RocketPop – sprytne widżety dla Twojej strony

Opublikowany 30 kwietnia 2020 w Zasoby. Tagi: , , .

W dzisiejszych czasach obecność w internecie to konieczność. Era cyfryzacji sprawiła, że coraz więcej ludzi spędza czas, będąc przyklejonymi do telefonów. Nic więc dziwnego, że sklepy online i strony internetowe są obecnie w fazie rozkwitu. Są obecnie najlepszym sposobem, by podzielić się pomysłami lub wprowadzić nowy produkt na rynek.

Jednak w przypadku wielu firm prosta strona internetowa okazuje się niewystarczająca. Strona musi być czytelna, atrakcyjna wizualnie i łatwa w obsłudze. Powinna intrygować użytkowników i sprawiać, by wracali po więcej. Należy wciąż ją doskonalić i wdrażać nowe funkcje, aby utrzymać stałą liczbę odwiedzających. Większość firm nie może sobie pozwolić na zatrudnienie wykwalifikowanych zespołów, które z pewnością mogłyby pomóc w osiągnięciu powyższych celów, dlatego często bywa tak, że klienci stopniowo tracą zainteresowanie i szukają lepszych alternatyw.

RocketPop

To właśnie tutaj do gry wchodzi RocketPop. Jest to rozwiązanie, nie tylko satysfakcjonujące wizualnie, ale również zapewniające wiele przydatnych funkcji.

RocketPop: Pakiet modyfikowalnych widgetów na stronę

RocketPop to platforma online wyposażona w kilka olśniewających wizualnie widgetów, które możemy wkleić na naszej stronie za pomocą zaledwie linijki kodu. Widgety te mogą z łatwością być integrowane z popularnymi platformami deweloperskimi, takimi jak Wix, WordPress, Shopify czy Click Funnels. Przyjrzyjmy się teraz kilku widgetom, jakie oferuje to wspaniałe narzędzie:

 • Najnowsze konwersje: RocketPop umożliwia wyświetlanie najważniejszych momentów przełomowych naszej firmy w postaci layoutu na stronie. Taki zabieg pomaga wzbudzić w naszych użytkownikach poczucie, iż nasza firma jest godna zaufania.
 • Zbieranie emaili przez formularze opt-in: Sprawdzony sposób na pozyskanie większej liczby klientów do naszej bazy danych, dzięki rozbudowanej liście e-maili do potencjalnych klientów. RocketPop oferuje prostą i atrakcyjną wizualnie rejestrację, która umożliwia sprawne pozyskiwanie emaili.
 • Powiadomienia: Przeglądarkowe, wyskakujące powiadomienia są świetnym sposobem, by powiadamiać użytkowników o nadchodzących ofertach i nowych produktach, czy przekazywać innego rodzaju informacje.
 • Kupony i kody promocyjne: Funkcja ta występuje w większości sklepów e-commerce. Ten wizualny widget pomaga zwiększyć sprzedaż i promować nowe produkty, a dzięki personalizowanym polom na kody rabatowe może być również wykorzystany, by poszerzać naszą emailową bazę danych.
 • Licznik bieżących odwiedzających: Kolejnym sposobem na zwiększenie zaufania klientów jest pokazanie im, że nie są na stronie sami. Licznik bieżących odwiedzających z pewnością przełoży się na globalne zaufanie do naszej marki.
 • Wezwanie wideo do działania: RocketPop pozwala na dostosowanie kilku modyfikowalnych CTA (ang. Call To Action) z pomocą filmiku zamieszczonego na naszej stronie. W ten sposób mamy możliwość pozyskiwać dane kontaktowe odwiedzających lub zaprezentować im więcej treści.
 • Wyświetlanie opinii: Zwykle nie wypada się przechwalać, jednak nie tyczy się to stron internetowych. W ich przypadku należy w pełni celebrować sukces poprzednio zawartych kontraktów, a także pochwalić się pozytywnymi opiniami innych na nasz temat. Dzięki RocketPop z łatwością przekonamy tych, którzy wciąż się wahają.
 • Zbieranie wniosków: Formularze z wnioskami to efektywny sposób, by pozyskać dane kontaktowe i leady, w zamian za wsparcie. RocketPop oferuje kilka różnych formularzy kontaktowych, atrakcyjnych wizualnie i w pełni modyfikowalnych.
 • Zbieranie feedbacku: Feedback jest kluczowy dla każdej organizacji. Nie tylko pomaga on tworzyć wizerunek płynnego ruchu na stronie, ale również zapewnia naszym potencjalnym klientom cenne informacje na temat naszych produktów i firmy.

RocketPop - zrzut ekranu 1

Jak to działa

Widgety RocketPop są łatwe w integracji, wystarczy jedynie stosować się do instrukcji, aby móc w pełni cieszyć się usługą.

 1. Wystarczy przejść do ich oficjalnej strony „rocketpop.io”, a na końcu strony głównej znajdziemy formularz rejestracyjny.
 2. Tworzenie konta jest zupełnie darmowe, a założenie darmowego konta nie wymaga wprowadzania danych karty kredytowej. Klikamy na opcję „Create Free Account” [Utwórz darmowe konto].
 3. W celu rejestracji wprowadzamy podstawowe dane, takie jak nazwę i adres email, a następnie klikamy „Register” [Zarejestruj]. Link aktywacyjny zostanie wysłany na adres email wpisany w formularzu.
 4. Klikamy na link aktywacyjny i zostaniemy przekierowani do personalizowanego panelu kontrolnego ich strony. Taki sam panel będzie następnie naszą stroną docelową, kiedy będziemy logować się ponownie.
 5. Na początku panel będzie dość pusty. Aby rozpocząć, musimy utworzyć nową kampanię. Oznacza to tworzenie nowego widgetu dla naszej strony. Należy kliknąć przycisk z napisem „Create Campaign”, który będzie znajdował się w prawym rogu ekranu strony, pod hasłem „Campaign Tab”. Na ekranie wyświetli się formularz.
 6. Możemy rozpocząć od uzupełnienia pól „Name” [Nazwa] i „Domain/Subdomain” [Domena/Subdomena], aby następnie przesłać formularz. W naszym panelu wyświetli się kampania, którą właśnie utworzyliśmy.
 7. Kliknijmy ją, a zostaniemy przekierowani do nowej strony, przypisanej do tej kampanii. W sekcji „Campaign Notifications” [Powiadomienia kampanii] znajdziemy przycisk „Create Notifications” [utwórz powiadomienia]. To jeden z kilku widgetów, jakie znajdziemy na platformie RocketPop.
 8. Kliknijmy przycisk „Create Notifications”, a otworzy się nowa strona, z kilkoma polami, takimi jak „Name”, czy „Type” [Typ]. Należy wpisać nazwę i typ powiadomienia, jakie chcemy utworzyć.
 9. Na końcu klikamy przycisk „Create” [Utwórz] na końcu formularza. Zostaniemy przekierowani do podglądu widgetu, jaki stworzyliśmy, z różnorodnymi zakładkami, takimi jak chociażby „Triggers” [Wyzwalacze], „Display” [Wyświetla] i „Basic” [Podstawowe].

I to tyle. Stosując się do instrukcji, udało nam się stworzyć prosty widget, który może zostać łatwo zintegrowany ze stroną.

RocketPop - zrzut ekranu 2

Recenzja RocketPop

Każde narzędzie posiada swoje plusy i minusy. Oto jak się one prezentują przypadku RocketPop.

Zalety

 • Szeroki wachlarz atrakcyjnych wizualnie widgetów;
 • Nie jest konieczna wiedza programistyczna;
 • Prosty interfejs tej platformy online, dzięki któremu tworzenie widgetów to bułka z masłem;
 • Widgety kompatybilne z popularnymi platformami deweloperskimi, takimi jak Wix, WordPress, Shopify czy Click Funnels;
 • Zróżnicowane plany subskrypcji, w zależności od potrzeb użytkownika.

Wady

 • Funkcje są nieco ograniczone przez dostępność na platformie;
 • Funkcje jakich szukamy, mogą wiązać się z kosztownym planem subskrypcji.

Zakończenie

Narzędzie RocketPop to znakomita opcja, która zadowoli wszystkich, szukających sprawnego rozwiązania, którzy nie mogą sobie pozwolić na zatrudnienie zdeterminowanego zespołu specjalistów, który by stale aktualizował naszą stronę. Rozwiązanie to może okazać się wydajne dla wielu, szybko można jednak dostrzec różnicę, pomiędzy widgetem dla strony zaprojektowanym od zera a tym utworzonym w RocketPop. Narzędzie to doskonale spełnia swoje zadanie, a widgety są tworzone w ciągu zaledwie w kilku minut. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców, którzy wiecznie muszą mierzyć się z presją czasu. Jest to wydajne narzędzie do upiększania stron internetowych.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron