbudowane oprogramowanie, które wspomaga strategie budowania linków na różnych poziomach interakcji.

Z tak różnorodnymi cechami nic dziwnego, że narzędzie Ninja Outreach zyskuje codziennie na popularności.

NinjaOutreach - zrzut ekranu 1

Jak to działa

Spójrzmy teraz, jak działa narzędzie Ninja Outreach:

 1. Kiedy znajdziesz się na stronie głównej Ninja Outreach, wpisz słowa kluczowe, według których chcesz wyszukiwać.
 2. Program wyświetli listę informacji, których szukasz.
 3. Informacje będą zawierać profile, informacje dotyczące kontaktu, profile SEO, dane dotyczące wejść i zaangażowania. To pomoże użytkownikom zdecydować, z jakimi blogerami i influencerami chciałby podjąć współpracę.
 4. Użytkownik może zapisać wymagane informacje na listę, którą może potem udostępnić członkom zespołu do późniejszego użytku.
 5. Możesz także połączyć się z każdym profilem na liście indywidualnie.
 6. Kiedy skończysz wybieranie, załaduj swoją listę, a maile będą wysłane automatycznie, według Twoich spersonalizowanych szablonów.
 7. Co więcej, Ninja Outreach także śledzi, ile maili zostało otwartych, liczy liczbę kliknięć i odpowiedzi, aby użytkownicy narzędzia byli na bieżąco.

NinjaOutreach - zrut ekranu 2

Zalety i wady

Ten program, tak jak wszystko, ma swoje zalety i wady, które opisaliśmy poniżej.

Zalety

 • Duża baza danych: Największą zaletą Ninja Outreach jest bardzo duża i zróżnicowana baza blogerów i influencerów, z którymi klienci mogą podjąć współpracę. Zawsze znajdziesz kogoś, kto pomoże Ci w rozwoju firmy.
 • Oszczędność czasu: Za pomocą Ninja Outreach możesz oszczędzić mnóstwo czasu i wysiłku, który poświęciłbyś na szukaniu influencerów w mediach społecznościowych w celach firmowych.
 • Przydatny trening: Trening oferowany przez Ninja Outreach jest dobry i bardzo przydatny. Filmy pomogą użytkownikom pracować z tym narzędziem z łatwością.

Wady

 • Brak opinii zwrotnych klientów: Wadą tego narzędzia jest to, że nie zapewnia opinii zwrotnych od klientów.
 • Zagrożenie dla bezpieczeństwo: Program Ninja Outreach działa integrując adres e-mail użytkownika, co może powodować problemy z bezpieczeństwem. Większość użytkowników może bać się podawać swoje dane mailowe w publicznej domenie.

Werdykt

Narzędzie Ninja Outreach jest świetnym wyborem dla ludzi, którzy chcieliby być w kontakcie z blogerami i influencerami, którzy mogliby pokazywać ich produkty i przyczynić się do wzrostu firmy. Mimo niepewności z bezpieczeństwem, ten start-up jest dobrym narzędziem online zapewniającym efektywny marketing.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron