PhantomBuster – zautomatyzuj generowanie leadów w mediach społecznościowych

Opublikowany 11 kwietnia 2023 w Social media. Tagi: , , , , .

Platformy do mediów społecznościowych mogą zwiększyć przychody, zaangażowanie konsumentów, widoczność kampanii i działań promocyjnych. Nie jest to tajemnicą, a większość firm – lokalnych i międzynarodowych – skorzystała z możliwości i ustanowiła jakiś rodzaj obecności w mediach społecznościowych. Jednak utrzymanie i rozwój tej obecności może wymagać nakładów finansowych i czasu.

Jak wiadomo, automatyzacja pozwala w pełni wykorzystać ogromny potencjał mediów społecznościowych. Ale jak można automatycznie przyciągnąć uwagę do swojej marki?

Platformy do mediów społecznościowych są niezbędne dla każdego rodzaju biznesu. Jednym z najlepszych sposobów na przyciągnięcie zainteresowania Twoją firmą są media społecznościowe, które każdego dnia są odwiedzane i udostępniane przez tak wielu ludzi. Dokładnie 3,69 miliarda ludzi z nich korzysta. PhantomBuster to platforma, która może pomóc Ci rozwinąć Twój biznes.

PhantomBuster

Czym jest PhantomBuster?

PhantomBuster to oparty na chmurze, nie wymagający kodu program, który generuje leady dla Twojej firmy, wykorzystując dane zebrane z LinkedIn na podstawie zautomatyzowanych kryteriów. Działa jako wtyczka Chrome na stronach internetowych i portalach społecznościowych, takich jak Google, LinkedIn, Sales Navigator, Instagram i Twitter.

Produkty automatyzacji sprzedaży PhantomBuster są zasilane przez platformę opartą na chmurze. Jeśli skorzystasz z tego oprogramowania, Twoja firma będzie bezpieczniejsza i bardziej efektywna. Nie musisz mieć tego oprogramowania uruchomionego w tle swojego komputera. PhantomBuster będzie stale produkować wyniki, nie wymagając żadnej pracy ręcznej.

Główne funkcje

Pozyskiwanie i ekstrakcja danych

PhantomBuster może pomóc w automatyzacji procesów pozyskiwania danych na małą i dużą skalę. Dzięki tej aplikacji możesz łatwo stworzyć listę potencjalnych klientów dla swojej strategii generowania leadów B2B, pozyskując informacje z historii wyszukiwania użytkowników LinkedIn.

Ekstrakcja danych jest precyzyjną procedurą, która pomaga firmom w identyfikacji i dążeniu do idealnego profilu konsumenta (ICP). Ponieważ program będzie zbierał dane ze stron, aby odkryć odpowiednie materiały za pomocą zautomatyzowanego procesu, możliwe jest również zbieranie danych z dowolnego źródła internetowego.

Istnieje kilka metod gromadzenia jawnych danych:

 • Wyodrębnienie listy członków LinkedIn na podstawie określonej grupy lub kryteriów wyszukiwania jest jedną z najczęściej stosowanych metod automatyzacji połączeń i monitorowania wskaźników odpowiedzi.
 • Użytkownicy mogą również korzystać z funkcji automatycznego śledzenia, która umożliwia wykorzystanie bazy danych do wysyłania leadom dużych ilości spersonalizowanych wiadomości w ramach działań sprzedażowych.

Automatyzacja przepływu pracy

Dzięki automatyzacji sprzedaży i funkcji przepływu pracy użytkownicy mogą zautomatyzować najważniejsze procesy, działania i zadania bez konieczności interwencji człowieka. Dzięki automatyzacji procesów przedsiębiorcy mogą skutecznie zarządzać działaniami marketingowymi i sprzedażowymi, w tym wysyłaniem wiadomości e-mail do klientów, planowaniem przypomnień, pisaniem dostosowanych wiadomości, a nawet tworzeniem kampanii kroplowych w wielu sieciach.

Technologia PhantomBuster pomaga firmom zwiększyć wydajność i stworzyć silniejsze relacje z klientami za pomocą leadów. PhantomBuster może zbierać dane ze źródeł internetowych i wysyłać je bezpośrednio do bazy danych.

Automatyzacja zadań w sieci i na portalach społecznościowych jest możliwa dzięki narzędziom przepływu pracy i sprzedaży. Wśród rozwiązań PhantomBuster znajdują się Instagram, Facebook, LinkedIn, Reddit, Twitter i kilka innych platform. PhantomBuster zapewnia również wstępnie zbudowane procesy dla uproszczenia procesu, co pozwala zautomatyzować perspektywę poprzez pobieranie danych z sieci.

Integracje

Istnieje możliwość integracji wielu innych platform z PhantomBuster. Ten program ma kilka niezwykłych zalet, takich jak duże możliwości integracji, które przemawiają do wielu użytkowników. Wielu rywali skupi się tylko na niewielkiej liczbie platform automatyzacji, ale ten produkt oferuje szeroki zakres kategorii i opcji.

Szanse na wyprodukowanie większej ilości leadów i pieniędzy zwiększa możliwość pozyskiwania i wzbogacania danych publicznych ze znanych profili i sieci mediów społecznościowych. Jednak musisz być ostrożny z instalacjami automatyzacji, tak jak w przypadku każdego niezatwierdzonego programu automatycznego. PhantomBuster umożliwia integrację z następującymi platformami:

 • LinkedIn
 • Facebook
 • Twitter
 • Instagram

PhantomBuster - zrzut ekranu

Ceny

Istnieją cztery różne plany cenowe: Plan próbny, Startowy, Pro i Zespołowy.

Plan próbny

Plan próbny jest dostępny za darmo przez 14 dni. Dozwolone są tylko dwie godziny pracy, ale możesz mieć pięć slotów Phantom na swoim koncie. Otrzymujesz również bonus w postaci 50 kredytów email.

Plan Startowy

Plan Startowy to plan kosztujący 59 dolarów miesięcznie. Otrzymasz dostęp do pięciu slotów Phantom, 20 godzin czasu pracy każdego miesiąca i priorytetowe wsparcie. Otrzymasz również dodatkowe 500 kredytów email miesięcznie.

Plan Pro

Plan Pro wynosi 139 dolarów miesięcznie. Otrzymasz 80 godzin czasu realizacji miesięcznie, 15 slotów Phantom, priorytetowe wsparcie i godne zaufania profesjonalne wskazówki dla Twojej kampanii. Otrzymasz również dodatkowe 2,500 miesięcznych kredytów email.

Plan Zespołowy

Plan Zespołowy wynosi 399 dolarów miesięcznie. Otrzymasz dostęp do 50 slotów Phantom, 300 godzin czasu realizacji każdego miesiąca, priorytetowe wsparcie i godne zaufania profesjonalne wskazówki dla Twojej kampanii. Otrzymasz również 10,000 więcej miesięcznych kredytów email.

Plusy i minusy

Jakie są pewne niedociągnięcia PhantomBustera? Jakie korzyści oferuje PhantomBuster? Tutaj znajdziesz niemal wszystko, co musisz wiedzieć:

Plusy

 • Ekstrakcja danych bez programowania z 20 najpopularniejszych stron internetowych.
 • Potężne narzędzia do pozyskiwania wzrostu mediów społecznościowych.
 • Spełnia zasady i przepisy dotyczące platform.
 • Ma wstępnie wbudowane procesy dla szybszej konfiguracji.
 • Niesamowite narzędzia do wzrostu na LinkedIn tj. 45 fantomów LinkedIn.

Minusy

 • Brak darmowego konta poza okresem próbnym.
 • Brak wbudowanych narzędzi do wizualizacji danych.
 • Nie posiada wielu filmów instruktażowych.
 • Proces konfigurowania Phantomów wymaga trochę nauki.
 • Bardzo mało możliwości integracji.

Podsumowanie

Bez wątpienia PhantomBuster jest jednym z największych dostępnych rozwiązań do automatyzacji i ekstrakcji danych bez kodu. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie wszystkich potrzebnych danych z mediów społecznościowych potrzebnych do rozwoju marki bez konieczności posiadania wiedzy na temat projektowania narzędzi do pozyskiwania danych. Dodatkowo platforma przestrzega wszystkich polityk serwisów społecznościowych, co chroni Twoje konto przed nadużyciami.

Narzędzie PhantomBuster oferuje atrakcyjny stosunek kosztów do korzyści, a jego ceny wahają się od 50 do 335 dolarów. Dostępny jest również 14-dniowy niezobowiązujący okres próbny, dzięki któremu możesz zdecydować, czy to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron