SaneBox: Sztuczna inteligencja usprawnia usługi e-mail

Opublikowany 12 czerwca 2019 w Produktywność. Tagi: , , , .

Wszyscy zmagamy się z problemem przepełnionych skrzynek e-mailowych i szukamy sposobów, aby temu zaradzić. Aby przejrzyste skrzynki stały się rzeczywistością, po pomoc możemy udać się do SaneBox. Jest to oprogramowanie stworzone specjalnie, by oczyszczać i efektywnie organizować skrzynkę klienta. Ten prosty program działa, poprzez dokładne przeskanowanie Twojego e-maila, analizowanie historii, tego, jak korzystasz z maila (ile maili otworzyłeś, jak szybko na nie opowiadasz, a także, jaka jest częstotliwość danych czynności) i inne powiązane czynniki, dzięki którym będzie można pozbyć się tego, co zbędne i wydajnie zorganizować Twoją skrzynkę mailową. Sanebox jest użytecznym oprogramowaniem, które przypisuje przychodzące e-maile w zależności od priorytetu, za pomocą jedynie tematu maila.

Sanebox

Sanebox: Efektywny program do czyszczenia i organizacji Twojej skrzynki mailowej

Sanebox z siedzibą w Bostonie czyni cuda z Twojego maila. Niektóre spośród jego najważniejszych funkcji to:

 • Organizowanie skrzynki mailowej
 • Odzyskiwanie ważnych maili z folderu spam
 • Zapisywanie załączników w Twojej chmurze
 • Prowadzenie wykazu przypomnień i wyciszonych maili
 • Szeregowanie wszystkich maili wedle priorytetu i oraz wiele innych

Wysoce użyteczną i popularną wśród użytkowników cechą Sanebox jest to, że działa on w każdym miejscu i czasie, kiedy sprawdzasz maile; jest to w istocie folder mailowy. Sanebox dokonuje całkowitej metamorfozy Twojej skrzynki, dokładnie takiej, jakiej ona potrzebuje. Działa na podobnej zasadzie co folder ze spamem, usuwając zbędne maile i pozostawiając jedynie te najważniejsze. Kolejnym użytecznym aspektem pracy z Sanebox jest to, że informuje on użytkownika, czy wysłane maile otrzymały odpowiedź, czy nie. Jest to niezwykle pomocne, zważywszy na to, że daje on użytkownikom obraz tego, w jaki sposób ich maile są odbierane.

Niektóre z ważniejszych cech oprogramowania Sanebox wymieniono poniżej:

 • Główną i najczęściej używaną funkcją oprogramowania Sanebox jest efektywne oczyszczanie skrzynki i zachowywanie jedynie najważniejszych maili w folderze.
 • Sanebox może również być wykorzystywany do ustawiania przypomnień lub sprawdzania wcześniej wyciszonych maili.
 • Kolejną zaletą, wynikającą z używania Sanebox jest to, że pomaga on przywrócić dowolny, ważny e-mail, który został przypadkowo przekierowany do folderu ze spamem.
 • Sanebox jest niezwykle łatwy w obsłudze, zwłaszcza, że nie trzeba nic robić, ani niczego się uczyć w kwestii ustawień.
 • Sanebox posiada wiele części składowych. Jedną z nich jest Sane Folders, które możesz przeglądać w taki sam sposób, w jaki przeglądasz swoje aktualne foldery.
 • Następne jest Sane Digest, dające szybkie podsumowanie wszystkich ważnych Sane Folders, abyś mógł rozpocząć pracę nad swoimi mailami tak szybko, jak to tylko możliwe.
 • Sanebox posiada również folder Sane Later, w którym przechowuje wszelkie niepotrzebne śmieci ze skrzynki. Usuwa on po prostu wszystkie maile, które mogą odwracać uwagę użytkownika od jego pracy.
 • Skrzynka mailowa każdego z nas jest często zaśmiecona spamem lub niepotrzebnymi mailami. Sanebox przenosi je wszystkie do folderu SaneBlackHole.
 • Z pomocą funkcji SaneNoReplies od Sanebox, użytkownicy otrzymują powiadomienia, jeśli ktoś nie odpowiada na ich maile.
 • Jest także folder SaneNews, który klasyfikuje mniej ważne maile, zbierając wszelkie newslettery u listy mailingowe.

I na koniec, SaneBox pozwala użytkownikom łączyć się ze swoimi portalami społecznościowymi, takimi jak Fecebook czy Twitter, i używać ich do odbierania i wysyłania wiadomości.

Sanebox - screenshot

Jak to działa

Po omówieniu funkcji SaneBox page, przyjrzyjmy się bliżej sposobem, w jaki ten program funkcjonuje:

 1. Po wejściu na stronę SaneBox, należy najpierw w odpowiednim polu wpisać swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknąć opcję „Wyczyść skrzynkę”.
 2. Następnie SaneBox rozpocznie analizę Twojej skrzynki, historii maili, wysłane maile i wszystko. Zajmie to trochę czasu, w zależności od Twojej skrzynki.
 3. Sanebox zachowa w skrzynce jedynie istotne e-maile, a te nie ważne prześle do folderu SaneLater.
 4. Użytkownik ma w dowolnym momencie możliwość dodawania lub usuwania maili z folderu Sane Later. Jeśli e-mail nie jest istotny, to ten, oraz wszystkie kolejne maile z tego id będą przekierowywane do folderu Sane Later.
 5. Korzystając z SaneBox, możesz aktywować wiele jego funkcji, takich jak Sane Attachements, Sane Black Hole, Sane Snooze, lub Sane Reminders, oraz wiele innych.

Zalety i wady

Zalety

Poniżej opiszemy zalety korzystania z SaneBox:

 1. Efektywne czyszczenie: SaneBox oferuje efektywne czyszczenie skrzynek e-mailowych, klasyfikując maile na chciane oraz niechciane.
 2. Aktualizacje: Z pomocą SaneBox, możesz dostawać aktualizacje, w zależności od tego, czy Twój mail był wyświetlony i czy na niego odpowiedziano.
 3. Odzyskiwanie maili: SaneBox ułatwia użytkownikom odzyskiwanie ważnych maili, które mogłyby przypadkowo znaleźć się w folderze spam/kosz.

Wady

Teraz pora na negatywy:

 1. Nie jest kompatybilny: część użytkowników wyraziło pogląd, iż SaneBox jest często niekompatybilny z wszelkimi innymi programami do przeglądy emaili, co może być kłopotliwe.
 2. Zbyt dużo spamu: Kolejną wadą SaneBox jest to, że może on odsyłać zbyt wiele maili do spamu, przez co odzyskanie ich może okazać się ciężkie.

Werdykt

Ostateczna ocena programu online SaneBox jest taka, że program ten jest niezwykle łatwy, a także przyjazny użytkownikowi. Pozwala on użytkownikom zadecydować, które maile są ważne, a których należy się pozbyć. Główną korzyścią, płynącą z korzystania z SaneBox jest to, że minimalizuje on problem przepełnionej skrzynki, umożliwiając tym samym łatwiejsze przeglądanie poczty.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron