Headway: Komunikacja produktowa w najlepszej odsłonie

Opublikowany 14 grudnia 2021 w Komunikacja. Tagi: .

Transparentność konsumencka jest jednym z kluczowych aspektów, o których każda firma, która chce się rozwijać i poszerzać swoją działalność, powinna pamiętać. Szczególnie w dzisiejszych czasach, nawiązanie swobodnej komunikacji z potencjalnymi klientami jest absolutnie niezbędne, aby na bieżąco informować ich o tym, co masz do zaoferowania, a także aby utrzymać bazę klientów. Oczywiście, ręczne zarządzanie całym procesem komunikacji marketingowej nie jest możliwe do zrealizowania w przypadku żadnej organizacji, niezależnie od jej wielkości. Stąd, zautomatyzowane narzędzie, które może przejąć na siebie każdy element całego procesu jest koniecznością.

Headway

Ponieważ komunikacja z konsumentami jest procesem, który musi być przeprowadzany z najwyższą starannością, przedstawiamy Headway, niezawodne narzędzie do utrzymywania konsumentów na bieżąco z produktem. Headway to narzędzie, które zapewnia natychmiastowe aktualizacje dla potencjalnych klientów o nadchodzących towarach/usługach i pomaga zapewnić ich o Twoim zaangażowaniu w dostarczanie im najlepszych usług, jakie masz do zaoferowania.

W tym poście zagłębimy się w najdrobniejsze szczegóły Headway i poznamy więcej informacji na temat tego oprogramowania.

Headway ułatwia komunikację z konsumentami

Headway umożliwia nawiązanie bezbłędnego połączenia z klientami, umożliwiając im w ten sposób szczegółowe zapoznanie się z produktami i usługami. Dzięki temu stałemu zaangażowaniu, konsumenci mogą zobaczyć, w jaki sposób zmiany, które zasugerowali, zostały wprowadzone w produkcie, a to zapewnia zatrzymanie konsumentów i dalsze utrzymanie ich lojalności.

Narzędzie pozwala na tworzenie dziennika zmian, w którym można łatwo aktualizować każdą zauważalną zmianę, która została wprowadzona do danego projektu. Oprogramowanie pomaga dostosować dziennik zmian tak, że może on pasować do marki organizacji, która dalej pomaga łatwo hostować go na konkretnej domenie.

Narzędzie ma o wiele więcej do zaoferowania, w tym kilka poniższych funkcji:

 • Liczne kategorie: Ta funkcja pozwala nie tylko umieścić wiele aktualizacji w jednym wpisie, ale także umożliwia oddzielenie różnych aktualizacji z określonymi kategoriami etykiet, dzięki czemu można je rozróżnić.
 • Przycisk Markdown: Edytor Headway jest wyposażony w opcję “przycisków markdown”, które sprawiają, że praca z dowolnym językiem markdown jest całkiem łatwa. Wystarczy najechać kursorem na przycisk, aby zobaczyć podpowiedź, która informuje o jego funkcjonalności.
 • Eyecatcher: Jest to pomysłowy widżet do animacji identyfikatorów, który sprawia, że użytkownik nie przegapi żadnej istotnej informacji.
 • Umieszczanie plików wideo w dzienniku zmian: Możesz łatwo użyć linków wideo, aby osadzić swój dziennik zmian w witrynach takich jak Youtube, Wistia i Vimeo.
 • Integracje: Narzędzie posiada liczne integracje, dzięki którym możesz na bieżąco informować swoich konsumentów o najnowszych aktualizacjach, które wprowadziłeś w swoim produkcie.
 • Zespoły: Headway umożliwia całemu Twojemu zespołowi wzajemną interakcję i zamieszczanie dziennika zmian ostatnich działań, jeśli jest to wymagane. Pozwala również na określenie, kto wchodzi w interakcję z danym dziennikiem zmian, aby lepiej zrozumieć, z kim należy się kontaktować w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów.

Podsumowując, Headway oferuje dziennik zmian jako usługę dedykowaną oraz stronę publiczną, której celem jest informowanie konsumentów.

Headway - zrzut ekranu

Jak to działa?

Headway pozwala na informowanie klientów na bieżąco o usługach za pomocą techniki dziennika zmian. Aby uruchomić to narzędzie, wykonaj poniższe kroki:

 1. Po przejściu na oficjalną stronę Headway, w lewym górnym rogu znajduje się opcja tworzenia konta. Możesz do tego użyć swoich danych uwierzytelniających Google.
 2. Po zarejestrowaniu się, zostaniesz przekierowany do pulpitu nawigacyjnego. Pulpit jest dobrze rozplanowany, a na samej górze znajdziesz opcję “Utwórz dziennik zmian”, która pozwala na rozpoczęcie rejestracji aktualizacji.
 3. W dzienniku zmian znajdziesz dedykowane funkcje do zmiany czcionek, wstawiania obrazków i wypunktowań lub numeracji, aby spersonalizować swój dziennik zmian.
 4. Podczas tworzenia dziennika zmian masz możliwość bezpośredniego wstawienia linku do dowolnego filmu, a dzięki integracjom Headway, możesz umieścić swoje treści w serwisach YouTube, Vimeo i Wistia.
 5. Możesz również dodać cytat, używając kodu inline i bloku kodu. Poniżej tej zakładki, znajdziesz opcję publikowania, którą możesz zastosować, aby opublikować swój dziennik zmian lub zachować go tylko dla siebie i swojego zespołu.

Ocena Headway

Headway jest narzędziem bardzo łatwym w użyciu i do tego bardzo przydatnym, gdy chcesz osiągnąć transparentność wobec konsumentów i pozostać z nimi w kontakcie. Jednak jak każde oprogramowanie, narzędzie to ma pewne plusy i minusy. Oto kilka z nich:

Plusy

 • Subtelny i interaktywny interfejs użytkownika.
 • Duża swoboda tworzenia.
 • Kreatywne i łatwe do wbudowania widgety.

Minusy

 • Nie może być używany mobilnie za pośrednictwem telefonu komórkowego.
 • Mogłyby zostać dodane okresowe podsumowania z dziennika zmian, co ułatwiłoby dokładniejszą analizę.

Ostateczny werdykt

Naszym zdaniem, Headway jest bardzo przydatnym narzędziem. Jego zadaniem jest zajęcie się najbardziej kluczowym i często pomijanym krokiem w obszarze marketingu. Posiada liczne funkcje, które mogą pomóc Ci utrzymać konsumentów na bieżąco z Twoimi produktami, a nawet pozyskać potencjalnych klientów, umożliwiając im zapoznanie się z wprowadzonymi ulepszeniami. Chociaż uważamy, że przydałoby się jeszcze kilka dodatków do integracji, to jest to całkiem przyzwoity wybór w tym przedziale cenowym.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron