Post Affiliate Pro: Oprogramowanie afiliacyjne na sterydach

Opublikowany 23 kwietnia 2019 w E-commerce. Tagi: .

Jednym z najstarszych, oferujących najwięcej funkcji i najbardziej stabilnych rozwiązań z zakresu marketingu afiliacyjnego jest Post Affiliate Pro. Pierwsza wersja Post Affiliate Pro (w skrócie PAP) została utworzona przez małą firmę pochodzącą z samego serca Europy, Słowacji, w 2004 roku. W tamtym czasie, firma składała się z 8 pracowników, którzy mieli tę samą wizję – stworzyć najlepszy produkt na nieustannie rozwijającym się rynku, który spełniłby wymagania wielu klientów. Teraz, w roku 2019, ich produkt świętuje swoją 15 rocznicę i jest numerem 1 wśród programów sieci partnerskich, docenianym przez setki klientów z całego świata. Program obecnie działa w swojej 4 generacji, zbudowany solidnie, według zaawansowanych technologii, z dbałością o otwartość i dobro klientów.

Post Affiliate Pro

Oczywiście, to osiągnięcie nie byłoby możliwe bez ciągłych aktualizacji produktu, świetnej obsługi klienta (która bazuje na programie LiveAgent) i poświęcenia firmy, dzięki którym ich narzędzie osiąga najwyższe wyniki w rankingach i satysfakcjonuje użytkowników. W ten sposób, ciągle zwiększające się grono klientów może regularnie korzystać z nowych funkcji.

Korzyści dla użytkowników i prezentacja produktu

Szczerze mówiąc, Post Affiliate Pro działa na mocy, rozmiarze i pojemności Twojej sieci. Im więcej Twoja sieć ma połączeń partnerskich, tym wyższych zysków możesz się spodziewać w przyszłości. Zatem, Twoim pierwszym zadaniem domowym będzie stworzenie swojej sieci i zapraszanie do niej partnerów. W końcu to scenariusze, gdzie obie strony są zadowolone, są tymi najlepszymi, prawda?

Gdybyśmy mieli stworzyć listę z najlepszymi funkcjami tego narzędzia, wyglądałaby ona następująco:

 • Łatwa instalacja, integracja i ustawienia: 1, 2. 3… 59, 60. Twoje konto będzie gotowe w mniej niż minutę, a Ty będziesz gotów dostosować wszystkie niezbędne ustawienia Twojego programu. Byliśmy mile zaskoczeni, że obsługa klienta zaoferowała nam automatycznie darmowe ustawienie i integrację. To duża zaleta dla klientów, którzy chcieliby oddać się w ręce profesjonalistów.
 • Darmowy okres próbny & elastyczność: Wszystko, czego potrzebujesz do otworzenia swojego konta to adres e-mail, nazwa i preferowany adres URL. Post Affiliate Pro oferuje darmowy 14-dniowy okres próbny. Na końcu okresu próbnego, będziesz mógł wybrać rodzaj subskrypcji – ceny wersji „Pro” zaczynają się od 97$ za miesiąc. Jeżeli w przyszłości będziesz chciał wybrać bardziej zaawansowany plan, zawsze masz możliwość zmiany.
 • Linki przyjazne wyszukiwarkom: Post Affiliate Pro daje Ci możliwość spersonalizowania linku dokładnie tak, jak będziesz chciał, zapewniając Ci wiele formatów linków. Dodatkową zaletą jest to, że wszystkie linki tworzone za pomocą Post Affiliate Pro są sprzyjające SEO.
 • Raporty w czasie rzeczywistym: Wszystkie dane są śledzone, przetwarzane i pokazywane w czasie rzeczywistym, bez opóźnień. Te dane obejmują wrażenia, kliknięcia, prowizje, sprzedaże… Zawsze będziesz miał gotowy raport, a także możliwość zobaczenia, jak radzi sobie Twój program partnerski.
 • Wtyczki i integracja: Post Affiliate Pro łączy się z ponad 95 wtyczkami i ponad 200 aplikacjami internetowymi. Jest to dopiero wierzchołek góry lodowej możliwości tego narzędzia.

Nasza lista funkcji narzędzia mogłaby być o wiele dłuższa, jednak, nie jest to jedyne kryterium „odpowiedzialne” za sukces działania na wybranym programie zajmującym się marketingiem afiliacyjnym. Drugi czynnik jest związany ze wspomnianą już siecią partnerską. Ostatnim elementem tej układanki jest Twoja istniejąca już witryna, jej popularność wśród użytkowników oraz produkty, które chcesz wypromować. Czy każdy z tych elementów spełnia Twoje wymagania? Jeśli tak, możesz już przejść do konfiguracji.

Jak to działa?

 1. Aby założyć konto, pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić jest utworzenie darmowego konta próbnego na oficjalnej stronie.
 2. Po zalogowaniu się, zostaniesz przywitany (tak, jak my) mailem powitalnym, za pomocą którego będziesz miał możliwość integracji z przedstawicielami firmy. Wybraliśmy tę opcję i byliśmy zaskoczeni, jak szybko przebiegł cały proces. Bardzo polecamy darmową integrację!
 3. Jeżeli nie wybierzesz opcji integracji, będziesz musiał ją przeprowadzić na własną rękę. To może być problematyczne dla klienta, który nie jest przyzwyczajony do systemu i jego interfejsu (który jest nieco nieintuicyjny, nawet w najnowszej wersji) albo nie ma zbyt szerokiej wiedzy na temat marketingu afiliacyjnego, linków, banerów, prowizji… Zdecydowanie radzimy zintegrować swój sklep internetowy, płatności i witrynę.
 4. Zachęć swoich partnerów do umieszczenia Twoich banerów i linków na ich stronach. Upewnij się, że banery reklamujące Twoje produkty są unikalne, dzięki czemu będziesz mógł z łatwością śledzić ich sukces.
 5. Usiądź, zrelaksuj się i czekaj, aż zadzieje się magia!

Post Affiliate Pro - zrzut ekranu

Interfejs mógłby zostać odświeżony, co wpłynęłoby korzystnie na użytkowanie produktu.

Porównanie z innymi programami afiliacyjnymi

Oczywiście, Post Affiliate Pro zdecydowanie nie jest jedynym oprogramowaniem afiliacyjnym dostępnym na rynku, dostępne są także inne programy, takie jak na przykład LeadDyno, HasOffers, iDevAffiliate, TapAffiliate… Niektóre z nich mają podobne funkcje, współczynnik wydajności, ceny czy integracje jak Post Affiliate Pro, niemniej jednak, PAP wyróżnia duża ilość recenzji i pozytywnych opinii zadowolonych klientów, a także ich historia (od 15 lat istnieją na rynku, od wersji v1). Jeśli chcesz się zagłębić w ten temat, najlepsze porównanie programów do marketingu afiliacyjnego znajdziesz na GetApp.

Co jest dobre, a co nie?

Tak samo, jak każdy program dostępny na rynku, Post Affiliate ma swoje ogromne zalety, ale także i wady. Przyjrzyjmy się im razem!

Zalety

 • solidny system, pełen funkcji,
 • szeroka gama wtyczek i integracji,
 • darmowa integracja i konfiguracja,
 • częste aktualizacje, które przez cały rok dostarczają nowych funkcji i wtyczek,
 • wsparcie A+,
 • rzetelne śledzenie,
 • stosunek ceny do wydajności,
 • niedrogie dodatkowe żądania śledzenia.

Wady

 • przestarzały interfejs (nawet najnowszy motyw daleko odbiega od obecnych trendów w doświadczeniach użytkownika),
 • przestarzały wygląd witryny,
 • aplikacji mobilnej również przydałoby się odświeżenie wyglądu,
 • brak tutoriali i szkoleń, oprócz oferty darmowej integracji,
 • złożoność systemu (dla osób bardziej obeznanych może być ona zaletą).

Podsumowanie

Przemysł marketingu afiliacyjnego notuje ciągłe wzrosty z roku na rok (średnio 10% na rok), co jest dobrym sygnałem. Mimo, że na rynku istnieje wiele różnych narzędzi, my polecamy Post Affiliate Pro, głównie ze względu na zalety, o których wspomnieliśmy w naszej recenzji. Twoje przychody dzięki odpowiednim narzędziom mogą wzrosnąć, a PAP jest zdecydowanie narzędziem godnym uwagi. Dołącz do ponad 30 000 programów afiliacyjnych i zacznij swoją inicjatywę marketingu afiliacyjnego.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron