CoPatterns – baza schematów psychologicznych

Opublikowany 18 grudnia 2020 w Content. Tagi: .

Masz zamiar zbudować potężny produkt, treść, kampanię lub reklamę? Jeśli tak, to zapewne wiesz, jak ważne są elementy interakcji między ludźmi.

Często okazuje się, że ludzie nie są w stanie dopasować swoich myśli do odbiorców, a to skutkuje ciągłym oderwaniem się i niepowodzeniem całej kampanii. Właśnie tutaj nauka behawioralna czyni cuda w tworzeniu wpływu na widzów lub czytelników.

Nauka behawioralna pomaga zrozumieć przewidywalne wzorce ludzkich zachowań i po sprawdzeniu tego aspektu, możesz zaprojektować warunki, które pomogą ludziom podjąć decyzję na Twoją korzyść. Jednak większość z nas ma trudności z uwzględnieniem tych elementów, ponieważ opieramy się głównie na długich pracach badawczych lub stronach Wikipedii. Zagłębianie się i odkrywanie ukrytych informacji jest z pewnością nudne, ponieważ są one prezentowane w sposób czysto akademicki.

CoPatterns

Ale co, jeśli powiemy ci, że istnieje lepszy sposób, aby to zrobić? W tym artykule przedstawimy Ci CoPatterns, źródło, które oferuje liczne szablony takich behawioralnych zależności. Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej.

CoPatterns – Ponadczasowe wzorce psychologiczne

CoPatterns to biblioteka wzorców psychologicznych, które pomogą znaleźć właściwy kierunek. Celem tej biblioteki jest pomoc w udostępnianiu wiedzy słuchaczom. Dzięki niej nie tylko włączysz przyjazny dla użytkownika język do swoich kampanii, ale także będziesz mógł lepiej komunikować się i nawiązać relacje z odbiorcami.

Baza ta jest stale wzbogacana o nowe wzorce i rozwija się, aby zapewnić zaawansowane funkcje dla większej skuteczności. Oto niektóre z najważniejszych funkcji strony.

Najlepsze wzorce psychologiczne do twojej dyspozycji

Baza zawiera obszerną bibliotekę wzorców w postaci łatwo dostępnych artykułów. Jeśli szukasz wskazówek na temat swojej kampanii, produktu lub treści, CoPatterns to najlepsze źródło dla Ciebie.

Filtruj według celu

Za pomocą tej funkcji możesz usunąć wszystkie niepożądane elementy. Nie musisz przechodzić przez wszystkie artykuły, jeśli dokładnie wiesz, jaki cel chcesz osiągnąć. Możesz wybrać jeden lub wiele celów podanych poniżej i odfiltrować inne:

 • Wyzwalanie działań i podejmowanie decyzji
 • Pomoc w zapamiętywaniu i przywoływaniu
 • Zwiększenie wiarygodności
 • Tworzenie trafności i znajomości
 • Budowanie wizerunku
 • Zwiększenie poczucia własnej wartości.

Uporządkuj w kolejności

Za pomocą tej funkcji możesz uporządkować swoje informacje w kolejności losowej, najnowszej lub najwyższej klasy. Dzięki niej wszystkie artykuły zostaną uporządkowane w sensownej kolejności, co ułatwi ich zrozumienie. Konfiguracja ostatniego zamówienia posortuje wszystkie najnowsze artykuły na podstawie Twoich preferencji, natomiast konfiguracja najwyższego rzędu zapewni Ci najczęściej oglądane lub lubiane artykuły. To najlepszy sposób, aby ograniczyć czytanie bez uszczerbku dla wyników.

Wyświetlanie kart

Strona została zaprojektowana z minimalistycznym wyglądem i łatwym dostępem do informacji. Karty służą do wyświetlania treści, a podstawowy opis danego artykułu jest podawany na stronie głównej jako podgląd, dzięki czemu możesz uzyskać pojęcie o treści jeszcze przed jego otwarciem.

Różne rozmiary czcionki i pogrubiony tekst

Możesz dostosować różne rozmiary czcionki i zmienić podkreślenia tekstu zgodnie z własnymi preferencjami.

Opcja udostępniania

Dostępna jest opcja łatwego udostępniania, dzięki której możesz po prostu skopiować link do tekstu i udostępnić go na różnych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, WhatsApp, Telegram, Pinterest, LinkedIn, Tumblr, Vkontakte i Gmail.

CoPatterns - zrzut ekranu

Jak to działa?

Dostęp do treści na stronie CoPatterns nie wymaga wiele wysiłku, ponieważ są one dostępne za darmo. Co więcej, nie musisz nawet zakładać konta. Dodatkowo, możesz też zaznaczyć artykuły w zakładce, aby później się do nich odwoływać. Poniżej przedstawiamy kroki, które należy wykonać:

 1. Przejdź do oficjalnej strony internetowej CoPattern. Na stronie głównej znajdziesz wyświetlanie różnych behawioralnych kart poglądowych z krótkim podglądem opisu dla każdej z nich.
 2. Po prawej stronie strony głównej znajdują się różne filtry, w których możesz wybrać interesujący Cię cel i usunąć niepożądane uwagi w celu uzyskania lepszych wyników.
 3. Z lewej strony tej samej witryny znajduje się zakładka kategoryzacji, w której możesz filtrować swoje cele w losowej, najnowszej i najwyżej ocenionej kategorii.
 4. Po otwarciu karty otrzymasz krótki opis, zawierający wskazówki skupiające się na Twoich odbiorcach. W celu lepszej analizy zachowań podano sytuację lub kontekst, abyś mógł lepiej zrozumieć, jak ułożyć kampanię lub treść. Dowiesz się również, w jaki sposób zastosować tę technikę i jakie jest jej źródło.
 5. Ta strona jest stale aktualizowana o nowe spostrzeżenia i analizy. Możesz uzyskać dostęp do nowych aktualizacji, podając swój adres e-mail i subskrybując newsletter “Daily Nuggets”. W górnej części strony głównej znajduje się zakładka, w której można podać swoje dane.

Ocena CoPatterns

Co nam się podoba

 • Dzięki filtrom czytelnik nie musi przechodzić przez wszystkie artykuły i ma lepszy wgląd do całej bazy danych.
 • Nie trzeba posiadać konta ani się rejestrować, aby rozpocząć.
 • Prosty projekt z opcją podglądu artykułów za pomocą wyświetlania kart.
 • Możliwość bezpłatnego udostępniania informacji za pomocą łatwego kopiowania i wklejania linków.
 • Codzienne informacje o nowościach dzięki prostej rejestracji przez e-mail.
 • Dostępna jest funkcja zaznaczania artykułu, jeśli chcesz zapisać wgląd w zachowanie i przeczytać go później.

Co można poprawić

 • Brak porad dla osób przeglądających strony startowe. Brakuje również spostrzeżeń co do tego, w jaki sposób mogą oni zrozumieć stosowanie zasad.
 • Zabrakło rzeczywistych przykładów, które mogłyby pomóc w zrozumieniu zasad dotyczących dogłębnej analizy i zastosowania.

Ostateczny werdykt

Nauka behawioralna pomaga przewidywać, zapobiegać i zarządzać szkodami, które mogą powstać w wyniku nieciekawej zawartości. Serwis pomaga lepiej zarządzać interakcją z odbiorcami, co ma kluczowe znaczenie dla aktywnego zaangażowania i rezultatów. Ponadczasowe wzorce psychologiczne firmy CoPatterns zapewnią wszelkie niezbędne zasoby do lepszej analizy zachowań klientów. Funkcje tej strony dadzą Ci lepsze zrozumienie cech psychologicznych i pomogą lepiej je wykorzystać w codziennej pracy dla zwiększenia możliwości biznesowych.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron