Twórz lepsze posty z Preepo

Opublikowany 9 lipca 2015 w Social media. Tagi: , , .
preepo.com nie jest już dostępne.

Facebook na stałe wpisał się w nasze wyobrażenie świata. Tak bardzo, że sama jego nazwa stała się synonimem sieci społecznościowych. Sama platforma nie jest już ograniczona tylko do młodzieży. To, co na początku było miejscem dla młodych ludzi, pomocnym w znajdowaniu bliskich przyjaciół i łączeniu się z nimi, przekształciło się w arenę wymiany myśli, prowadzenia działalności gospodarczej, marketingu i innych. Każdy, w dowolnym wieku, znajdzie tu coś dla siebie. Dziś, dosłownie każda myśl, która pojawi się w Twojej głowie, może być przekształcona w post na Facebooku. Spraw, by stało się to podstawą dla reklamy Twojego produktu.

Jednak często, wielu użytkowników nie zdaje sobie sprawy z pewnego rodzaju wszechstronności pojawiającej się w czasie, gdy publikują posty o stronach i swoich wrażeniach, po prostu udostępniając innym prosty tekst i czasem kilka domyślnych obrazków dostarczanych przez Facebooka. Niestety, użytkownicy nie dostają wszystkich praw dostępu, których potrzebowaliby do stworzenia idealnego postu na Facebooku do udostępnienia swojej strony. W tym miejscu wkracza Preepo!

preepo

Preepo – magik od postów na Facebooku

Z Preepo, możesz stworzyć idealny post na Facebooku. To niesamowite i poręczne narzędzie pozwala na pełną kontrolę nad postem, gdy chcemy udostępnić stronę (artykuł, produkt itp.) na Facebooku. Aplikacja działa poza Facebookiem i zachowuje się podobnie jak edytor tekstu. Oznacza to, że masz pełną swobodę. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś mógł bawić się z tytułem postu, jego opisem i wszelkimi obrazami, które miałbyś ochotę w nim umieścić. A do tego brak jakiegokolwiek wymaganego logowania, czy też rejestracji i żadnych zobowiązań!

Dzięki Preepo, doświadczysz ogromnej kreatywności w czasie tworzenia niestandardowych postów o Twoich stronach na Facebooku. Możesz tworzyć posty dokładnie odzwierciedlające styl pasujący do Twojej strony, ponieważ Preepo pozwala wybrać tekst, opis i zdjęcia ze strony, którą udostępniasz. Oznacza to, że masz możliwość „pożyczyć” styl swojej strony i zaprezentować swoją pracę lepiej poprzez poprawę technik tworzenia postów. Oprócz tego, może to okazać się doskonałym rozwiązaniem dla tworzenia szumu wokół strony Twojego produktu na Facebooku. Brzmi fajnie, nie?

Jak to działa?

To rzeczywiście bardzo proste. Odwiedź stronę www.preepo.com i wpisz adres URL strony internetowej (tej, dla której masz profil na Facebooku i którą chcesz udostępnić na swojej ścianie) we wskazanym polu. Następnie kliknij przycisk “Go”. Na następnej stronie zobaczysz, co będzie zawierać wprowadzony wcześniej adres URL. W wydzielonym większym polu będą zaprezentowane treści proponowanego postu.

Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz w dużym polu edytora jest zdjęcie strony głównej wprowadzonego adresu URL (domyślny obraz strony lub zdjęcie okładki). Obraz będzie miał dwie opcje – edytuj i usuń, znajdujące się w jego prawym górnym rogu. Kliknięcie na znak nożyczek otworzy edytor obrazu. Edytor pozwala na skalowanie w górę/w dół zdjęcia lub przycięcie go. Naciśnięcie przycisku “Esc” spowoduje zamknięcie edytora. Jeśli chcesz, by inny obraz był zaprezentowany w poście, wystarczy kliknąć na zdjęcie i na opcję “Upload Custom Image”. Następnie możesz przeglądać swój system i wybrać dowolny obraz, który chcesz. Fajną funkcjonalnością oferowaną przez to narzędzie jest to, że oprócz ładowania obrazów z udostępnianej strony lub umożliwienia wysyłania własnego obrazu, Preepo zapewnia również możliwość wyboru zrzutu ekranu strony jako alternatywy dla poprzednich rozwiązań. Następny w oknie edytora jest tytuł postu, a następnie jego treść. Obydwa elementy mogą być edytowane poprzez pojedyncze kliknięcie na jednym z nich. Wreszcie zobaczysz link do adresu URL, który będzie wyświetlany na końcu postu. Ten, oczywiście, nie jest edytowalny.

Choć cały proces jest bardzo prosty i jednoznaczny, to jeśli w którymś miejscu utkniesz i nie będziesz wiedział, co dalej robić, po prostu najedź kursorem myszy nad dowolny przycisk lub sekcję, a wyświetlające się pomocne podpowiedzi wyjaśnią Ci ich przeznaczenie.

preepo2

Opcje udostępniania

Preepo pozwoli Ci udostępniać Twoje własne posty na dwa sposoby. Pierwszy z nich – za pośrednictwem generowanego automatycznie łącza. Możesz to zrobić poprzez kliknięcie na przycisk “Generate Link” tuż poniżej okna edytora. Taki link możesz umieścić na swoim blogu i stronie internetowej. Drugi – poprzez bezpośrednie opublikowanie postu na Facebooku. Służy do tego przycisk “Post to Facebook”, który również znajduje się pod oknem edytora. Kliknięcie tego przycisku naturalnie przeniesie Cię do strony logowania Facebooka, gdzie po dopełnieniu wszystkich formalności, Twój wpis zostanie udostępniony na Twojej ścianie.

Wady kontra zalety

Do zalet na pewno zaliczyć można swobodę twórczą. Opcje pozwalające zmienić zdjęcie, tytuł i opis strony na takie, jakie chcesz, to odświeżająca zmiana i wrażenie swobody w porównaniu z ustawieniem domyślnych wersji wszystkiego przez Facebooka. Kolejnym plusem jest brak wymaganej rejestracji/logowania na stronie. Jeśli zdecydujesz się wybrać opcję “Generate Link”, to faktycznie nie będziesz musiał nigdzie się logować. Dodatkowo, Preepo oferuje łatwą w użyciu zakładkę dla Twojej przeglądarki, którą utworzysz, po prostu przeciągając i upuszczając link do Twojego paska skrótów.

W rzeczywistości nie ma minusów tego narzędzia. Jest proste w obsłudze, spełnia swoje zadanie i działa bez zarzutu. Czego więcej Ci potrzeba?!

 • Publikuj linki na swoim profilu na #Facebook’u w najlepszy możliwy sposób z preepo.com/ #socialmedia via @MonitoringStron

  Tweetnij to

Podsumowując

By mogło powstać coś idealnego, musi być wykonane z pełną wolnością myśli i wyrazu. Ta zasada odnosi się trafnie do Preepo. Doświadcz tego już dziś i uwolnij swoje prawdziwe umiejętności marketingowe!

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron