Zaprojektuj świetne banery HTML5 z Bannerwise

Opublikowany 20 grudnia 2017 w Web Design. Tagi: , , , , , , , .

Jednym z najbardziej efektywnych sposobów promowania marki online jest baner. Atrakcyjne banery nie tylko mają przyciągać uwagę potencjalnych klientów, ale są również jedną z najbardziej tradycyjnych, jednak wciąż istotnych metod promowania wizerunku Twojej marki. Najłatwiejszym przykładem skutecznego marketingu banerowego są banery połączone z programem partnerskim. Posiadają wszystkie istotne informacje wciśnięte w banery o rozmiarach pudełek, które są tak chwytliwe, że znaczny odsetek osób oglądających je odwiedzi stronę partnera marketingowego lub nawet się na niej zarejestruje.

Bannerwise

Używanie banerów to jedno, natomiast projektowanie ich to zupełnie inna historia. W rzeczywistości sukces banerów zależy w dużej mierze od sposobu ich zaprojektowania. To prawdopodobnie z tego powodu firmy, które nastawione są na duże zyski, zatrudniają projektantów i marketingowców w całości oddanych banerom. Jednak nie wszyscy mogą pochwalić się budżetem potrzebnym na takie przedsięwzięcie.

Więc jeśli jesteś profesjonalistą, który dopiero zaczyna, czy oznacza to, że nie możesz w pełni wykorzystać marketingu online? Oczywiście, że nie! Dzięki Bannerwise możesz zaprojektować i korzystać z atrakcyjnych banerów w bardzo przystępnej cenie i przyciągać uwagę wszystkich, którzy na nie spojrzą!

Bannerwise – z łatwością zaprojektuj cudowne banery!

Bannerwise to narzędzie, które pozwala projektować banery reklamowe w różnych rozmiarach dla wielu urządzeń, takich jak telefony komórkowe, komputery stacjonarne czy przenośne. To działające w chmurze narzędzie jest odpowiednie dla firm każdego rozmiaru, zapewnia użytkownikom interaktywny interfejs internetowy, dzięki któremu użytkownicy mogą przesyłać własne obrazy i projektować niestandardowe banery lub skorzystać z bogatej biblioteki gotowych szablonów. Dzięki rosnącej popularności na całym świecie, Bannerwise jest na dobrej drodze, aby zająć miejsce najbardziej popularnego produktu do projektowania banerów online.

Największe zalety, które oferuje Bannerwise:

 • Umożliwia tysiącom firm zwiększenie skali produkcji banerów
 • Pozwala na zoptymalizowanie kampanii displayowych
 • Poprawia workflow

Bannerwise - zrzut ekranu 1

Oto kilka najlepszych cech, którymi może pochwalić się Bannerwise:

 • Pozwala na szybkie i łatwe tworzenie profesjonalnych banerów reklamowych w HMTL5
 • Intuicyjny interfejs pozwala na projektowanie bez umiejętności kodowania
 • Ponad 100 profesjonalnych animowanych szablonów
 • Umożliwia utworzenie i skalowanie projektu, aby automatycznie pasował do wszystkich rozmiarów i formatów
 • Pozwala na edycję wszystkich banerów jednocześnie i dokładnie monitoruje zmiany
 • Banery zaprojektowane za pomocą tego narzędzia są kompatybilne z najpopularniejszymi sieciami reklamowymi
 • Banery są w wysokiej rozdzielczości, jednak nie zajmują dużo miejsca na dysku
 • Profesjonalne animacje za pomocą kilku kliknięć
 • Umożliwia łatwą optymalizację i testowanie banerów

Jak to działa?

Wypróbowanie narzędzia przed zainwestowaniem w nie pieniędzy jest bardzo roztropne. Rozpocznij korzystanie z Bannerwise dzięki bezpłatnej 14-dniowej wersji próbnej, klikając ciemnoróżowy przycisk z napisem “Get My Free Trial” na stronie głównej. Przekieruje Cię to na stronę rejestracji, na której należy wpisać swoje dane. Gdy to zrobisz, dojdziesz do strony logowania z komunikatem “Cieszymy się, że mamy Cię z nami!”

Jednak w tym miejscu proces niestety stanął w miejscu. Co zaskakujące, po tym komunikacie pojawił się kolejny, informujący o tym, że niebawem skontaktuje się z nami jeden z ekspertów Bannerwise. Nie byliśmy pewni, dlaczego potraktowano nas w taki sposób, skoro następną stroną, którą powinniśmy zobaczyć, miał być pulpit nawigacyjny. Jednym z wniosków, do którego doszliśmy, było to, że wypełniliśmy formularz fikcyjnymi danymi, ponieważ chcieliśmy sprawdzić, jak narzędzie wyglądało w akcji.

Ale po spróbowaniu z realnymi danymi wiadomość była identyczna. Albo platforma była w trakcie konserwacji, albo nie przyjmowała nowych rejestracji w tym czasie lub też w taki sposób właśnie działała. Ale było to niespotykane. Nic więcej nie mogliśmy zrobić, oprócz czekania na kontakt.

Bannerwise - zrzut ekranu 2

Ceny i licencje

Bannerwise oferuje 3 następujące pakiety:

 • Plan początkowy, który daje jednemu użytkownikowi dostęp do stworzenia około 25 banerów za 99 EUR miesięcznie
 • Plan standardowy, umożliwiający maksymalnie 2 użytkownikom tworzenie nieograniczonej ilości banerów za 239 EUR miesięcznie
 • Plan profesjonalny, który pozwala maksymalnie 5 użytkownikom tworzyć nieograniczoną ilość banerów za 399 EUR miesięcznie

Z każdym planem wiążą się dodatkowe korzyści, oczywiście najwięcej otrzymamy z najdroższym planem. W naszej opinii trochę drogo, jednak jeśli trafisz na właściwą sieć odbiorców dzięki banerom utworzonym za pomocą tego narzędzia, inwestycja zwróci Ci się z niemałą nawiązką.

 • Zaprojektuj kreatywne, eleganckie, przyciągające uwagę banery HTML5 za pomocą tylko kilku kliknięć z @BannerwiseNL bannerwise.io/ via @MonitoringStron

  Tweetnij to

Werdykt

Nie byliśmy w stanie znaleźć ani plusów, ani minusów w Bannerwise, ponieważ nie mieliśmy okazji z niego skorzystać. W chwili pisania tej recenzji czekaliśmy, aż ktoś z Bannerwise skontaktuje się z nami i podejmie działania. Powiedzenie czegokolwiek w tym momencie byłoby bezsensu. Obiecujemy jednak, że ocenimy Bannerwise wraz z jego zaletami i wadami, gdy tylko będziemy mieli okazję z niego skorzystać.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron