Overflow: Dynamiczne diagramy przepływu użytkowników

Opublikowany 10 maja 2019 w Inne. Tagi: , .

Overflow jest używanym na całym świecie narzędziem do rysowania diagramów przepływu użytkowników, stworzonym przez projektantów, aby uczynić ich pracę łatwiejszą. Tworzenie zarysu przepływu użytkowników nie wymaga już żadnego wysiłku, od kiedy korzystasz z asysty tego narzędzia online, ponieważ dzięki niemu uwaga projektantów może być skierowana na inne, ważne kwestie. Połączenie się z Overflow sprawia, że projekty klienta są z łatwością przekształcane w wykresy przepływu użytkowników zawierające wszystkie niezbędne dane.

Overflow

Overflow funkcjonuje jako narzędzie międzyplatformowe, kompatybilne z wysoce popularnymi narzędziami do projektowania, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju przepływy użytkowników, które nie tylko będą bogate w informacje, ale i przyjazne użytkownikom. Z Overflow u boku zarówno projektanci, jak i managerzy produktu będą mieli możliwość pokazywać światu swoje pomysły i prace w jeszcze lepszy sposób, swobodnie przenosząc się z jednego projektu do innego. Narzędzie online z powodzeniem łączy projektantów z ich publicznością, kiedy wspólnie zagłębiają się w prezentację.

Overflow: Przekształcanie projektów w możliwe do odtworzenia diagramy przepływu użytkowników

Żaden projektant nie chciałby, aby jego klienci, tudzież publiczność nudziła się w trakcie jego prezentacji. O prawdziwym sukcesie możemy mówić jedynie wtedy, kiedy publika osiąga pełne porozumienie z projektantem. Do tego właśnie służy narzędzie online Overflow, które dzięki innowacyjnym diagramom przepływu użytkowników sprawia, że klienci nadążają za wszystkimi szczegółami, które projektant chciałby im przekazać. Overflow kładzie największy nacisk na następujące cele:

 1. Synchronizowanie na bieżąco wszystkich wymaganych projektów,
 2. Tworzenie przyciągających wzrok, atrakcyjnych przepływów użytkowników, i w końcu,
 3. Prezentowanie ich docelowej publiczności w najlepszy możliwy sposób.

Overflow jest narzędziem desktop, co czyni pracę z nim łatwą i wygodną. Overflow jest nie tylko kompatybilne z najnowszą wersją aplikacji Sketch, ale także pozwala użytkownikom edytować wygląd i rodzaj wektorów, usuwać ‘niepotrzebne’ wektory, nakładać skiny do urządzenia i wiele więcej.

Część głównych cech Overflow jest wymieniona poniżej:

 • Overflow to wysoce przydatne narzędzie online wspomagające pomyślny i systematyczny proces pracy.
 • To niesamowicie przyjazny użytkownikom i łatwy w obsłudze program, trafiający w sedno wymagań klienta.
 • Perfekcyjnie sprawdza się w parze z innymi aplikacjami, takimi jak Sketch.
 • Z pomocą tego narzędzia online, projektanci mogą znacznie skrócić czas, potrzebny im do tworzenia projektów.
 • Pracując w tempie średnio 3 obszarów roboczych na minutę, projektanci mogą używać Overflow do tworzenia pięknych konceptów projektu, kreując nawet do 60 obszarów roboczych w niewielkim czasie.
 • Overflow zapewnia płynne przejście pomiędzy jednym projektem ekranu a drugim, aby wszelkie pomysły, chodzące projektantowi po głowie zostały poprawie zrozumiane przez grupę docelową.
 • Overflow działa synchronizując wszelkie obszary robocze, warstwy i inne projekty. Następnie na tych warstwach tworzone są wektory, później edytowane lub układane wedle uznania użytkownika. Po tym, jak zostaną już zsynchronizowane ponownie, są one dodawane do Overflow wraz z załączonymi wektorami.
 • Overflow ułatwia pracę projektantów, a dzięki niemu są oni zdolni efektywnie przekazywać swoje pomysły klientom.

Overflow, jako program tworzony z myślą o rozwiązywaniu problemów, z którymi trzeba się mierzyć, tworząc diagramy przepływu użytkowników, odniósł swego rodzaju sukces, jeśli wierzyć opiniom użytkowników.

Overflow - zrzut ekranu 1

Jak to działa?

Skoro omówiliśmy już najważniejsze cechy Overflow, pora zrozumieć, w jaki sposób to narzędzie w ogóle funkcjonuje:

 1. Overflow jest tworzone tak, aby działało ze wszystkimi głównymi narzędziami do projektowania dostępnymi na rynku, zwłaszcza z aplikacją Skech publicznej wersji beta.
 2. Po otwarciu tego narzędzia użytkownik musi najpierw zsynchronizować swoje obszary robocze ze Sketch i narysować wektory od pożądanego obszaru roboczego w kierunku dowolnego obszaru.
 3. Następnie, należy dodać etykiety do odpowiednich wektorów, włącznie z tekstem, obrazami i kształtami, jakie są wymagane w danym projekcie.
 4. W ten sposób zaprojektowanie atrakcyjnego diagramu przepływu użytkowników to kwestia zaledwie kilku minut.
 5. Użytkownicy mają możliwość zastosować wybrany przez siebie skin urządzenia.
 6. Po utworzeniu diagramu przepływu użytkowników skorzystaj z interaktywnego diagramu, aby stworzyć projekt opowieści dla grupy docelowej.
 7. Interaktywny diagram przepływu pozwala na przybliżanie i oddalanie, aby w pełni przedstawić istotę rzeczy. Projektant może także skorzystać z funkcji szybkiego prototypu, aby przekazać swoją wiadomość – jeden ekran na raz.
 8. Overflow oferuje także udogodnienie w postaci chmury Overflow Cloud. Użytkownicy mogą udostępniać swoje prezentacje diagramów poprzez Overflow Cloud na dowolny komputer stacjonarny, laptop, tablet lub telefon.

Overflow - zrzut ekranu 2

Zalety i wady

Poniższy rozdział przybliży zalety i wady używania narzędzia online Overflow.

Zalety

 1. Łatwy w obsłudze: Główna korzyść z Overflow to łatwość zrozumienia go i obsługi. Zdecydowana korzyść dla każdego, początkującego użytkownika.
 2. Spełnia wszelkie potrzeby: Użytkownicy Overflow z całego świata jednogłośnie przyznają, że ta aplikacja desktop spełnia wszystkie ich wymagania.

Wady

 1. Wymaga wzmożonej integracji: Projektanci pracujący z Overflow wytknęli fakt, że narzędzie to, do lepszego funkcjonowania wymaga synchronizacji z wieloma innymi.
 2. Brak dostępu do Bety: Negatywnym aspektem Overflow jest brak dostępu do Bety dla użytkowników Windowsa. Nie jest to korzystne, biorąc pod uwagę, że większość osób używa Windowsa.

Werdykt

Overflow jest świeżo stworzonym narzędziem, a pomimo to już zyskało uznanie wielu projektantów na całym świecie. Diagramy przepływu użytkowników pomagają projektantom zgromadzić wszelkie potrzebne dane, a następnie zaprezentować je publiczności w lepszy sposób, wspomagając interakcję i koordynację. To narzędzie otrzymuje od nas solidną łapkę w górę!

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron