Zautomatyzuj swój marketing dzięki SalesManago

Kluczowym obszarem operacyjnym każdej firmy jest marketing. Jak bardzo kluczowym niech zaświadczy to, że w większości organizacji wyodrębniono osobne działy mu poświęcone. Choć może wydawać się, że to po prostu kolejne z działań podejmowanych przez firmę, to bez wątpienia bez dobrego marketingu żadna poważna organizacja nie ma co myśleć o jakimkolwiek rozwoju. A z odpowiednio prowadzą strategią marketingową, nawet sytuacje pozornie bez wyjścia można przekształcić w kolejne zwycięstwo.

SalesManago

Jeśli już mówimy o dobrze zaplanowanych i realizowanych strategiach marketingowych, to rozumiemy przez to zaangażowanie wielu platform i kampanii poprzez które sprzedajemy swoją markę klientom. Wykorzystuje się do tego najróżniejsze techniki i korzysta z wiedzy wielu ekspertów, by mieć pewność, że o niczym nie zapomnieliśmy. Zarządzanie całym tym złożonym procesem oraz ludźmi w niego zaangażowanymi może być bardzo wymagającym wyzwaniem. Ale jeśli tylko masz do pomocy małe ustrojstwo zwane SalesManago, to możesz rozgrywać każdą kolejną partię marketingowego pokera niczym prawdziwy zawodowiec!

SalesManago – najlepsze rozwiązanie marketingowe dla Twojej firmy!

SalesManago to platforma online, która łączy w sobie potencjał wielu różnych narzędzi marketingowych. Marketing e-mail, dynamiczny web content, spersonalizowany web content, marketing social media, reklama w sieci, marketing mobilny, co tylko chcesz. Zawsze znajdziesz na niej gotowe do implementacji, innowacyjne rozwiązanie, które pomoże Ci osiągnąć jeszcze lepsze wyniki sprzedażowe. SalesManago oferuje pełną gamę zautomatyzowanych oraz w pełni konfigurowalnych produktów marketingowych do zastosowań e-commerce, B2C i B2B w firmach, niezależnie od ich wielkości, działających w wielokanałowym środowisku i zamierzających całkowicie zredefiniować swoje podejście do wykorzystywania tradycyjnych narzędzi marketingowych.

Wszystkie narzędzia marketingowe zaimplementowane w SalesManago oparte są na analizie zachowań klientów w czasie rzeczywistym oraz danych transakcyjnych, dzięki czemu użytkownicy omawianej aplikacji mogą wdrożyć dowolny proces marketingowy, jaki im tylko przyjdzie do głowy. Z ponad 6000 klientów z 40 krajów, SalesManago jest jedną z najlepszych i najbardziej innowacyjnych platform automatyzacji marketingu na świecie.

SalesManago - zrzut ekranu 1

Oto kilka obszarów, w których SalesManago może pomóc:

 • Identyfikacja odwiedzających, identyfikacja sprzętu/oprogramowania wykorzystywanego do przeglądania stron, informacje geolokacyjne itp.
 • Monitorowanie zachowań zidentyfikowanych odwiedzających.
 • Automatyzacja prostych czynności, takich jak powiadomienia o aktywności kupujących wysyłane bezpośrednio do działu sprzedaży.
 • Możliwość uruchomienia w pełni zautomatyzowanej, kompleksowej i zaawansowanej kampanii marketingowej i ustawienia harmonogramu jej pracy.
 • Marketing e-mail w oparciu o zebrane informacje na temat tego, czego szukają odwiedzający Twoją witrynę klienci.
 • Automatyzacja marketingu mobilnego poprzez monitorowanie wewnątrz aplikacji zachowań poszczególnych użytkowników.
 • Marketing social media, a w nim pozyskiwanie nowych kontaktów, jak i śledzenie wydarzeń społecznościowych na Twoich profilach.
 • Zarządzanie relacjami z klientem i 360-stopniowy podgląd poszczególnych kupujących.
 • Rozwiązania do powiadomień web push dla pozyskania maksymalnej liczby użytkowników.

Opisywane funkcjonalności są jedynie wierzchołkiem góry lodowej. SalesManago zawiera wiele innych bardzo przydatnych narzędzi, które mogą pomóc stworzyć solidną strategię marketingową i zapewnić Ci przewagę nad konkurencją.

SalesManago - zrzut ekranu 2

Jak korzystać z SalesManago?

Najlepszym sposobem, żeby zdobyć trochę praktycznego doświadczenia pracy z narzędziem, a przy okazji nic za to nie płacić, jest zalogowanie się, by skorzystać z ograniczonej czasowo wersji próbnej. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać kilka podstawowych informacji i odpalić demo. Jeśli nie chcesz tutaj podawać swoich prawdziwych danych, nic nie stoi na przeszkodzie, byś wpisał cokolwiek, a narzędzie i tak będzie poprawnie działać. Niektórzy mogą uznać to za wadę, ale z drugiej strony inne rozwiązanie przeczyłoby sensowi istnienia wersji próbnej.

Gdy już odpalisz demo, zobaczysz wiele informacji na ekranie, które będą odświeżane prawie co każdą sekundę, by pokazać najnowsze dane. Zobaczysz łączną liczbę kontaktów w bazie danych Twojej strony internetowej, ile z nich jest monitorowanych, ile wiadomości zostało pozostawionych w ciągu ostatnich 30 dni, ile kontaktów jest ciągle aktywnych, analiza w czasie rzeczywistym odsłon generowanych przez klientów, potencjalnych klientów i partnerów oraz indywidualne profile zachowań klientów/firm.

Dodatkowo otrzymasz szereg generatorów do wykonywania różnych działań marketingowych związanych z aktywnościami, takich jak: personalizowane banery, testy dynamicznych treści, kreatory e-maili itp. W panelu po lewej stronie znajdziesz kolejny zestaw narzędzi marketingowych, które pozwolą Ci zatroszczyć się o Twój marketing mobilny, marketing social media, remarketing reklam, kampanie, automatyzację procesów i wiele więcej. Żeby w pełni zrozumieć, do czego można użyć tego narzędzia, podaliśmy poniżej podstawowe kroki, które mamy nadzieję trochę Ci w tym pomogą:

 1. Dodaj kod monitoringu na swojej stronie.
 2. Zaimportuj swoje kontakty mailowe.
 3. Wyślij e-mail lub newsletter do Twojej bazy danych.
 4. Ustaw powiadomienie, jeśli któryś z Twoich kontaktów odwiedzi Twoją stronę.
 5. Ustaw automatyczną segmentację kontaktów pod względem tego, co je interesuje na Twojej witrynie.
 6. Ustaw punktację dla Twoich kontaktów i otrzymuj powiadomienia o najgorętszych wątkach.
 7. Zaimplementuj formularze kontaktowe do automatycznego monitorowania każdego nowego kontaktu z Twojej bazy danych.
 8. Rozwiń swoją komunikację z klientem za pomocą spersonalizowanych treści na Twojej stronie.
 9. Skonfiguruj program automatycznie wdrażający do wątków nowe kontakty z Twojej bazy danych.
 10. Ustaw automatyczny proces lub kampanię marketingową.

SalesManago - zrzut ekranu 3

Aby dogłębnie zrozumieć każdy z tych etapów, kliknij w przycisk „Rozpocznij” („Get Started”) w prawym górnym rogu ekranu i otwórz tym samym samouczek wideo powiązany z każdym krokiem. Jeśli podoba Ci się to, co widzisz i to, co robi dla Ciebie ta aplikacja, wyloguj się, a następnie ponownie zarejestruj, by rozpocząć 30-dniowy okres próbny, tym razem podając już swoje prawdziwe dane.

 • Zautomatyzuj swoje działania marketingowe z @SALESmanago salesmanago.pl via @MonitoringStron

  Tweetnij to

Ocena i podsumowanie

SalesManago to niedrogie i bardzo użyteczne narzędzie podlegające ciągłym usprawnieniom. Niestety, niektóre z nich mogą póki co nie działać tak sprawnie, jakbyś tego oczekiwał. Jeśli jesteś gotowy, by zapłacić trochę więcej, otrzymasz do swojej dyspozycji dodatkowe funkcjonalności, takie jak na przykład dynamiczne e-maile. Jednakże, jeśli jesteś dość cierpliwy i odrobinę wyrozumiały, będziesz w stanie idealnie dostosować to narzędzie do własnych potrzeb. Do sporych zalet można jeszcze doliczyć bardzo spory zbiór dostępnych integracji.

Podsumowując, warto chociaż odpalić demo tej aplikacji.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron