Zgamifikuj Codzienne Działania SEO z Morningscore

Opublikowany 29 sierpnia 2023 w SEO/SEM. Tagi: , .

Morningscore to narzędzie SEO z elementami gry, które poprawia strategie optymalizacji dla wyszukiwarek. Narzędzie to zwiększa ekspozycję, pozycje i ogólną wydajność witryny w wynikach wyszukiwania, oferując szeroki zakres narzędzi i funkcji.

Głównym celem Morningscore jest dostarczenie głębokich informacji o wydajności twoich witryn i pomaganie w identyfikowaniu obszarów do rozwoju w sposób przyjemny. Osiąga to poprzez udostępnianie przydatnych informacji, metryk i analiz dotyczących potencjału słów kluczowych, źródeł ruchu i konkurencji. Za pomocą Morningscore możesz lepiej zrozumieć ruch organiczny na swojej witrynie, pozycje słów kluczowych i ekspozycję w wyszukiwarkach.

Platforma oferuje statystyki w czasie rzeczywistym i funkcje monitorowania, które pozwalają użytkownikom śledzić wydajność swojej witryny i podejmować decyzje oparte na faktach i liczbach. Zagłębmy się głębiej, aby dowiedzieć się, czy Morningscore to idealne narzędzie SEO do twoich konkretnych potrzeb.

Morningscore

Funkcje

Morningscore posiada mnóstwo funkcji, z których niektóre są znacznie lepsze niż to, co oferują inne narzędzia. Poniżej wymienione są niektóre z aspektów Morningscore. Jako właściciel witryny chcesz znać rzeczywiste rezultaty i wartość ruchu, który generujesz, korzystając z różnych technik SEO.

Analiza Słów Kluczowych

Podstawą twojej kampanii SEO są różnorodne słowa kluczowe. Poprawa organicznej ekspozycji jest trudna bez dostępu do odpowiednich badań słów kluczowych. Narzędzie do słów kluczowych w Morningscore wyróżnia się w tym przypadku. Analizuje twoją witrynę i tworzy listę wszystkich terminów wyszukiwania, na które twoja strona ma pozycję. Zobaczysz wiele istotnych informacji, takich jak wolumen wyszukiwań, pozycja na stronie wyników Google, CPC dla reklam Google Ads i statystyki historyczne.

Wszystkie te informacje są bardzo ważne i pomagają znaleźć najlepsze słowa kluczowe do tworzenia bardziej skutecznych kampanii SEO. W połączeniu z danymi dotyczącymi twojej witryny, Morningscore tworzy listę słów kluczowych i innych istotnych szczegółów dotyczących twoich konkurentów. Dodatkowo wyświetla pozycje w Google dla tych samych słów kluczowych. Wykorzystanie tych informacji do dostosowania wysiłków SEO może pomóc ci prześcignąć konkurencję. Dodatkowo możesz zachować listę istotnych słów kluczowych, z których możesz chcieć skorzystać w przyszłości. Dzięki mniejszej trudności słów kluczowych i większemu wolumenowi wyszukiwań, możesz szybko wygenerować znaczną ilość ruchu, używając tych słów kluczowych, unikając intensywnej konkurencji.

Morningscore - zrzut ekranu 1

Przegląd Linków

Kolejny kluczowy element w każdym narzędziu SEO to linki. Najważniejszym składnikiem planu SEO jest budowa linków. Nie możesz znacząco zwiększyć ruchu organicznego bez efektywnego budowania linków. Funkcja przeglądu linków w Morningscore jest naprawdę pomocna. Narzędzie to dostarcza kompleksowych informacji o linkach, które niedawno zdobyłeś lub straciłeś. Otrzymujesz również szczegółowe informacje o linkach, takie jak ich wartość, tekst zakotwiczenia, adres URL i wiele innych.

Najlepszym aspektem jest podział każdego linku przez Morningscore na sekcje “Do-follow” i “Do-not Follow”. Dzięki temu wybór, które linki śledzić, a które zignorować, staje się niesamowicie prosty. Dodatkowo możesz zobaczyć, jak stoisz pod względem linków w porównaniu z konkurentem. Na koniec, Morningscore wyświetla całkowitą liczbę linków prowadzących do twojej witryny.

Morningscore - zrzut ekranu 2

Real-time Sprawdzanie Stanu Zdrowia

Prawie wszystkie narzędzia SEO oferują kontrolę stanu zdrowia w czasie rzeczywistym. Starają się wykryć pewne błędy techniczne na stronie i poza nią, ale to wszystko, co robią. Ta funkcja jest naprawdę przydatna, ponieważ dostępne są dwa rodzaje kontroli zdrowia, tj. Zdrowie i Strona Docelowa. Oznacza to, że możesz ocenić ogólny stan zdrowia swojej witryny lub tylko określoną stronę docelową. To fantastyczne narzędzie, zwłaszcza dla witryn posiadających wiele stron docelowych.

Następnie otrzymujesz wynik stanu zdrowia. Moriningscore.io oblicza tę liczbę po dokładnym zbadaniu wszystkich problemów SEO twojej witryny. Istnieją również wyniki dla kategorii, takich jak podstawowe, techniczne i treści, co pomaga skupić się na kategorii, która wymaga największej uwagi.

Morningscore - zrzut ekranu 3

Gamifikacja

Zdobądź punkty XP w zabawny sposób. Jeśli zwiększysz ilość ruchu Google na swojej witrynie, Morningscore przyzna ci punkty XP. Możesz awansować w narzędziu, zdobywając wystarczającą ilość punktów XP. Ta funkcja jest bardzo fajna i naprawdę motywująca.

Morningscore - zrzut ekranu 4

Ceny

Morningscore oferuje 3 pakiety, które pomogą Ci rozwinąć firmę. Dostępne są plany miesięczne i roczne, możesz wybrać interesujący Cię.

Pakiet Rozwojowy

Pakiet Rozwojowy pozwala na analizę do 200 słów kluczowych, 5 witryn z dwoma dostępami użytkowników jednocześnie. Najlepiej nadaje się dla małych firm nowych w SEO, chcących efektywnie się promować. Wszystkie podstawowe funkcje są zawarte, takie jak Panel i Śledzenie słów kluczowych. Aby aktywować Pakiet Rozwojowy, trzeba zapłacić 65 USD miesięcznie.

Pakiet Profesjonalny

Pakiet Profesjonalny umożliwia analizę 1000 słów kluczowych, 25 witryn z 10 dostępami użytkowników. Ten pakiet jest odpowiedni dla zaawansowanych użytkowników i średnich firm. To idealne połączenie dla mniejszych agencji i doświadczonych marketerów. Dostępne są funkcje takie jak Panel, Śledzenie słów kluczowych i Skanowanie witryn. Aby aktywować Pakiet Profesjonalny, trzeba zapłacić 125 USD miesięcznie.

Pakiet Mistrzowski

Pakiet Mistrzowski pozwala na analizę do 2500 słów kluczowych, 100 witryn z 20 dostępami użytkowników. Jest to dla profesjonalnych ekspertów SEO pracujących nad wieloma projektami. Idealny dla firm posiadających wiele witryn i średnich agencji. Dostępne są funkcje takie jak Panel, Śledzenie słów kluczowych i Skanowanie witryn. Aby aktywować Pakiet Mistrzowski, trzeba zapłacić 237 USD miesięcznie.

Zalety i Wady

Zalety

 • Morningscore to efektywne narzędzie wykorzystujące elementy gamifikacji, zwłaszcza dla osób z pewnym poziomem wiedzy z zakresu SEO.
 • Dane są doskonałej jakości. Lista słów wydaje się obszerna.
 • Szybkie automatyczne oszacowania wartości SEO dla potencjalnych klientów. Możliwość szybkiego znalezienia nowych linków za pomocą ręcznego wyszukiwania.
 • Prosta analiza wizualna witryny oraz porady dotyczące rozwiązywania podstawowych problemów. Łatwe zarządzanie słowami kluczowymi i linkami zwrotnymi.
 • Dokładna ocena potencjalnego zwrotu z inwestycji w SEO wraz z mądrymi poradami dotyczącymi optymalizacji.
 • Oferta darmowego okresu próbnego trwającego 14 dni.

Wady

 • Nie jest najlepszy dla użytkowników z zaawansowaną wiedzą z zakresu SEO.
 • Istnieją pewne ograniczenia związane z głębokością funkcji i filtrowaniem danych.
 • Morningscore nie jest wystarczający dla osób zajmujących się budową linków, co wymaga dużej pracy.

Podsumowanie

Morningscore to narzędzie SEO z elementami gry, które oferuje praktyczne funkcje, w tym śledzenie pozycji, analizę konkurencji, analizę stanu zdrowia, sprawdzanie linków zwrotnych i badanie słów kluczowych. Jeśli zwiększysz ilość ruchu z Google na swojej stronie, Morningscore nagrodzi Cię punktami XP. Możesz awansować w narzędziu, zdobywając wystarczająco dużo punktów XP. A w rzeczywistym świecie Twoja strona otrzymuje więcej odwiedzających. To sprawia, że narzędzie uzależnia i pomaga konsultantom lub marketerom utrzymać wydajność. Morningscore oferuje praktyczne wskazówki optymalizacyjne, oprócz swoich umiejętności analitycznych. Program pomaga użytkownikom optymalizować zawartość swojej strony internetowej, meta tagi i inne elementy, aby zwiększyć pozycje w wynikach wyszukiwania i ekspozycję, analizując dane i znajdując obszary do poprawy. Pomaga w osiągnięciu wysokiego ruchu na stronie. W skrócie, to najlepsze narzędzie SEO.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron