Zabezpiecz dane swojej strony w chmurze z CodeGuard

Jeśli cenisz swoje dane, to wiesz, że powinieneś zrobić ich kopię zapasową. Tyczy się to zarówno tych osobistych jak i zawodowych. Niektóre dane są zbyt ważne, aby nie były zabezpieczone. Pojawia się wiele artkułów na temat bezpieczeństwa i kopii zapasowych w prasie branżowej i na stronach internetowych. Można też często przeczytać przerażające historie o utracie ważnych plików. Jeśli nie chcesz skończyć z ręką w nocniku, lepiej często wykonuj kopie zapasowe danych swojej witryny.

Twoja strona internetowa może zawierać informacje o firmie, strony produktowe, posty na blogu i jeszcze więcej. Naprawdę sądzisz, że samo szczęście wystarczy, by bezpiecznie przechowywać wszystkie dane? Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, że cała Twoja ciężka praca nad budową i utrzymywaniem strony w jednym momencie wyparowała? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi “Nie”, to zacznij chronić swoją stronę z CodeGuard już dziś!

codeguard

CodeGuard – wehikuł czasu Twojej witryny!

Systematyczne wykonywanie kopii zapasowych jest bardzo dobrym nawykiem, ale wykonywanie inteligentnych kopii jest już sztuką. Większość z nas nadal polega przede wszystkim na konwencjonalnych technikach tworzenia kopii zapasowych, takich jak zabezpieczanie naszych danych na zewnętrznych dyskach twardych, płytach CD/DVD itp. Te sposoby są nadal bardzo skuteczne, ale zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia tych nośników w czasie. W związku z tym, większość ludzi i przedsiębiorstw używa obecnie kopii zapasowych w chmurze jako solidnej i bardzo bezpiecznej techniki zabezpieczania danych. CodeGuard jest chyba najczęściej używanym i zaufanym serwisem, dostępnym na rynku, oferującym backup w chmurze.

Posiadanie kopii zapasowej w chmurze oznacza, że będziesz mieć swobodę dostępu do swoich danych z kopii zapasowej, z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo, nie musisz mieć ze sobą żadnych fizycznych nośników danych, gdy chcesz mieć do nich dostęp. Dodaj do tego korzyści z zapisywania wszystkiego przez Internet i masz zwycięzcę!

codeguard1

Dzięki skutecznemu i łatwemu w konfiguracji interfejsowi, CodeGuard sprawia, że tworzenie kopii zapasowych, monitorowanie i utrzymanie swojej witryny to bułka z masłem. Wystarczy zarejestrować się w usłudze i na start dostaniesz 14-dniowy okres próbny. CodeGuard daje możliwość płatności w systemie PayPal. Oczywiście, jeśli posiadasz tam konto. Korzystanie z PayPal, choć wygodne, nie pozwoli Ci jednak wypróbować bezpłatnego triala. W związku z tym wybierz mądrze już na tym etapie!

CodeGuard sprawia, że kiedy już skonfigurujesz w nim tworzenie kopii zapasowych, to możesz po prostu o tym zapomnieć. Aplikacja od tego momentu zajmie się już wszystkim. Od automatycznych kopii zapasowych, przez śledzenia aktualnych zmian, aż do cofnięcia do poprzednich kopii zapasowych w razie potrzeby – CodeGuard ma wszystko pod kontrolą. Możesz wreszcie mieć z tym spokój, tak jak tego chciałeś!

Dlaczego potrzebujesz CodeGuard?

Utrzymanie strony internetowej jest trudnym zadaniem. Masz tak wiele tekstu i innych danych, którymi musisz się zająć. A jeśli Twoja strona zawiera konta użytkowników wraz z ich danymi, jest to jeszcze trudniejsze. Jesteś obarczony dodatkową odpowiedzialnością za ochronę danych także Twoich użytkowników. Jako takie, tworzenie kopii zapasowych tych wszystkich danych staje się jeszcze bardziej istotne.

Współczesne strony internetowe stawiają czoła wielu zagrożeniom, takim jak: włamania, przypadkowe usunięcia danych, zainfekowanie niechcianym kodem, niepowodzenia aktualizacji oprogramowania i inne. Ochrona danych oznacza oszczędzenie sobie utraty czasu, pieniędzy i reputacji.

Najważniejsze zalety CodeGuard

Jeśli chodzi o znaczące zalety, CodeGuard świeci niczym gwiazda! Okresowe, automatyczne tworzenie kopii zapasowych oznacza, że masz o jedną rzecz mniej na głowie do zapamiętania. Nie trzeba będzie ustawiać żadnych przypomnień o tym. Wystarczy zarejestrować się, skonfigurować usługę i zapomnieć!

CodeGuard udowadnia swoją prawdziwą wartość, gdy jest wiele osób mających dostęp do bazy danych Twojej witryny. Podkreśla zmiany wprowadzone w kodzie i innych danych, dzięki czemu możesz śledzić, co się dzieje, gdy nie ma cię w pobliżu. To daje przewagę i władzę, by mieć oko na niechciane dodatkowe linijki kodu i zmiany danych na stronie internetowej. Dzięki łatwej opcji wycofania do poprzedniego stanu, CodeGuard zapewnia, że tylko pożądane przez Ciebie dane będą prezentowane publicznie na Twojej witrynie.

codeguard2

Samo spojrzenie na cennik usługi wystarczy, by uświadomić sobie, jak bardzo CodeGuard jest opłacalny. Oprócz tego jest międzyplatformowy – kolejny plus na liście.

Odpowiedni dział witryny CodeGuard jest dedykowany nowym użytkownikom, gdzie pokazano jak to wszystko działa. Zawiera tekst i zrzuty ekranu, które umożliwiają podgląd panelu sterowania narzędzia. Pomaga to jeszcze lepiej zrozumieć potencjał drzemiący w tej aplikacji.

Dodatkową zaletą na stronie CodeGuard jest ich blog, który zawiera sporo pouczających artykułów. Towarzyszą im video tutoriale, które przenoszą naukę w zupełnie nowy wymiar.

A gdzie jest haczyk?

Głównym problemem tego narzędzia jest to, że nie da się zacząć z niego korzystać do czasu uiszczenia opłaty. Nawet, by otrzymać bezpłatną wersję próbną, musisz wcześniej wybrać plan płatności i uzupełnić dane Twojej karty. Więc w zasadzie, rejestracja nie jest za darmo!

Dla niektórych osób może to być przeszkodą, ponieważ gdy wypełnisz już dane swojej karty, nie możesz już pozwolić sobie na tryb „spróbuj i zobacz, jak to działa”. Musisz już na tym etapie być pewny. Byłoby znacznie lepiej, gdyby użytkownicy mieli wybór, by wypróbować narzędzie, podając tylko podstawowe informacje na swój temat, bez żadnych danych związanych z płatnościami. W ten sposób, jeśli spodoba im się ta aplikacja, to tak czy inaczej wykupią usługę po okresie próbnym. A 14 dni triala z pewnością wystarczy, by wyrobić sobie swoje zdanie!

W przypadku niemożności wyboru, musisz po prostu opierać się na zamieszczonych na stronie CodeGuard referencjach. Choć niektórzy z nas podejmują decyzję na podstawie opinii innych, to jednak jest spora grupa osób preferująca oparcie się tylko i wyłącznie na własnych doświadczeniach.

Jednak czy możemy w tym miejscu mówić o wadzie? Dla jednych będzie to zdecydowanie problem, dla innych nie!

 • Zdobądź wehikuł czasu dla swojej strony i twórz jej kopie zapasowe z @CodeGuard codeguard.com/ via @MonitoringStron

  Tweetnij to

Podsumowanie

Dobra oferta backupu witryny zawiera tworzenie kopii zapasowych wszystkich danych w miejscu, w którym łatwo je utrzymać, zarządzać nimi i w razie czego – przywrócić je. Czy jest do tego lepsze miejsce niż Internet!? Brak ograniczeń dostępu, brak ograniczeń czasowych i nieograniczona przestrzeń. Dorzućmy do tego, że wszystko jest w pełni zautomatyzowane. Wypróbuj CodeGuard i doświadcz tego, co została docenione już przez tak wielu ludzi.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron