Tylko w sierpniu: jubileuszowy 50% rabat na usługi monitoringu!

Opublikowany 7 sierpnia 2012 w Inne. Tagi: , , , .

SITEIMPULSE – agencja interaktywna, która stworzyła i utrzymuje serwis www.monitoring-stron.pl, w sierpniu 2012 obchodzi 10-lecie istnienia.

10 lat SITEIMPULSE

Z tej okazji, do 31 sierpnia można nabyć usługi monitoringu za pół ceny. Wystarczy w momencie składania zamówienia wprowadzić kod rabatowy “ROCZNICA”. Przewiń w doł do formularza rejestracji.

Również z 50% rabatem można w sierpniu nabyć subskrypcję “deski rozdzielczej” webmastera w serwisie www.webmastat.com (innym projekcie SITEIMPULSE).

Agencja marketingu internetowego SITEIMPULSE powstała 1 sierpnia 2002 roku poprzez rozbudowę butiku internetowego apiri.com. Od 10 lat SITEIMPULSE wspiera swoich klientów w zakresie emarketingu – planując strategię działań online, budując i utrzymując serwisy i aplikacje internetowe, dostarczając content oraz realizując działania reklamowe i promocyjne.
W portfolio SITEIMPULSE znajdują się takie marki jak cash4you, Dalkia, Ernst&Young, GP Batteries, GTS, G+J, HOCHTIEF, Honda, IIR, Kamis, Kaspersky Lab, Makro, Mazda, Medicover, Nestle, Onet.pl, PAP, PB.pl, PGE, Sage, Skype, Stadion Narodowy w Warszawie.

Również wszystkie projekty wyceniane indywidualne, które zostaną zamówione w sierpniu, zawierać będą dodatkowe bonusy. Pełna oferta oraz porftolio agencji są dostępne na www.siteimpulse.com.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron