Animatron: Twórz animacje i filmy bez wysiłku

Opublikowany 20 sierpnia 2018 w Content. Tagi: , , .

Każdy z nas w pewnym momencie życia był uzależniony od animacji i nimi zafascynowany. Jeżeli kiedykolwiek chciałeś tworzyć własne animacje i zachwycać nimi świat, teraz masz swoją szansę! Przedstawiamy niezwykle łatwe narzędzie, które pomoże Ci wykonać animacje i filmy bez wysiłku, tak, jak zawsze chciałeś. Produkt, o którym mówimy nazywa się Animatron. Używają go firmy takie jak Google, Dell, Facebook i Amazon, więc na pewno się nie zawiedziesz.

Animatron

Animatron może być bez wahania nazwanym jednym z najprostszych i najpopularniejszych narzędzi z zaawansowanymi możliwościami, które pozwalają tworzyć wysokiej jakości animacje i filmy. Jeżeli zastanawiasz się, czy do tego musisz umieć programować i tworzyć takie filmy, odpowiedzią jest NIE! Animatron oferuje dwa produkty, w zależności od tego, jakie rodzaje filmów chcesz tworzyć – Wave.video oraz Animatron Pro Studio. Wypróbowanie obu z nich jest darmowe, ale z limitem, jednak na pewno będziesz mógł zobaczyć, jak one działają.

Wave.video

To narzędzie jest idealne dla osób, które chcą tworzyć proste, animowane filmy, zwłaszcza dla marketingowców czy menedżerów w mediach społecznościowych. Możesz szybko zmienić rozmiar swoich filmów i dodawać do nich własne treści i nanosić dowolne zmiany. Narzędzie to pozwala Ci na natychmiastowy dostęp do tworzonego filmu! Co więcej – masz dostęp do ponad 200 milionów klipów. Twórz podstawowe filmy i uruchom swoją kreatywność.

Jak używać Wave.video?

Naprawdę łatwo zacząć tworzyć filmy z Wave.video. Wykonaj następujące kroki.

 • Wejdź na www.animatron.com, gdzie będziesz mógł wybrać Wave.video lub Pro studio. W tym wypadku, kliknij Wave.video.
 • Na następnej stronie zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się i wpisanie swojego adresu e-mail.
 • Na podany adres e-mail zostanie wysłany link weryfikacyjny, dzięki któremu możesz założyć konto.
 • Kiedy stworzysz konto, możesz zacząć pracować nad swoim pierwszym projektem.
 • Kliknij w przycisk „Create Project”, aby rozpocząć tworzenie projektu.
 • Na następnej stronie zostaną Ci przedstawione wszystkie szablony, z których możesz wybierać.
 • Możesz zacząć od razu! Bądź innowacyjny!

Wave.video

Cennik

Teraz czas na najważniejszą część – koszty. Istnieją trzy rodzaje kont, z których możesz wybierać – Pro, Agency i Ultimate, które kosztują odpowiednio 39$, 49$ i 149$ miesięcznie. W przypadku miesięcznej subskrypcji, ceny są o około 40% wyższe. Typ Agency jest najpopularniejszy wśród użytkowników.

Oprócz tego, narzędzie to posiada wiele zasobów, do których masz dostęp. Korzystając z tych zasobów możesz uczyć się tworzyć profesjonalne filmy. Możesz także skorzystać z filmów instruktażowych dostępnych na ich stronie lub z warsztatów, które oferują. Dzięki temu, będziesz mógł lepiej wykorzystać to narzędzie.

Animatron Pro Studio

Jak wskazuje nazwa, to narzędzie będzie przydatne dla ludzi, którzy chcą tworzyć większe animacje, jest dobre dla małych firm i agencji. Słowo „Pro” może sugerować, że potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia, aby korzystać z tego narzędzia. Jednak tryb „Lite Mode” narzędzia Pro Studio jest tak prosty, że nie wymaga wcześniejszego doświadczenia. Możesz tworzyć animacje korzystając z ich sporych zasobów. W trybie Lite mode możesz z łatwością robić animacje na białym tle podobnym do tablicy, z pojawianiem się obiektów, płynnymi przejściami i nagrać i podłożyć własny głos. Kiedy już się tego nauczysz, możesz zacząć korzystać z trybu „Expert Mode”, który oferuje Ci możliwość tworzenia biznesowych i marketingowych filmów, banerów HTML5 i niesamowitych prezentacji. Za pomocą tego narzędzia oczarujesz publiczność swoimi nowymi umiejętnościami!

Jak używać Animatron Pro Studio?

Zanim uruchomisz swoją kreatywność, będziesz musiał założyć konto.

 • Stwórz konto na Animatron. Kliknij na „Studio” na ich stronie głównej – www.animatron.com
 • Aby stworzyć projekt, kliknij w przycisk „Create Project”, który przeniesie Cię bezpośrednio do narzędzia.
 • Na ekranie znajdzie się wiele elementów, takich jak pasek narzędzi, menu, importowanie, oś czasu, główne tło i inne.
 • Aby stworzyć pierwszy film w trybie Lite Mode, kliknij przycisk „Lite” w górnym pasku.
 • Działaj – odkrywaj niezliczone możliwości tego narzędzia.

Animatron Pro Studio

Cennik

Możemy wybierać spośród dwóch rodzajów płatnych kont. Nazywają się Pro i Business. Kosztują odpowiednio 15$ oraz 30$ za miesiąc przy subskrypcji rocznej. Te same konta będą o 50% droższe, jeżeli zdecydujesz się na subskrypcję miesięczną. Oba te konta zawierają profesjonalne opcje, takie jak publikowanie w HTML5, eksportowanie do SVG oraz SVG+SMIL, udostępnianie w społecznościach, interakcje i obsługa skryptów.

Zalety i wady

Narzędzie to ma wiele zalet, takich jak:

 • Płynny interfejs
 • Szeroki wybór grafik do spersonalizowania
 • Skupia się na wymaganiach klienta

Ale Animatron ma też dużą wadę:

 • Interfejs może czasem być dość wolny przez większe animacje
 • Twórz własne filmy i animacje, bez wysiłku, z @animatron animatron.com via @MonitoringStron

  Tweetnij to

Werdykt

Podsumowując, polubiliśmy Animatron. Jest to świetne narzędzie, dzięki któremu nie tylko zwiększysz swoje sprzedaże, ale również zarobisz zwrot z inwestycji. Firma podaje, że ma ponad 300% ROI, co jest bardzo imponujące. To narzędzie jest zdecydowanie warte wypróbowania. Działa podobnie do Adobe AfterEffects. Na pewno nie pożałujesz wypróbowania jej.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron