Sitechecker – wszystkie elementy skutecznej kampanii SEO na dowolną skalę

Opublikowany 20 sierpnia 2020 w SEO/SEM. Tagi: , .

SEO jest bardzo ważnym aspektem cyfrowej strategii marketingowej dla biznesu lub bloga. Z tego powodu, przy wdrażaniu strategii marketingowej należy zachować ostrożność i należy dysponować wiarygodnym narzędziem do oceny skuteczności strategii SEO.

SItechecker

Przy tak wielu narzędziach i usługach dostępnych na rynku, dla specjalistów z sektora SEO i online marketerów, wybór najlepszego rozwiązania jest często kluczowy. Sitechecker jest znanym narzędziem i rekomenduje go wielu profesjonalistów SEO. Zanim zainwestujesz swój czas, wysiłek i pieniądze, konieczne jest uzyskanie jasnych informacji, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję. Oto szczegółowa recenzja tego narzędzia, przedstawiająca jego zalety i wady.

Zalety Sitecheckera

Sitechecker jest doceniany za ogromne korzyści jakie oferuje właścicielom firm, blogerom i marketerom oraz doskonałego doświadczenia z użytkowania serwisu. Jakie zalety składają się na ten sukces? Oto te najważniejsze.

Łatwość użytkowania

Kiedy odwiedzisz stronę serwisu na pewno zauważysz, że jedną z ich linii sprzedaży jest łatwa w nawigacji platforma. Jeśli zastanawiasz się nad słusznością tego hasła reklamowego, jest ono zdecydowanie prawdziwe. Potwierdzają to opinie klientów. Wszystkie niepotrzebne rozpraszacze zostały wyeliminowane z interfejsu platformy, dzięki czemu jest przejrzysta i łatwa w obsłudze.

Ponadto większość zadań została zautomatyzowana w celu ułatwienia życia klientom. Ilość danych, które trzeba wprowadzić ręcznie jest ograniczona, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu i jednocześnie przyczynia się do zwiększenia komfortu użytkowania. To dlatego Sitechecker otrzymuje liczne pochwały dotyczące doświadczenia z użytkowania ich serwisu. Ponadto, raporty są dostarczane w ekstremalnie przejrzystym formacie, dzięki czemu nawet osoby nietechniczne, nie będą miały problemów z ich zrozumieniem.

Wszechstronne, trafne spostrzeżenia

Niektórzy nazywają Sitechecker platformą „wszystko w jednym”, która oferuje kompleksową obsługę techniczną SEO dla stron internetowych i blogów. Używając tego narzędzia będziesz miał dostęp do raportu z pełną analizą SEO. Sprawozdanie to będzie zawierało szczegółowe informacje na temat tego, jak pozycjonuje się Twoja strona w wynikach wyszukiwarek internetowych.

Wybór odpowiedniego narzędzia przyczyni się do lepszego zrozumienia często występujących, słabych punktów Twojej strony, które wymagają poprawy, a o których mogłeś nie zdawać sobie wcześniej sprawy. Dzięki tym informacjom będziesz w stanie poszerzyć swoją wiedzę w zakresie SEO, niezbędną do skutecznego zarządzania swoją witryną.
Klienci po uruchomieniu skanowania analitycznego witryny otrzymują również cenne wskazówki do wdrożenia na stronę. Dla każdej strony otrzymasz rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojego serwisu, które pomogą Ci stawić czoła wszelkim możliwym problemom.

Oferuje całościowy widok strony internetowej

Oprócz cennych wskazówek dedykowanych dla analizowanych Sitechecker może pomóc właścicielom firm, blogerom i markerom w całościowym, szerokim spojrzeniu na swoją stronę internetową. Mogą przekonać się, jak dobrą opinią ich strona cieszy się wśród klientów i jak można poprawić ten aspekt.

Dzięki temu całościowemu ujęciu uzyskasz szczegółowe informacje na temat powszechnych, często złożonych problemów, które mogą obniżać Twoje wyniki, mimo wysiłku, który włożyłeś w pracę nad SEO witryny.

Przy sporządzaniu takiego raportu Sitechecker bierze się pod uwagę wiele czynników, w tym dostępność strony internetowej, efektywność SEO i reputację. Wszystkie te aspekty mogą pomóc w przekierowaniu większej ilości organicznego ruchu na stronę internetową i zwiększaniu widoczności w sposób wykładniczy. Właśnie dlatego Sitechecker zapewnia, że masz dostęp do tych kluczowych danych zawsze kiedy ich potrzebujesz.

Monitorowanie konkurencji

Profesjonaliści SEO uwielbiają tę funkcję, ponieważ pomaga im ona uzyskać przewagę nad konkurencją w zakresie strategii SEO. Być może jesteś zbyt zajęty, aby regularnie sprawdzać trendy w świecie marketingu cyfrowego i śledzić najnowsze strategie SEO. Dzięki tej funkcji, nawet jeżeli sam nie zdążyłeś wdrożyć nowych strategii marketingowych, możesz zawsze podglądnąć co robią inne firmy i robić to jeszcze lepiej. Nadążanie za tym, co robią konkurenci, może pomóc ci uświadomić sobie, co przegapiłeś i gdzie musisz nadrobić zaległości.

Świadomość tego co robi konkurencja pozwala nam optymalizować nasze własne strategie. Będąc w stanie obserwować ich ruchy, jesteśmy w stanie nie tylko nie zostawać w tyle z naszą strategią, ale również być o krok do przodu przed konkurencją. Sitechecker może Ci w tym pomóc, dzięki swojej funkcji monitorowania stron. Po prostu inicjując wyszukiwanie na stronie, klienci mogą zobaczyć ostatnie zmiany wprowadzone przez dowolną stronę internetową. Po analizie tych zmian, jesteśmy w stanie rozszyfrować jakie strategie obrali nasi konkurenci i na tej podstawie opracować nasze kolejne ruchy marketingowe.

Obszerna baza wiedzy

Na blogu Sitecheckera znajdują się obszerne porady dotyczące SEO i praktyczne wskazówki, które oferują właścicielom firm i marketerom możliwość doskonalenia swoich umiejętności.

Aby upewnić się, że ich zawartość jest odpowiednia, używają oni wytycznych Google Search Console jako podstawowego odniesienia. Ponieważ te wytyczne co jakiś czas się zmieniają, Sitechecker aktualizuje również wszystkie treści za każdym razem, gdy dokonywana jest aktualizacja lub zmiana. Dzięki obszernej bazy wiedzy Sitecheckera, będziesz zawsze na bieżąco z kluczowymi informacjami z branży.

Jej zawartość jest bardzo szczegółowa i użyteczna, będąc równocześnie przystępną dla osób początkujących w tej dziedzinie. Wszystkie teksty są napisane bardzo prostym językiem, ale równocześnie nie pomijają żadnych ważnych informacji. W rezultacie, niezależnie od poziomu wtajemniczenia, treść jest niezwykle pomocna i efektywna.

Rozwiązuje problemy bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo nie jest już luksusem, ale koniecznością dla wszystkich stron. Ze względu na zaawansowane techniki bezpieczeństwa cybernetycznego każda strona musi wzmocnić środki bezpieczeństwa i poinformować o tym klientów.

Jeśli klient nie widzi wyraźnie, że Twoja strona jest bezpieczna i pewna, może jej nie odwiedzić. Natomiast strona, która jest wyraźnie zabezpieczona przed złośliwą działalnością lub wyrafinowanymi atakami, może mieć większy ruch.

Sitechecker pomaga uzyskać certyfikat SSL i spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa oczekiwane od witryny. Funkcja monitorowania SEO tego narzędzia pomaga zapobiegać incydentom związanym z phishingiem i złośliwym oprogramowaniem, które mogłyby zaszkodzić reputacji firmy. Jest to kolejna korzyść dodana przez firmę Sitechecker dla użytkowników, która przynosi ogromne rezultaty.

Sitechecker - zrzut ekranu

Wady Sitecheckera

Tak jak każde inny produkt, to narzędzie ma kilka drobnych wad. Oto one:

Automatyzacja zadań może na początku prowadzić do niedokładnych ustaleń

Ogromną zaletą tego narzędzia są jego możliwości automatyzacji i ograniczona interwencja człowieka wymagana do jego uruchomienia. Chociaż może to być przydatna funkcja, to po drodze napotyka na pewne problemy. Na przykład, podczas uruchamiania swoich początkowych skanów, mogą one być nieco niedokładne, ponieważ to narzędzie robi wszystko automatycznie.

W miarę upływu czasu Sitechecker rozkręca się i zaczyna bezproblemowo pracować z maksymalną wydajnością. Wtedy właśnie automatyzacja zadań staje się naprawdę przydatna, ponieważ nie musisz się martwić wprowadzaniem dużej ilości informacji za każdym razem, gdy uruchamiasz skanowanie.

Nie zajmuje się zbytnio kwestiami SEO wynikającym z problemów z kodem

Problemy dotyczące SEO występują wszędzie i mogą pochodzić z samego kodu. Bardzo ważne jest oddzielenie od kodu wszelkich innych problemów wpływających na SEO i niestety Sitechecker nie analizuje tego tematu.

Klienci skarżyli się na to, zwłaszcza na problemy związane z kodem CSS. Miejmy nadzieję, że wkrótce platforma ta rozszerzy swoje usługi na problemy dotyczące SEO wynikające z wadliwego kodu. Jeśli Twój kod jest wykonywany przez profesjonalistów, którzy testują swoją pracę lub system CMS, nie powinno to stanowić problemu.

Podsumowanie

Sitechecker jest bardzo wiarygodnym i wydajnym narzędziem do analizy SEO, które oferuje kompleksowe, dogłębne informacje. Ma ona ogromne korzyści, takie jak wzmocnienia środków bezpieczeństwa i dostęp do szerokiej bazy wiedzy. Możesz analizować jedną stronę lub całą witrynę, aby uzyskać widok całościowy. Będziesz mógł również przeanalizować reputację firmy w Internecie i podjąć odpowiednie działania, aby utrzymać ją na pożądanym poziomie.


O Autorze

Kate Peters

Kate Peters jest ekspertem marketingu cyfrowego, który pracuje w firmie software’owej i zarządza ich kampaniami PPC i w mediach społecznościowych. Opublikowała kilka ebooków o marketingu w social mediach, aktualnie zajmuje się kursem kupowania mediów. Jej umiejętności i naturalny talent czynią z niej jedną z najlepszych w branży.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron