DesignEvo: Stwórz atrakcyjne logo dla swojej marki

Opublikowany 24 października 2018 w Web Design. Tagi: , , .

Każda marka jest identyfikowana poprzez jej logo. Logo jest odpowiedzialne za pierwsze wrażenie klienta na temat firmy. A ponieważ pierwsze wrażenie jest najważniejsze, logo firmy powinno przyciągać wzrok i robić wrażenie. W tym pomoże DesignEvo. W swoim wieloletnim doświadczeniu, DesignEvo pomagało markom tworzyć najlepsze symbole logo przy minimalnych kosztach. Narzędzie to ułatwia firmom skomplikowany proces wybierania i projektowania znaku graficznego, a w rezultacie oferuje świetne, zwracające na siebie uwagę logo.

DesignEvo

DesignEvo został stworzony przez PearlMountain Limited i ma na celu ułatwianie tworzenia logo tak, aby firmy mogły wpłynąć na jego wygląd i być częścią procesu tworzenia. Idealne logo bardzo pomaga markom dotrzeć do klientów, obecnie i w przyszłości.

DesignEvo: Tworzenie darmowych personalizowanych logo dla firm

DesignEvo to darmowe narzędzie online do tworzenia logo z ponad 7000 szablonami, spośród których mogą wybierać klienci. Ich ogromna baza danych zawiera wiele najlepszych ikon i różnych, stylowych czcionek do wyboru. Strona jest bardzo przyjazna dla użytkowników, łatwo się na niej odnaleźć. Narzędzie oferuje swoje usługi firmom z różnych dziedzin, takich jak muzyka, technologia, fotografia, motoryzacja i wiele innych.

DesignEvo oferuje różnego rodzaju logo, na przykład logo dla firm i organizacji, logo dla programów i aplikacji, logo marki, logo klubu, logo ślubne, logo biznesowe, logo strony internetowej i bloga oraz wiele innych. Ta firma potrafi stworzyć logo na prawie każdą okazję i dla praktycznie każdego produktu. Dodatkową pomocą jest personalizacja, jaką oferuje DesignEvo.

Oto jedne z najlepszych możliwości, jakie oferuje DesignEvo:

 1. Ma bardzo łatwy w obsłudze interfejs.
 2. Przyszli klienci mogą wybierać spośród ponad 7000 szablonów.
 3. Oferuje ponad 100 stylowych czcionek i przydatnych ikon do wyboru.
 4. Prawie wszystkie logo DesignEvo mogą być zupełnie spersonalizowane na życzenie klienta. Można nanosić zmiany na logo wykorzystując swoją własną kreatywność.
 5. Kolejną ważną cechą DesignEvo jest to, że jest całkowicie darmowe i proste w użyciu. Żaden potencjalny klient nie musi niczego pobierać ani się rejestrować przed obejrzeniem różnych logo.
 6. Korzystając z DesignEvo można otrzymać wysokiej jakości pliki SVG i PDF z logo, które mogą być zmienione do dowolnego rozmiaru. Jest to idealne rozwiązanie do drukowania, zamieszczania logo online i nie tylko.
 7. DesignEvo posiada również swój serwer na chmurze, w którym możesz zapisywać swoje logo na swoim koncie i dokonywać dowolnej ilości zmian, kiedy tylko będziesz chciał.

DesignEvo - zrzut ekranu

Jak to działa

W ten sposób można przekonać się jak działa DesignEvo:

 1. Wejdź na www.designevo.com i kliknij opcję „Make A Free Logo”, aby zacząć projekt. To jest początek tworzenia świetnego logo.
 2. Gdy wejdziesz na stronę, będziesz mógł wyszukać poprzez słowa kluczowe lub znaleźć w odpowiedniej kategorii (po lewej stronie strony) odpowiedni szablon z ponad 5000 dostępnych.
 3. Kiedy wybierzesz szablon, będziesz mógł wpisać nazwę firmy i slogan, który ukaże się na szablonie.
 4. Wpisz wybrane słowa kluczowe do wyszukiwarki, żeby znaleźć pasujące szablony.
 5. Możesz kliknąć w każdą wybraną kategorię, aby zobaczyć powiązane z nią szablony na ekranie. Możesz wybrać dowolny spośród nich.
 6. Szablon może być dodany do listy ulubionych, poprzez kliknięcie w ikonkę serca w górnym prawym rogu.
 7. Można stworzyć swoje własne logo klikając w pustą stronę. Trzeba najpierw kliknąć w opcję „Start from Scratch”. Jeżeli strona poprosi Cię o powrót do strony z szablonami, przejdź do niej i kliknij w przycisk + New po lewej stronie menu.
 8. Jeżeli oprócz tekstu chciałbyś dodać ikony, kliknij w przycisk ikony, abyś mógł przejrzeć wszystkie dostępne obrazki. Kliknij lub przeciągnij ikonę, aby dodać ją do logo. Aby dostosować jej właściwości, kliknij w odpowiedni przycisk w górnym menu.
 9. Możesz także dodać tekst do swojego logo klikając w przycisk tekstu po lewej stronie. Możesz dodać dowolne słowa, na przykład nazwę firmy czy jej slogan. Klikając w przycisk Font możesz dobrać odpowiednią czcionkę.
 10. Możesz także spersonalizować kolor, pochylenie i przezroczystość w menu u góry, kiedy już wybierzesz kształt.
 11. Aby ustawić odpowiednie tło, kliknij przycisk Background po lewej stronie i dostosuj je wedle uznania. Jeżeli chcesz przezroczyste tło, również możesz takie ustawić.

Jeżeli chcesz pobrać swoje logo, kliknij w przycisk pobierania w górnym polu narzędzia.

Zalety

 1. Ogromną zaletą tego narzędzia jest to, że jest bardzo przyjazny dla użytkownika i łatwo się z niego korzysta. Każdy może się zalogować i wybierać spośród wielu oferowanych wzorów.
 2. „DesignEvo” oferuje wiele wektorów, z których wszystkie są dostępne na stronie. Można zasięgnąć pomocy przy tworzeniu nowych ikon z wykorzystaniem wielu wektorów.
 3. To narzędzie tworzenia logo oferuje szeroki wybór różnych wzorów i czcionek dla klientów do wyboru. Każdy może zaprojektować swoje logo wedle własnych preferencji.

Wady

 1. Jedną z wad tego narzędzia jest to, że trudno z niego korzystać za pomocą myszki. Użytkownicy z darmowym kontem mogą tworzyć logo jedynie w rozmiarze 500x500px.
 2. Kolejną wadą tego narzędzia jest to, że nie można złożyć wektora. Można użyć obejść do wypełnienia prostych kształtów, ale złożenie skomplikowanych kształtów jest trudne.

Werdykt

Podsumowując, nasz werdykt dla narzędzia „DesignEvo” jest pozytywny. Jest to świetne narzędzie dla firm, które chcą stworzyć chwytliwe logo, którym zachęcą klientów. Chwalimy to narzędzie za jego prostotę i interfejs przyjazny użytkownikom. Polecamy!

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron