Twórz zautomatyzowane czaty z Tars, bez programowania

Opublikowany 19 marca 2018 w Komunikacja. Tagi: , , , , .

Nie musimy Ci mówić, jak ważne jest, aby sprzedawcy komunikowali się ze swoimi klientami ukazując swoje zaangażowanie. Nie musimy także podkreślać też konieczności zrozumienia, czego szuka potencjalny klient, gdy przegląda stronę produktu, ani prezentowania mu całej rangi usług. Nie każda firma może zainwestować w setki pracowników czuwających przy biurkach nad stroną internetową. Szczerze mówiąc, ci wszyscy ludzie nie zawsze się dobrze sprawdzają.

Tars

Dołącz – dla intuicyjnych, pełnych zaangażowania botów czatowych!

Boty czatowe są teraz bardzo popularne w roli wsparcia dla różnych firm w ich relacjach z klientami. Są to te małe wyskakujące okienka, które magicznie pojawiają się w lewym lub prawym dolnym rogu ekranu i pytają się, czy mogą Ci w czymś pomóc. Mimo, że tysiące różnych organizacji korzysta z botów czatowych do podstawowych zadań marketingowych, jedynie niektóre z nich robią to inteligentnie, bez programowania i korzystają z czatów kreowanych z Tars. Sprawdźmy, co wyróżnia boty czatowe Tars.

Tars – pozwala tworzyć świetne boty czatowe bez programowania

Tars to jeden z najlepszych kreatorów botów czatowych online, w których możesz stworzyć własne czaty bez pisania programów. Boty stworzone z tym narzędziem mają 5 ważnych zalet:

 • Udziela informacji o Twoich produktach i usługach 24/7
 • Rozmawia z tysiącami osób odwiedzających stronę naraz
 • Oszczędzasz pieniądze, przez niezatrudnianie dodatkowych pracowników
 • Gwarancja 100% zadowolenia klientów, którzy czują się, jakby ktoś naprawdę z nimi rozmawiał i odpowiadał na wszystkie pytania, szybko i profesjonalnie
 • Automatyzacja powtarzalnych zadań, jak przypomnienia mailowe, eksport danych, odpowiedzi itp.
 • Działają jak osobiści pomocnicy, przez co klienci czują, że ktoś skupia na nich specjalną uwagę (to może być kluczowe dla sprzedaży)

W czasach, kiedy ludzie nie chcą tracić ani sekundy na rzeczy, które ich nie interesują lub zabierają za dużo czasu, wymaganie od nich wypełniania długich, szczegółowych formularzy z ich zapytaniami bądź opiniami nic Ci nie da. Ale boty czatowe, które wydają się być prawdziwymi ludźmi zadającymi szybkie pytania na pewno zadziałają. Dodatkowo, możesz sprawić, że będą rozrywkowe!

Najlepsze cechy Tars, z których możesz skorzystać to:

 • Tworzenie bota czatowego bez programowania
 • Przesyłanie plików i obrazów aż do 5GB
 • Możliwość dołączenia kodu html bota czatowego na Twoją własną domenę i korzystanie z niej zamiast z domeny Tars
 • Integracja z API
 • Możliwość dostosowania doświadczenia klienta bazując na jego odpowiedziach
 • Własne przekierowania do stron z podziękowaniem, z możliwością zostawienia opinii czy stroną główną
 • Możliwość zdobycia częściowych danych, nawet gdy użytkownicy nie zakończą konwersacji z botem

Więc, może warto się w to pobawić?

Tars - zrzut ekranu

Jak to działa

Najpierw radzimy, aby nie zaczynać od opcji „Get Started for Free” na Tars. Kiedy wejdziesz na ich stronę internetową, na dole znajdziesz interaktywny obrazek z telefonem. Jest to wersja demo bota na żywo stworzonego z Tars. Pobaw się nim, na pewno Ci się spodoba!

Później:

 1. Kliknij na “Get Started for Free” i stwórz nowe konto
 2. Dostaniesz wiadomość powitalną przez – uwaga – bota czatowego! Możesz z nim porozmawiać na temat, dlaczego potrzebujesz bota z Tars i jak może Ci on pomóc. Dobra strategia promocyjna używająca własnego produktu, nie sądzisz?
 3. W każdym razie, teraz powinieneś być przekierowany do swojej strony głównej, gdzie zobaczysz duży panel, w którym możesz stworzyć swojego bota na środku ekranu i pomocne linki po lewej stronie ekranu:
  1. Przewodnik jak zacząć
  2. Filmy instruktażowe
  3. Moje boty czatowe
  4. Ustawienia
  5. Billingi
   Uwaga: Zanim zaczniesz, możesz zobaczyć ciekawe przykłady botów czatowych dla inspiracji w linku znajdującym się w lewym dolnym rogu ekranu.
 4. Aby stworzyć swojego pierwszego bota, kliknij w przycisk “Create a bot”. Wyświetli Ci się przykładowy ekran telefonu sugerujący kategorię bota.
 5. Wybierz kategorię bota, którego chcesz stworzyć z listy gotowych wzorów lub stwórz bota z obrazka. My wybraliśmy wzór bota “Feedback bot”.
 6. Ukaże Ci się przykładowy ekran telefonu wraz z sugerowanymi pytaniami o opinię na temat pizzerii. Kliknęliśmy w przycisk “Use this template”, aby dostosować naszego bota.
 7. Następnie nasz panel ukazał wiele opcji dla tego wzoru, które wybraliśmy w diagramie przepływu danych wypełnionym przykładowymi pytaniami, które mogliśmy zmodyfikować do własnych potrzeb, aby tworzyć, konfigurować, projektować i udostępniać bota w lewym panelu.
 8. Klikając na każde okienko diagramu pokazują się szczegółowe opcje, aby dostosować bota w każdym aspekcie. Szczerze mówiąc widać, że ludzie, którzy stworzyli Tars bardzo się wysilili tworząc to wszystko, co doceniamy.
 9. Po zastosowaniu wszystkich zmian, kliknij w przycisk „Preview” w prawym górnym rogu ekranu, aby zobaczyć, jak bot będzie działał.
 10. Aby umieścić bota na Twojej stronie, kliknij w przycisk „Distribute / Share” znajdujący się w lewym panelu i wybierz opcję „Bot Widget”. Zobaczysz kod HTML oraz instrukcję jak umieścić i używać bota na Twojej stronie.

To wszystko, już skończyłeś!

 • Twórz zachęcające, intuicyjne i przyjazne boty czatowe bez programowania z @hellotars.ai hellotars.com via @MonitoringStron

  Tweetnij to

Ocena botów Tars i ostateczny werdykt

W cenie 49 dolarów za miesiąc, wszystkie możliwości, które dają czaty Tars wraz z korzyściami w sprzedaży, które to narzędzie przyniesie, jest on warty wypróbowania. Wiele cech bota, które zauważyliśmy to bardziej „ludzkie” odpowiedzi, na przykład komunikaty o nieprawidłowych adresach email czy numerach telefonu. Dla niektórych ludzi udostępnianie botom adresów email czy numerów telefonu jest niekomfortowe. Wszystko inne w tym narzędziu nam się spodobało. Kciuk w górę!

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron