Dobra wiadomość dla fanów Yourbrowser.is – zupełnie nowe konta PRO

Prawda, że to wspaniałe uczucie, gdy w końcu uda Ci się znaleźć narzędzie, które specjalizuje się w wykonywaniu konkretnego zadania i doskonale pasuje do Twoich oczekiwań? A kiedy Twoje ulubione narzędzie zaczyna oferować coś jeszcze lepszego, to czujesz się, jakbyś praktycznie wylądował na powierzchni księżyca. 😉

Użytkownicy Yourbrowser.is kochają to narzędzie właśnie za jego funkcjonalność i łatwość obsługi. A od teraz mają jeszcze więcej powodów do radości. Twórcy Yourbrowser.is właśnie uruchomili zupełnie nowe konto PRO, które oferuje swoim użytkownikom unikalne dodatkowe funkcjonalności, a to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Zapoznaj się z opisem nowych oferowanych funkcji.

yourbrowser-logo2

Krótka wizyta na Yourbrowser.is

Zanim przejdziemy do opisu nowych funkcji, rzućmy okiem na Yourbrowser.is. Jest to szczególnie korzystne dla tych, którzy nigdy wcześniej nie używali tego narzędzia.

Yourbrowser.is jest unikalnym narzędziem online pozwalającym łatwo sprawdzić funkcjonalności i możliwości przeglądarki internetowej. Wyobraźmy sobie scenariusz, w którym tworzysz stronę internetową dla swojego klienta. Teraz podczas przeglądania owej strony internetowej, klient napotyka błąd i natychmiast kontaktuje się z Tobą z prośbą o pomoc. W tej sytuacji oczywistym jest, by poznać jak najwięcej szczegółów na temat środowiska pracy przeglądarki Twoich klientów, takich jak: ich rodzaj, używana wersja itp. A musisz wziąć pod uwagę, że większość Twoich klientów nie jest ekspertem w tej dziedzinie i po prostu nie wie, jak i gdzie znaleźć te informacje. Właśnie w tym miejscu wkracza Yourbrowser.is.

Z Yourbrowser.is możesz utworzyć spersonalizowaną stronę, która może zostać wysłana do Twojego klienta. Wszystko, co musi zrobić, to kliknąć na link do niej i voila! Raport e-mail zostanie automatycznie wysłany do Ciebie ze wszystkimi szczegółami środowiska pracy przeglądarki klienta. Czy to nie jest fajne?

yourbrowser-pro2

Aby mieć podgląd na ogromną ilość możliwości oferowanych przez to narzędzie, po prostu odwiedź Yourbrowser.is i na własne oczy zobacz siatkę kolorowych pól, z których każde wyświetla konkretne informacje na temat używanej przez Ciebie w tym momencie przeglądarki. Sprawdź to teraz!

Konto PRO

Dodane funkcjonalności sprawiły, że to narzędzie jest jeszcze bardziej atrakcyjne. Wraz z premierą nowego konta PRO, możliwości Yourbrowser.is wzrosły wielokrotnie. Oto opis wszystkich funkcji, do których użytkownik otrzymuje dostęp po wykupieniu konta PRO:

 • wybieranie detekcji (boksów), które mają się wyświetlać na spersonalizowanej stronie
 • sortowanie detekcji (boksów) na spersonalizowanej stronie
 • wyświetlanie boksów treściowych (tekst i grafika)
 • zbieranie informacji zwrotnej od klientów za pomocą formularza, który może zawierać pola tekstowe (krótkie i długie) oraz listy wyboru (jednokrotnego lub wielokrotnego).
 • mierzenie prędkości połączenia swoich klientów (na serwerze yourbrowser.is lub własnym)
 • opcja ukrycia reklam.

yourbrowser-pro1

Podstawowe funkcjonalności – czyli wykrywanie różnych parametrów środowiska przeglądarkowego klienta – nadal dostępne są bezpłatnie:

 • rodzaj i wersja przeglądarki internetowej oraz systemu operacyjnego
 • typ urządzenia mobilnego
 • dostępność JavaScript i plików cookie
 • ?
 • dostępność i wersja Java, Flash i Silverlight
 • rozdzielczość ekranu, wielkość okna przeglądarki oraz pixel ratio
 • adres IP i geolokalizacja
 • język i strefa czasowa
 • obecność wtyczek blokujących reklamy
 • stan zalogowania do Facebooka, Google+ i Google

Przydatność nowych możliwości konta PRO

Yourbrowser.is już wcześniej był potężnym narzędziem a dodanie nowych funkcjonalności sprawiło, że stał się jeszcze bardziej atrakcyjny i pomocny. Oto, jak możesz wykorzystać możliwości, jakie daje konto PRO:

Wybór i sortowanie detekcji
Konto PRO pozwoli użytkownikom na większą elastyczność w zakresie detekcji. Możesz wybrać, których wykryć chcesz używać, a także masz pełną swobodę sortowania ich według własnych preferencji. To wszystko pomoże Ci poznać jeszcze więcej informacji na temat środowiska pracy przeglądarek swoich klientów.

Boksy treściowe
Dzięki kontu PRO, użytkownicy będą mogli w dedykowane pola wpisywać tekst i dodawać zdjęcia na swojej personalizowanej stronie, by dostarczyć dodatkowych informacji lub instrukcji swoim klientom.

Pola formularza na informacje zwrotne
Zbieranie opinii klientów jest również możliwe dzięki kontu PRO. Przy użyciu zdefiniowanych pól formularza, użytkownicy mogą zbierać dane od swoich klientów i dzięki nim mogą zrobić znacznie więcej, by sprostać ich oczekiwaniom. Pozwoli to pomóc użytkownikom w zrozumieniu problemów, na które natykają się ich klienci i to lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ukrywanie reklam
Możliwość ukrycia reklam na personalizowanej stronie wyświetlanej na ekranie klienta – dla jeszcze lepszego brandingu (praktyczny White Label).

Subskrypcja

Wszystkie wyżej wymienione funkcjonalności konta PRO są oferowane w naprawdę atrakcyjnej cenie – $19 miesięcznie lub $209 rocznie. Płatność kartą kredytową lub przez PayPal.
Skorzystanie z wersji darmowej nie wymaga podania numeru karty.

 • Zmierz prędkość, z jaką Twój klient łączy się z Twoim serwerem (upload i download) za pomocą yourbrowser.is/ PRO via @MonitoringStron

  Tweetnij to

Podsumowanie

Nie ma co się zastanawiać – większość funkcjonalności Yourbrowser.is jest dostępna bezpłatnie. Załóż konto i przekonaj się na własnej skórze, jak to działa. Narzędzie pozwoli Ci zaoszczędzić tyle czasu i nerwów, że może nawet z samej radości zdecydujesz się na upgrade do wersji PRO. 😉

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron