10 narzędzi, które pomogą Ci stworzyć świetne logo dla Twojej marki

Opublikowany 7 maja 2019 w Web Design. Tagi: , , , .

Wszyscy rozumieją, jaką ogromną rolę dla strony lub biznesu pełni marka. Kiedy prowadzisz własną firmę, ważne jest, aby promować cele marki, jej produkty i usługi dzięki odpowiedniemu logo firmy. W przyciągnięciu uwagi grupy docelowej nieocenioną pomocą posłuży Ci spójny i wysokiej jakości znak firmowy.

kreatory logo

Mimo że marzy Ci się designerskie logo dla twojego biznesu online, nie zawsze zatrudnianie profesjonalnego projektanta jest najlepszym wyjściem. Wynajęcie go może okazać się kosztowne – zwłaszcza, jeśli Twój biznes dopiero się rozkręca. W erze tak szybkiego rozwoju technologii cyfrowej na ratunek przyjdzie Ci niezliczona ilość narzędzi projektujących logo i rozwiązań softwarowych, dzięki czemu nie będziesz musiał dzielić kapitału swojej firmy z profesjonalnym grafikiem.

Wiele najwyższej jakości narzędzi projektujących logo zaproponowało atrakcyjne funkcje umożliwiające samodzielne tworzenie wymarzonego znaku firmowego. Możesz teraz dopasowywać projekt swojego logo do specyfiki Twojego biznesu albo stworzyć takie, które będzie symbolizowało produkty lub usługi, przez Ciebie oferowane. Motywem przewodnim każdego logotypu jest przecież przyciągnięcie uwagi klienta i sprawienie by skorzystał z usług, jakie masz mu do zaoferowania.

Mogłeś zapewne natknąć się w Internecie na kilka różnego typu narzędzi do projektowania logo. Postanowiliśmy zebrać specjalnie dla Ciebie najlepsze z możliwych opcji. Poniżej znajduje się krótka charakterystyka każdego z nich, którą warto przestudiować:

1. Logaster

Logaster

Podobnie jak inne popularne narzędzia do projektowania logo online, Logaster bazuje na metodzie input, a jej mocnymi stronami są szybkość i wygoda użytkowania. Po wprowadzeniu nazwy firmy i jej branży Logaster zaprezentuje Ci przekrój gotowych logotypów, dostępnych w różnych rozmiarach, z różnymi czcionkami i ikonami.

Każde sugerowane przez Logaster logo, można później przerabiać i bawić się kolorem oraz czcionką. Efekt końcowy uzyskany przez Logaster będzie za darmo dostępny w małym rozmiarze i niskiej jakości, jednak przy cenie pomiędzy 10 a 25 dolarów uzyskasz dobrej jakości logo, w dużym rozmiarze. Podsumowując, możliwość stworzenia logo w tak szybki i łatwy sposób, to z pewnością najatrakcyjniejsza cecha oferowana przez Logaster. Szczególnie przydatna, jeśli stawiasz pierwsze kroki w logo designie i masz mało czasu na założenie firmy.

2. BrandCrowd

BrandCrowd

Portal internetowy BrandCrowd pozwala z łatwością tworzyć logo online. Masz możliwość samodzielnie projektować loga firm w internecie lub wybrać najlepsze, spośród topowej jakości logotypów dostępnych na sprzedaż na portalu. BrandCrowd pozwala swoim użytkownikom wyszukiwać loga firm poprzez wpisywanie konkretnych słów kluczowych dla poszczególnych biznesów. Wyświetla się wtedy pokaźna lista atrakcyjnych propozycji na logo, spośród których możesz wybierać.

Brand Crowd umożliwia również użytkownikom przebieranie pośród tysięcy gotowych logotypów i projektów skatalogowanych według branży i wybór takiego, które najlepiej odpowiada celom twojej firmy. BrandCrowd zapewnia także bogato wyposażony kreator logo, dzieki któremu mogą oni tworzyć unikalne, kuszące logo stosownie do swoich potrzeb. Prowadzi także sklep online z popularnymi projektami na logo. Użytkownicy mogą też rozważyć przejrzenie go w poszukiwaniu najlepszego logo dla ich biznesu.

3. GraphicSprings

GraphicSprings

GraphicSprings to inteligentny kreator logo bazujący na technologii sztucznej inteligencji (AI), w celu zapewnienia świetnego doświadczenia z tworzeniem logo. Wykorzystanie zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji przez ten kreator logo wynosi łatwość kreowania logo na jeszcze wyższy poziom, projektując loga dokładnie takie, jakie Ci się marzą. Osoby korzystające z GraphicSprings są proszeni o wpisanie podstawowych wymagań lub informacji dotyczących projektu logo. Za ich pomocą kreator logo błyskawicznie tworzy potrzebny projekt.

Proces produkowania logo jest prawie natychmiastowy i nieskomplikowany, jednak jeśli interesuje Cię profesjonalny logo design, możesz równie dobrze rozważyć inne opcje. Poszukując łatwego w obsłudze programu do tworzenia logo, dobrze jest jednak wypróbować tą innowacyjną metodę. Wykorzystanie zaawansowanej technologii AI pozwala mieć pewność, ze wykreowane logo lub znak firmowy są najlepsze w swojej klasie i przy okazji, wysoce spersonalizowane.

4. Online Logo Maker

Online Logo Maker

Jak już sama nazwa tego narzędzia do kreowania logo wskazuje, ten kreator logo online jest właśnie tym miejscem, do którego powinieneś się udać ze swoimi wszystkimi wymaganiami odnośnie logo. Ten portal internetowy pozwoli Ci stworzyć dobre logo za darmo. Tysiące marek już korzysta z tego dogodnego i innowacyjnego narzędzia zajmującego się logo designem, aby przerabiać projekty reprezentujące ich brandy. Niektóre z zaawansowanych funkcji narzędzia Online Logo Maker są szybkie i łatwe w użyciu i zapewniają wysoce profesjonalny końcowy wygląd brandu.

Jedną z najbardziej uderzających cech Online Logo Maker’a jest nielimitowana możliwość pobierania projektów, aby zapewnić swoim użytkownikom łatwość tworzenia wizerunku firmy. Ten portal internetowy zapewnia łatwość projektowania logo w mniej niż 10 minut, za pomocą przyjaznego dla użytkowników interfejsu.

5. DesignEvo

DesignEvo

Interaktywny kreator logo DesignEvo pozwala użytkownikom na tworzenie spersonalizowanych logotypów marek za darmo. DesignEvo to darmowy program do tworzenia logo z ponad 9.000 różnymi wzorami, które użytkownicy mogą wykorzystać przy tworzeniu zachęcającego i przekonującego logo firmy. Jedyne, czego oczekuje się od użytkowników to wpisanie konkretnego słowa klucza dla projektu, który chcieliby stworzyć. DesignEvo projektuje im zestaw projektów logotypów do pobrania za darmo.

Z drugiej strony, mogą oni również rozważyć opcję, by stworzyć logo za darmo, z łatwością, jaką oferuje wybór 9.000 wzorów na projekt logo. DesignEvo prezentuje także wybór czcionek i ikon. Projekty są w pełni konfigurowalne, a narzędzie pozwala swoim użytkownikom na tworzenie niesamowitych projektów na logo swojej firmy.

6. Logojoy

Logojoy

Logojoy jest opcją porównywalną do innych programów, również opartych na sztucznej inteligencji. Ten portal internetowy wykorzystuje technologię AI, dzięki której użytkownicy mogą kreować wysoce atrakcyjne, interaktywne opcje logo. Program ten pozwala swoim użytkownikom przebierać między czcionkami i kolorami i eksperymentować ze swoim unikalnym stylem, by korzystając z funkcji dostępnych w Logojoy stworzyć logo swojej firmy.

Możliwość personalizacji dostępna na tej platformie jest jednak ograniczona. Kiedy loga są już utworzone, można przejść do modyfikacji stylu, koloru, rozmiaru i kształtu szablonu. Logojoy pobiera zapłatę w wysokości ok 20 dolarów, za pojedynczy plik logo w niskiej jakości. Aby otrzymać wersję w wysokiej rozdzielczości, kreator logo może wystawić rachunek na 65 dolarów za większą ilość plików.

7. LogoGarden

LogoGarden

Jeśli marzy Ci się natrafić na cały ogród najpiękniejszych projektów na logo dla Twojej marki, możesz udać się do LogoGarden. Użytkownicy tego narzędzia mają możliwość tworzenia własnych, spersonalizowanych projektów, a następnie wykupowania ich online. Sam etap projektowania jest darmowy, aczkolwek, by pobrać swoją pracę musisz za nią zapłacić. Wybór czcionek, kolorów i ikon jest z kolei całkiem przyzwoity. Będziesz mógł cieszyć się ogromną możliwością wyboru i wolnością w tworzeniu logo firmy.

Kiedy zakończysz już tworzenie logo, jedyne co musisz zrobić, pobrać je po dokonaniu niewielkiej opłaty. LogoGarden oferuje też korzystne usługi projektowania logo. W dodatku zostaną Ci zaoferowane także inne, powiązane usługi, takie jak projekt strony internetowej, koszulki firmowe z logo firmy, wizytówki i materiały promocyjne.

8. Logomakr

Logomakr

Używając darmowej wersji usług od Logomakr, będziesz mieć dostęp do wyboru spomiędzy tysięcy wysokiej jakości dostępnych ikon, jak również do tysięcy czcionek dostępnych online. Co więcej, jest także dostępna szeroka gama kolorów, które można dostosować do swojego projektu. Możesz również edytować poszczególne elementy projektu lub zmieniać ich rozmiar i umiejscowienie. Wszystko to, oprócz swojej oczywistej efektywności, czyni również korzystanie z programu Logomakr wspaniałą zabawą.

W momencie, gdy stworzysz już konkretne logo, możesz zapisać je na komputerze za darmo. Logomakr zapewni Ci swobodny dostęp do dodatkowych, płatnych usług., co jest niezwykle przydatne, kiedy zachodzi potrzeba skorzystania z profesjonalnych usług tworzenia logo, albo konieczność przeprojektowania swojego logo.

9. Hipster Logo Generator

Hipster Logo Generator

Ten zupełnie nowy Hipster Logo Generator pozwala użytkownikom na kreowanie wysoce designerskich, stylowych i atrakcyjnych logotypów, szytych na miarę dla konkretnej firmy. Jeśli interesuje Cię przyciągnięcie uwagi pełnym swagu projektem logo, nie zawiedziesz się, używając narzędzia Hipster Logo Generator i tworząc za jego pomocą piękne projekty. Przechodząc przez serię krótkich kroków w projektowaniu logo, sam będziesz zdziwiony, jak ekscentryczne i designerskie logo udało Ci się utworzyć i tym samym podbić serca potencjalnych klientów.

Zaczynając zabawę z Hipster Logo Generator, możesz rozpocząć od bazowego kształtu logo swojej marki, który wybierzesz z dostępnych online opcji. Następnie zostaną Ci zaproponowane różne wersje jak spersonalizować ogólny projekt, by odróżnić go od bazowego. Z użyciem serii ciekawych wzorców możesz dodać nieco swagu istniejącemu logo firmy, aby zwiększyć jego estetykę i dodać więcej znaczenia.

PosterMyWall

10. PosterMyWall

Aplikacja PosterMyWall pozwala tworzyć oszałamiające grafiki promocyjne bez konieczności posiadania jakichkolwiek umiejętności projektanta. Korzystając z kreatora logotypów, można korzystać z tysięcy szablonów projektów logo. Wystarczy wybrać żądany szablon, dostosować go za pomocą szerokiej gamy narzędzi projektowych i pobrać. Niewysokie opłaty stosuje się tylko wtedy, gdy wymagane jest pobranie pliku wykonanego projektu w wysokiej rozdzielczości, jednak ceny zaczynają się od symbolicznej kwoty 2,99 USD.

Z łatwością można też zaprosić członków zespołu do edycji i komentowania projektów. Najlepsze jest jednak to, że aplikacja PosterMyWall działa na komputerach, tabletach, a nawet smartfonach, dzięki czemu można łatwo wprowadzać zmiany w ostatniej chwili, nawet w podróży.
 

Podsumowanie

Jak podobała Ci się ta lista? Na pewno wypatrzyłeś świetne opcje dla siebie, które z chęcią wykorzystasz, kiedy następnym razem przyjdzie Ci tworzyć logo. Jeśli jednak tak się nie stało, spróbuj przejrzeć tę listę jeszcze raz i przetestuj niektóre z opcji. Jesteśmy pewni, że wkrótce uda Ci się odnaleźć dla siebie idealne narzędzie, które sprosta Twoim oczekiwaniom. Niech internetowe kreatory logo Ci służą!

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron