Crank Wheel – udostępnianie ekranu w najlepszej postaci

Opublikowany 19 października 2020 w Komunikacja. Tagi: , , , .

Ileż to razy zdarzyło nam się przegapić ważny email czy powiadomienie, a następnie otrzymać reprymendę od przełożonych. Kto jest bez winy, niech rzuci pierwszy kamień. Może to wydawać się błahe, jednak takie przeoczenie potrafi się poważnie odbić na niektórych firmach, zwłaszcza z takich branż, jak sprzedaż. Problem ten nie omija również managerów, którym zdarza się zapominać o dodaniu kluczowych członków do listy uczestników nagłych lub cotygodniowych spotkań.

Ponadto, wiele czynności biznesowych wymaga przekazywania klientom informacji w formie wizualnej, ponieważ ludzki umysł jest w stanie przyswoić więcej informacji, posiłkując się obrazem, a nie słowem mówionym czy pisanym. To właśnie dlatego narzędzia do udostępniania ekranu działają cuda. Narzędzia do udostępniania ekranu to jeden z najlepszych sposobów, by ułatwić współpracę między zespołami.

Crank Wheel

Crank Wheel jest jednym z takich narzędzi, które za pomocą szybkiego udostępniania ekranu, znacznie usprawniają pracę naszego zespołu. W tym artykule nie tylko omówimy to narzędzie, ale też wyjaśnimy, jak z niego efektywnie korzystać.

Crank Wheel – Rzut oka na narzędzie

Crank Wheel to łatwe w użyciu, możliwe do spersonalizowania i w pełni bezproblemowe narzędzie, skracające proces sprzedaży o połowę, dzięki funkcji natychmiastowego udostępniania ekranu. Pomaga ono przywiązać klienta do naszej firmy, a także pozwala generować więcej leadów poprzez udostępnianie plików klientom i interakcję z zespołem sprzedażowym.

Oto kilka głównych funkcji narzędzia:

Podgląd w czasie rzeczywistym

Bieżący podgląd zaprojektowany został specjalnie z myślą o managerach z działu sprzedaży. Pomaga on mierzyć wydajność naszego zespołu sprzedażowego. Odpowiada też za inne funkcje, takie jak połączenia i prezentacja na żywo, dzięki której mamy możliwość przedstawienia prezentacji klientom w czasie rzeczywistym. Funkcja podglądu na żywo pozytywnie wpływa na utrzymanie uwagi klientów, ponieważ umożliwia wykonywanie zbliżeń na najistotniejsze elementy, dzięki czemu klienci wiedzą, na czym powinni się skupić. Ukierunkowanie udostępniania sprawia natomiast, że możemy kontrolować treści przeglądarki, okno programu lub cały ekran, dzięki czemu interakcja zyskuje na profesjonalizmie.

Zdalne sterowanie

Kolejną ważną funkcją tego narzędzia jest możliwość zapewnienia klientom kontroli zdalnej. Ma to miejsce za sprawą dobrze znanej i bardzo intuicyjnej funkcji sterowania, umożliwiającej zdalny dostęp do komputerów stacjonarnych i laptopów. Sami możemy wybrać, jakimi elementami mogą sterować nasi klienci. Proces ten jest w pełni bezpieczny i można go zakończyć natychmiast. Wystarczy, że wybierzemy skrót klawiszowy lub naciśniemy przycisk na ekranie.

Natychmiastowe demo

Jeśli mamy problem ze znalezieniem kogoś do generowania leadów przychodzących [inbound], możemy wypróbować funkcję dema od zaraz. Będziemy w stanie generować więcej leadów za pomocą edytowalnych formularzy, które mogą być udostępniane w trakcie kampanii mailowej lub pozostawione na stronie. Do uzupełnienia formularza nie jest wymagana żadna dodatkowa aplikacja sprzedażowa. Funkcja ta odpowiada również za wstawianie przycisku „zadzwoń do mnie” lub „poproś o demo”. Zapewnia też stosowne informacje o leadach i tworzy pełniejszy zapis w naszym CRM.

Udostępnianie ekranu z dowolnego miejsca

Funkcja ta działa niezależnie od tego, czy mamy słabe połączenie internetowe, kiepskie urządzenie, czy też starą przeglądarkę. W przeciwieństwie do innych narzędzi nie wymaga ona instalacji lub wtyczek.

W pełni bezpieczne połączenia

To narzędzie jest bezpieczne dzięki szyfrowaniu SSL klasy korporacyjnej i wygasającym linkom do sesji udostępniania ekranu. Dzięki temu mamy pewność, że nasze prezentacje nie będą wyświetlane przez osoby niepowołane.

Crank Wheel - zrzut ekranu

Jak to działa?

Łączenie się z klientami za pomocą Crank Wheel jest bardzo proste. W dodatku udostępnianie ekranu nie generuje żadnych kosztów. Będziemy jednak musieli w tym celu utworzyć konto. Do jednego konta może być przypisanych nawet 300 członków jednocześnie. Aby rozpocząć naszą przygodę z Crank Wheel, wystarczy wykonać następujące kroki.

Krok 1: Aby utworzyć darmowe konto, należy udać się na oficjalną stronę i wybrać przycisk „Create a free account”, ulokowany na dole strony. Zostaniemy przekierowani na stronę, na której możemy zarejestrować konto za pomocą swojego adresu email.

Krok 2: Kiedy ten krok mamy już za sobą, drogą mailową otrzymamy link, dzięki któremu będziemy mogli kontynuować proces rejestracji. Wejdźmy w otrzymany link, by zakończyć proces rejestracji. Pojawi się kilka dodatkowych, lecz nieobowiązkowych kroków do wykonania.

Krok 3: Na zakończenie zostaniemy poproszeni o zainstalowanie wtyczki do przeglądarki. Jeśli korzystamy z narzędzia jedynie jako bierny odbiorca współdzielenia ekranu, możemy pominąć te kroki. Warto jednak kontynuować, skoro konto jest już i tak utworzone i nic to nie kosztuje.

Krok 4: Po dodaniu narzędzia w postaci wtyczki przeglądarkowej, możemy spersonalizować interfejs, wybierając pomiędzy opcjami takimi jak tryb pełnoekranowy, okno i karta przeglądarki. Możemy też pominąć ten krok i wybrać ustawienia domyślne.

Krok 5: Kiedy będziemy już gotowi, możemy wybrać ekran, który chcielibyśmy udostępnić. Aby przekazać odbiorcy nasz obraz, możemy połączyć się z nim za pomocą jego numeru telefonu lub adresu email.

Krok 6: Jeśli chcemy połączyć się z klientem za pomocą jego numeru telefonu, należy wpisać ten numer w podane okno i kliknąć „wyślij”. Klient otrzyma wiadomość tekstową z linkiem, za pomocą którego będzie mógł się z nami połączyć. Otrzymamy powiadomienie o istniejącym połączeniu, a w oknie podglądu, w prawej części ekranu, będziemy mogli obserwować to, co widzi klient.

Krok 7: Aby połączyć się poprzez email, należy wpisać poprawny adres i nacisnąć „wyślij”. Klient otrzyma wtedy domyślnie stworzonego maila z linkiem umożliwiającym połączenie. Możemy również poprosić naszego odbiorcę, aby wstukał link opracowany dla naszej firmy.

Krok 8: W dowolnym momencie, w trakcie udostępniania ekranu, możemy przełączać pomiędzy różnymi typami ekranu.

Ocena Crank Wheel

Zalety

 • Jedną z najważniejszych funkcji, sprawiającą, że narzędzie wyróżnia się spośród innych, jest możliwość wymiany wszystkiego, co otworzymy na ekranie. Otrzymujemy tę możliwość, kiedy korzystamy z podglądu w formie okna;
 • Nie mniej przydatną funkcją jest możliwość dostępu za pomocą urządzeń mobilnych. Mamy możliwość udostępniania i wyświetlania obrazu na ekranie smartfona;
 • Udostępnianie ekranu jest nielimitowane i zupełnie darmowe;
 • Narzędzie zapewnia użytkownikom wsparcie drogą mailową;
 • Interfejs jest łatwy do opanowania;
 • Aktywności są łatwe w namierzeniu za pomocą dziennika inspekcji.

Wady

 • Proces rejestracji jest ważny. Bez niego nie możemy otrzymać dostępu do strony;
 • W trakcie udostępniania ekranu nie ma możliwości komunikacji poprzez wiadomości.

Ostateczna recenzja

Szybka i bezpośrednia interakcja z klientami to klucz do sukcesu. Musimy stale pracować nad tym, by nasi klienci pozostali na bieżąco z naszym produktem. Dzięki temu nasza firma pozostaje żywa w umysłach naszych klientów i zmniejsza się ryzyko braku satysfakcji. Udostępnianie ekranu za pomocą Crank Wheel to platforma do interakcji z klientami i drogowskaz dla nich. Funkcje narzędzia sprawią, że nasz klient otrzyma informacje o wszelkich nowościach, co zachęca do aktywnej współpracy.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron