6 narzędzi wykorzystujących sztuczną inteligencję do tworzenia stron internetowych

Opublikowany 14 lutego 2023 w Web Design. Tagi: , , , .

Sztuczna inteligencja radykalnie zmieniła sposób, w jaki dziś postrzegamy pewne rzeczy. To, co wcześniej było możliwe tylko dzięki interwencji człowieka, teraz może być zrobione z pomocą SI. Biorąc pod uwagę, że SI dociera do większości branż, nie inaczej jest w przypadku tworzenia stron internetowych. Wiele dużych firm e-commerce, takich jak Amazon, używa technologii sztucznej inteligencji, aby lepiej zrozumieć swoich klientów, zapewnić rekomendacje produktów i poprawić doświadczenie użytkownika na swoich stronach internetowych.

hologram

Ale technologia SI nie jest czymś, co jest osiągalne tylko dla wielkich korporacji i dużych firm. Ty również możesz usprawnić funkcjonowanie swojej strony internetowej na potrzeby klientów. Najważniejsze jest to, aby wiedzieć, jakich narzędzi SI używać do budowania wspaniałych stron internetowych. My zaś jesteśmy tu po to, by Ci w tym pomóc. W tym artykule wymieniliśmy kilka wspaniałych narzędzi napędzanych przez sztuczną inteligencję, które można wykorzystać do tworzenia świetnych stron internetowych. Te narzędzia oparte na sztucznej inteligencji zajmą się każdym aspektem tworzenia stron internetowych, od ich projektowania, tworzenia treści do generowania leadów, personalizacji i innych.

Dlaczego warto zainwestować w narzędzia SI dla swojej strony internetowej?

Ogólnoświatowa powszechność SI stale wzrasta. Obecnie już blisko 35% firm korzysta z narzędzi sztucznej inteligencji, aby usprawnić swoje działania biznesowe. Jeśli tak wiele firm popiera tę strategię, to musi się z tym wiązać jakaś konkretna korzyść.

Odpowiednie narzędzia SI mogą pomóc Ci w tworzeniu strony internetowej. Oto niektóre z korzyści narzędzi SI:

 • Pomagają zaspokoić potrzeby użytkowników Twojej strony internetowej: Rozwiązania SI mogą dostarczyć Ci przydatnych spostrzeżeń na temat historii zakupów użytkowników Twojej strony internetowej, dotychczasowych zachowań, przebiegu użytkowania i innych. W rezultacie jesteś lepiej przygotowany do zaspokojenia potrzeb swoich użytkowników.
 • Lepsze doświadczenie użytkownika: Możesz dostosować swoje treści do preferencji odbiorców z pomocą niektórych narzędzi do tworzenia treści SEO i napędzanych sztuczną inteligencją.
 • Możesz zaoferować odwiedzającym Twoją stronę spersonalizowane doświadczenie z pomocą czatbotów.
 • Zyskujesz możliwość analizowania stron internetowych: Dzięki napędzanym sztuczną inteligencją narzędziom do analityki stron internetowych, możesz zidentyfikować wszelkie problemy i czułe punkty w swojej witrynie.
 • Większa sprzedaż: Niektóre narzędzia SI mogą pomóc w generowaniu leadów poprzez dbanie o odwiedzających stronę internetową i przekształcanie ich w klientów.
 • Narzędzia SI do projektowania stron internetowych sprawiają, że projektowanie wspaniałej strony internetowej jest szybsze i łatwiejsze.

Narzędzia SI kluczowe do budowy strony internetowej

Twoja strona internetowa to tak naprawdę cyfrowa wizytówka Twojej firmy. Chcesz się upewnić, że uzyskasz właściwy efekt za pierwszym razem, ponieważ złe pierwsze wrażenie może spowodować znaczne straty dla Twojej firmy. I tu właśnie mogą pomóc narzędzia SI. Odpowiednie narzędzia SI mogą poprawić i przetransformować Twoją stronę internetową oraz przenieść ją na zupełnie nowy poziom.

Oto wybrane rekomendacje:

1. Uizard – narzędzie do projektowania stron internetowych napędzane przez SI

UIzard

Jeśli nie masz dużego doświadczenia w tworzeniu stron internetowych, budowa witryny będzie wydawać się trudnym zadaniem. Na szczęście istnieje narzędzie SI, takie jak Uizard, które sprawia, że tworzenie stron internetowych jest dziecinnie proste. Dzięki Uizard możesz automatycznie przekształcić swoje ręcznie rysowane schematy stron internetowych w kod front-end i cyfrowy projekt. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie szkicu smartfonem, a narzędzie napędzane przez SI zbuduje wysokiej jakości prototyp w ciągu kilku minut. Następnie możesz dostosować przewodnik po stylu, wyeksportować projekt i finalnie uzyskać kod front-end. To, co sprawia, że Uizard jest świetny do projektowania stron internetowych, to fakt, że nie wymaga skomplikowanej nauki.

Niektóre z wyróżniających się cech tego narzędzia to:

 • interfejs typu “przeciągnij i upuść” dla szybkiego projektowania stron internetowych
 • importowanie zarówno ręcznie rysowanych planów, jak i tych stworzonych za pomocą innych narzędzi
 • współpraca w czasie rzeczywistym
 • opcja przełączenia z powrotem do trybu szablonu

2. Narrato – Platforma Content Workflow do tworzenia treści stron internetowych

Narrato

Jeśli chcesz wyróżnić się w cyfrowym krajobrazie, musisz upewnić się, że zawartość Twojej strony internetowej jest na najwyższym poziomie. Chociaż na rynku dostępnych jest dziś wiele usług związanych z pisaniem treści, dobre narzędzie do tworzenia treści SI, takie jak Narrato AI, może upoważnić Cię do podejmowania właściwych decyzji dotyczących treści witryny.

Narrato to kompletne narzędzie do tworzenia treści, które może zapewnić Ci kompleksową pomoc, od tworzenia treści, optymalizacji, planowania, współpracy, publikowania i zarządzania zespołem / projektem. Kreator treści SI i asystent SEO są szczególnie przydatne do tworzenia treści internetowych zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek, które lepiej plasują się w SERPach.

Solidny pisarz SI może automatycznie wygenerować szeroką gamę treści dla Twojej witryny:

 • tekst: AIDA, PAS, BAB, krótki tekst, krótki tekst reklamowy, opis produktu, opis produktu w punktach, nagłówek, meta opis pod kątem SEO
 • wideo: opis wideo, wciągający wstęp, zarys scenariusza, parafrazowanie akapitów
 • blog: intro, konkluzja, konspekt, parafraza tematu/paragrafu, QnA, akapit do kul, SEO meta opis
 • asystent pisania AI jest również wyposażony w mechanizm poprawy i optymalizacji treści, funkcję rozwijania zdań oraz funkcję “Napisz dla mnie”.

Oprócz tego Narrato oferuje również inne narzędzia, takie jak napędzany SI generator tematów, który można wykorzystać do uzyskania nowych pomysłów na treści i tematów blogów. Generator krótkich treści SEO przeszukuje wszystkie najlepiej działające treści w sieci, aby zapewnić Ci zarys działań SEO dla treści Twojej witryny, wraz z:

 • sugestiami słów kluczowych
 • optymalną liczbą słów
 • odniesieniami do konkurencji
 • pytaniami/tematami do uwzględnienia

Narrato wciąż dodaje nowe narzędzia i funkcje. Wkrótce planują również uruchomić generator obrazów SI.

3. Designs.ai – Narzędzie oparte na sztucznej inteligencji do projektowania grafiki dla Twoich treści

Designs.ai

Ilustracje, których używasz na swojej stronie, powinny przyciągać wzrok. Designs.ai to świetne narzędzie, które może pomóc Ci w projektowaniu grafiki, jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu. To narzędzie jest wyposażone w ponad 20.000 szablonów i 10.000 ikon projektowych, które możesz wykorzystać do tworzenia grafik, logo, makiet, filmów i innych.

Unikalną cechą Designs.ai jest to, że wykorzystuje technologię sztucznej inteligencji do generowania zasobów i wariantów projektowych zgodnie z potrzebami Twojej marki. Wystarczy, że wprowadzisz informacje o swojej marce, a narzędzie wygeneruje logo i szablon projektowy w oparciu o Twoje preferencje.

Niektóre z unikalnych cech tego narzędzia to:

 • pakiet do tworzenia tożsamości marki
 • narzędzia wspomagające projektowanie: dopasowywanie kolorów napędzane przez SI, kreator grafiki z darmowymi wektorami SVG i edytorem w przeglądarce, dopasowywanie czcionek napędzane przez SI
 • współpraca w zespole
 • nieograniczone pobieranie plików

4. Dynamic Yield – narzędzie do personalizacji napędzane sztuczną inteligencją

Dynamic Yeld

Personalizacja jest kluczem do wyróżnienia się w oczach odbiorców. Dzięki narzędziu wykorzystującemu sztuczną inteligencję, takim jak Dynamic Yield, możliwe jest dostarczanie spersonalizowanych doświadczeń odwiedzającym Twoją stronę internetową. Platforma optymalizacji doświadczeń pozwala na zaprezentowanie klientowi ujednoliconego doświadczenia na każdym etapie kontaktu, w tym na stronie internetowej, w aplikacji, w poczcie elektronicznej, w call center i w kiosku.

Kluczowe funkcje tego narzędzia to:

 • personalizacja statycznych treści, takich jak przyciski CTA, sztandarowe elementy i obszary reklamowe
 • dynamiczna restrukturyzacja układów stron
 • uszeregowanie list produktów dla każdego użytkownika
 • personalizacja ścieżek klienta
 • adaptacyjne polecenia

5. Quriobot – Czatbot do sprawnej obsługi klienta

Quriobot

Poziom obsługi klienta, oferowany na Twojej stronie internetowej, w znacznym stopniu przyczynia się do zwiększenia konwersji. Dzięki opartemu na sztucznej inteligencji oprogramowaniu do obsługi czatów, takiemu jak Quriobot, możesz za każdym razem zapewnić szybką i efektywną obsługę klienta odwiedzającym Twoją stronę internetową. Narzędzie to wyposażone jest w prosty interfejs typu “przeciągnij i upuść”, który można wykorzystać do budowania rozmów z czatbotem. Możesz użyć jednego z dostępnych szablonów na platformie lub samodzielnie stworzyć rozmowę od podstaw. Narzędzie pozwala również na tworzenie wielu czatbotów dla Twojej witryny jednocześnie.

Poniżej kilka wyróżniających się cech tego narzędzia:

 • projektant rozmów z funkcją “przeciągnij i upuść”
 • konta dla wielu użytkowników
 • pobieranie istotnych informacji od klientów za pomocą wielu różnych typów kroków (IBAN, Lokalizacja, rodzaje kroków zewnętrznego czatu)
 • stosowanie reguł warunkowych do zachowania czatbota
 • możliwość wyboru awatarów i języka czatbota

6. Unbounce – Kreator strony docelowej do generowania leadów

Unbounce

Głównym celem Twojej strony internetowej jest generowanie leadów, a najlepszym sposobem na to jest budowanie stron docelowych. Unbounce to narzędzie zbudowane specjalnie do tego celu. Dzięki wbudowanym narzędziom i możliwościom optymalizacji za pomocą sztucznej inteligencji, Unbounce może budować i publikować wspaniałe strony docelowe szybko i sprawnie. Narzędzie umożliwia również tworzenie wyskakujących okien i pasków, które natychmiast przyciągają uwagę odwiedzających.

Kluczowe cechy tego narzędzia to:

 • zasilany sztuczną inteligencją kreator stron docelowych z zaleceniami popartymi danymi
 • ulepszenia stron rekomendowane przez SI
 • piękne szablony
 • szeroki zakres opcji dostosowania
 • funkcje dzielenia testów

Podsumowanie

Na tym kończy się nasza lista narzędzi wykorzystujących sztuczną inteligencję do tworzenia i optymalizacji stron internetowych. Mając do dyspozycji te potężne narzędzia sztucznej inteligencji, możesz usprawnić każdy aspekt swojej strony internetowej, aby zapewnić najlepsze doświadczenia odwiedzającym. Mamy nadzieję, że zapewni Ci to dobry start do budowania swojego pakietu narzędzi SI.


O Autorze

Akshita Sharma

Akshita Sharma jest autorką treści, z zamiłowaniem do przekształcania złożonych tematów w angażujące i pouczające artykuły. Jako mistrzyni słowa z talentem do opowiadania historii, nieustannie szuka okazji do stworzenia czegoś nowego.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron