Łatwiejsze umawianie spotkań dzięki Appoint.ly

Opublikowany 5 listopada 2018 w Produktywność. Tagi: , , .

W dzisiejszym świecie bardzo trudno jest się umawiać na spotkania, ponieważ ludzie są w ciągłym biegu. Umówienie się z kimś często zajmuje całe wieki, bo ludzie często mają bardzo mało wolnego czasu. W tym może pomóc Ci narzędzie takie jak Appoint.ly. Appoint.ly jest narzędziem zarządzającym Twoim planem dnia, w którym będziesz mógł się umówić z inną osobą w terminie pasującym wam obojgu. Dzięki tej aplikacji żadne z was nie będzie musiało wielokrotnie przekładać czy odwoływać spotkań. Dla każdej osoby czy firmy, która umawia się na wiele spotkań, dla których musi znajdować czas, jest to niezbędne narzędzie.

Appoint.ly

Umawianie spotkań to poważne zagadnienie. Obie strony muszą mieć czas w danym terminie, co zwykle jest trudne do osiągnięcia. Ale to się zmieni dzięki Appoint.ly, które wykona całą pracę za ciebie. Kiedy zarejestrujesz się na Appoint.ly, narzędzie to po konsultacji z ludźmi, z którymi będziesz chciał się spotkać ustali termin spotkania, w którym obie strony będą dostępne. A zatem, korzystanie z Appoint.ly jest świetnym ułatwieniem, dzięki któremu oszczędzisz sobie pracy.

Appoint.ly – Zmień sposób, w jaki umawiasz się na spotkania

Korzystając z Appoint.ly, aby ustalić spotkanie wystarczy jedno kliknięcie, zamiast poświęcania dużej ilości czasu i wysiłku. Zbadaliśmy sposób działania tego narzędzia i dowiedzieliśmy się, że najpierw pobiera dane z najpopularniejszych aplikacji kalendarzy. Później potencjalny klient może zobaczyć, w jakie dni jesteś dostępny. Dzięki temu, spotkania będą umówione bez nakładających się na siebie terminów i innych problemów. Appoint.ly nie tylko ustawia Twoje spotkania, ale także pomaga oszacować wydajność zespołu i postępy. Można korzystać z tego narzędzia, aby uzyskać ważne dane, a także poznać strony o najwyższych współczynnikach konwersji.

Oto jedne z najlepszych możliwości, które oferuje Appoint.ly:

 • Appoint.ly automatycznie integruje wszystkie kalendarze, kiedy umówisz się na spotkanie. Zostanie ono natychmiast dodane do kalendarzy Google, Office oraz ICal.
 • Program oferuje sugerowane powiadomienia mailowe dla Ciebie i Twoich klientów. Na życzenie wysyłane są także spersonalizowane przypomnienia mailowe.
 • Appoint.ly pomaga także w zarządzaniu spotkaniami w różnych strefach czasowych, dzięki czemu Twoje spotkania na całym świecie nie będą ze sobą kolidować.
 • Każdy może ustawić swoją dostępność i sam decydować, kiedy zaplanować różne spotkania.
 • Z pomocą Appoint.ly każdy może stworzyć swoje osobisty linki, które można wysłać klientom.
 • Appoint.ly pomaga w ustaleniu terminów spotkań, zgodnie z Twoimi wymaganiami.
 • Narzędzie oferuje także kompletne analizy dla całego zespołu, które mogą być używane do różnych celów.
 • Program nie umawia spotkań zaraz po sobie. Zawsze zapewnia wystarczający odstęp czasu pomiędzy spotkaniami.
 • Appoint.ly oferuje regulowane przedziały czasowe dla obu stron. Dzięki temu, ludzie mogą ustalać swoje spotkania wedle swoich wymagań.

Appoint.ly - zrzut ekranu

Jak to działa

Appoint.ly działa w bardzo prosty sposób.

 1. Najpierw musisz stworzyć swoje konto na Appoint.ly, które jest całkowicie darmowe.
 2. Kiedy otworzy się strona, będziesz mógł zapoznać się z różnymi oferowanymi rodzajami spotkań. Będziesz mógł ustalić czas, w którym jesteś dostępny i datę.
 3. Zostanie to przekazane potencjalnemu klientowi, który będzie mógł wybrać dogodny termin. W ten sposób, termin spotkania będzie pasował obu stronom.
 4. Kiedy ustalisz spotkanie, będziesz mógł zadzwonić do klienta w wyznaczonym czasie.

Wszystko to jest tak proste, że nie będziesz musiał poświęcać dodatkowego czasu ani wysiłku.

Zalety i wady

 1. Klient zna Twój terminarz: Jedną z największych zalet Appoint.ly jest to, że Twój terminarz jest znany Twoim klientom i na odwrót. To dużo daje przy ustalaniu terminu spotkania.
 2. Nie musisz się martwić o strefy czasowe: Appoint.ly działa z klientami z całego świata, więc nie musisz się martwić o zmiany strefy czasowej. Za pomocą tego narzędzia będziesz mógł umawiać się z ludźmi z każdego zakątka świata.
 3. Nigdy nie zapomnij o spotkaniu: Niewątpliwie, zaletą Appoint.ly jest to, że ani ty ani twój klient nie zapomni o zaplanowanym spotkaniu. Zapewnią to mailowe powiadomienia od Appoint.ly.
 4. Brak reklam: Kolejną zaletą programu Appoint.ly jest absolutny brak reklam w narzędziu. Dzięki temu podczas korzystania z niego ani tobie ani twoim klientom nie będą przeszkadzać niepotrzebne reklamy.

Wady

 1. Spotkania jedynie dla dwóch osób: Największą wadą Appoint.ly jest to, że z jego pomocą można ustalić spotkanie jedynie pomiędzy dwiema osobami. Nie można umówić się w trzy ani więcej osób.

Werdykt

Appoint.ly jest świetnym programem, dzięki któremu znika problem z ustalaniem terminów spotkań. Aranżuje je w zależności od dostępności obu stron. Biorąc pod uwagę elastyczne ramy czasowe, powiadomienia mailowe i personalizowane wiadomości, trudno się nie zgodzić, że Appoint.ly jest skarbem wśród narzędzi.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron