10 najlepszych aplikacji do monitorowania czasu pracy w Windows

Opublikowany 3 sierpnia 2021 w Produktywność. Tagi: .

Monitorowanie godzin pracy stało się bardziej istotne niż kiedykolwiek ze względu na zwiększoną potrzebę pracy zdalnej. Wyobraź sobie sytuację, w której wykonujesz dużo pracy i z dużą wydajnością. Nie śledziłeś jednak czasu. Byłoby to kłopotliwe. Istnieje jednak rozwiązanie, dzięki któremu możesz śledzić swoje godziny pracy za pomocą aplikacji do monitorowania czasu pracy.

stoper

Niezawodna aplikacja do śledzenia czasu pozwala skoncentrować się na pracy. Nie musisz już zdawać się na swoją pamięć ani przerywać pracy, ponieważ aplikacja do śledzenia czasu zrobi to za Ciebie. W tym artykule przyjrzymy się dziesięciu najlepszym systemom monitorowania czasu pracy dla Windows w 2021 roku.

Znaczenie aplikacji do śledzenia czasu

plikacje do śledzenia czasu pracy ułatwiają generowanie dokładnych faktur dla klientów. Będziesz również mieć pojęcie, jak długo zajęło Ci ukończenie zadań. Ponadto, dowiesz się, czy projekty ryczałtowe kosztują więcej pieniędzy, czy nie. Pomoże Ci to w dokładnym sporządzaniu faktur, które powinny być wystawiane po zakończeniu pracy.

Dokładność w wystawianiu faktur pomaga również budować zaufanie klientów. Na dłuższą metę będzie to korzystne dla Twojego biznesu. Kiedy wiesz, jak spędzasz swój czas, możesz zidentyfikować obszary wymagające poprawy. Aplikacja do śledzenia czasu pomoże Ci usprawnić przepływ pracy i poprawić produktywność. Ostatecznie wraz z upływem czasu możesz spodziewać się lepszych wyników.

Obecnie istnieje wiele aplikacji do śledzenia czasu w systemie Windows, ale oto lista 10 najlepszych, które powinieneś wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności:

Najlepsze aplikacje do śledzenia czasu pracy w systemie Windows

1. Work Examiner

Work Examiner

Work Examiner jest potężnym, ale łatwym w użyciu narzędziem do monitorowania pracownika. Jego funkcje pozwolą Ci monitorować aktywność pracowników, w tym strony internetowe, aplikacje, pocztę elektroniczną, czaty IM, transfery plików i inne. Jeśli chcesz, możesz nawet przechwytywać zrzuty ekranu lub sprawdzać ekrany pracowników w czasie rzeczywistym.

Ceny
Work Examiner posiada darmową 30-dniową wersję próbną. Jego koszt to $7,99 za użytkownika miesięcznie lub $79,90 za użytkownika rocznie. Wymagane jest posiadanie minimum pięciu licencji użytkownika dla miesięcznej subskrypcji i 1 licencji użytkownika dla rocznej subskrypcji.

2. Toggl Track

Toggl

Toggl Track to minimalistyczna aplikacja, która pozwala śledzić czas spędzony na różnych zadaniach zorganizowanych w oparciu o projekty i podprojekty. Dzięki niej możesz ustalać stawki rozliczeniowe, planować zadania w kalendarzu i nie tylko.

Ceny
Toggl Track posiada darmową 30-dniową wersję próbną. Istnieją trzy płatne plany i jeden darmowy plan, który ma ograniczone funkcje. Cena za plan startowy wynosi $9 za użytkownika na miesiąc i $20 za użytkownika na miesiąc w planie premium. W przypadku wersji dla przedsiębiorstw, należy skontaktować się z ich zespołem sprzedaży.

3. VeriClock

VeriClock

VeriClock to ciekawa aplikacja, która pozwala pracownikom zalogować się za pośrednictwem aplikacji internetowej, aplikacji mobilnej lub SMS. Ma zautomatyzowaną funkcję żądania podpisu, który przypomina pracownikom o weryfikacji ich arkuszy czasu.

Ceny
Vericlock posiada 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Nie można uzyskać darmowego planu. Wersja premium kosztuje $5 na użytkownika miesięcznie, nie licząc opłaty podstawowej w wysokości $10.

4. Paymo

Paymo

Paymo to przede wszystkim rozwiązanie do zarządzania projektami, ale obejmuje również śledzenie czasu i sprawozdania czasu pracy. Posiada dobry system zarządzania zadaniami i funkcje planowania i jego monitorowanie może wykazać, czy pracujesz zgodnie z planem.

Ceny
Paymo posiada darmowy 15-dniowy okres próbny. Nie ma żadnych darmowych planów. Jeśli zdecydujesz się na plan Small Office, będziesz musiał zapłacić 11,95 dolarów za użytkownika miesięcznie. Natomiast w przypadku planu Business, będziesz musiał zapłacić $18.95 za użytkownika miesięcznie.

5. Harvest

Harvest

Harvest jest przeznaczony do śledzenia czasu spędzonego na pracy, aby monitorować postępy projektów i kontrolować ich finansowanie. Integruje się z popularnymi aplikacjami do zarządzania płatnościami i zespołami.

Ceny
Harvest oferuje wszystkim użytkownikom bezpłatny 30-dniowy okres próbny, pozwalający na ocenę oprogramowania. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na darmowy lub płatny plan. W wersji darmowej, możesz mieć jednego użytkownika i dwa projekty. Wersja Pro kosztuje 12$ za użytkownika miesięcznie.

6. WorkingHours

WorkingHours

WorkingHours to prosta aplikacja, która śledzi czas, jaki pracownicy spędzają na różnych zadaniach. Może również śledzić zarobki i ma funkcję raportowania.

Ceny
WorkingHours posiada tylko 7-dniowy darmowy okres próbny, który pozwala ocenić wszystkie jego funkcje. Oprogramowanie posiada darmowy plan, w którym można uzyskać wszystkie podstawowe funkcje śledzenia czasu. Istnienie też wersja pro z jednorazową opłatą w wysokości 4,99 dolarów, dzięki której można odblokować wszystkie dostępne funkcje.

7. ActiveCollab

ActiveCollab

ActiveCollab to narzędzie, które ma pomóc zespołom we wspólnej pracy. Posiada też solidne możliwości monitorowania czasu pracy i możesz wykorzystać je do śledzenia czasu spędzonego na różnych zadaniach, a następnie automatycznie wypełniać arkusze czasu pracy.

Ceny
ActiveCollab oferuje wszystkim użytkownikom 14-dniowy bezpłatny okres próbny, aby mogli oni ocenić jego możliwości. Ten program nie ma planu bezpłatnego. Jeśli zdecydujesz się na plan podstawowy, będziesz musiał wydać $7 na użytkownika miesięcznie. W płatnej wersji możesz uzyskać dodatkowe funkcje, takie jak arkusze czasu pracy i fakturowania. Trzeba będzie zapłacić dodatkowe $ 4 za użytkownika miesięcznie.

8. ClickTime

ClickTime

ClickTime pozwala tworzyć zadania i ustawić szacowany czas, dzięki czemu łatwiej wyrobić sobie lepszą dyscyplinę. Ma wbudowane funkcje budżetowania i wydatków, a także zapewnia szeroki zakres typów raportów.

Ceny
ClickTime posiada darmowy 14-dniowy okres próbny. Oprogramowanie nie oferuje żadnego darmowego planu. Starter Plan kosztuje $ 12 za użytkownika miesięcznie, podczas gdy Team Plan kosztuje $ 16 za użytkownika miesięcznie. Kiedy mówimy o Premier Plan, trzeba zapłacić 28 dolarów za użytkownika miesięcznie. Wreszcie, dla Planu Enterprise, będziesz musiał skontaktować się z ich zespołem sprzedaży.

9. Clockify

Clockify

Clockify ma przejrzysty interfejs, który pozwala na tworzenie listy rzeczy do zrobienia, a następnie śledzenie czasu spędzonego na nich. Jeśli chcesz, możesz dodać niestandardowe etykiety zadań, aby zorganizować listę i ustawić, czy spędzony czas jest rozliczalny, czy nie.

Ceny
Clockify ma 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Darmowy plan pozwala na dodawanie nieograniczonej liczby użytkowników i projektów. Jednakże, otrzymasz tylko ograniczone funkcje. Plan Plus kosztuje 9,99 dolarów miesięcznie, podczas gdy plan Premium to wydatek rzędu 29,99 dolarów miesięcznie. Jeśli wolisz plan Enterprise, będziesz musiał zapłacić $ 9,99 za użytkownika miesięcznie.

10. RescueTime

RescueTime

RescueTime został zaprojektowany, aby pomóc Ci “uratować” czas i ukończyć zadania. Pozwoli Ci ustawić limity czasowe dla zadań i powiadomi Cię, kiedy nadszedł czas, aby przejść do innego zadania.

Ceny
RescueTime oferuje wszystkim swoim użytkownikom bezpłatną 14-dniową wersję próbną, która pozwala ocenić wszystkie funkcje. Oprogramowanie posiada darmowy plan, a także opcje dla użytkowników indywidualnych i zespołów. Plan darmowy oferuje podstawowe funkcje. Jeśli wybierzesz plan Premium (dla użytkowników indywidualnych), będziesz musiał zapłacić $ 12 miesięcznie. Plan Teams kosztuje $6 za użytkownika na miesiąc.

Podsumowanie

Jak widać, są to jedne z najbardziej wszechstronnych rozwiązań do monitorowania czasu pracy. Możesz porównać poszczególne edycje, aby sprawdzić, co dokładnie możesz osiągnąć. Pozwoli Ci to lepiej zrozumieć, która aplikacja do śledzenia czasu może być najbardziej korzystna dla Twojej firmy.

Tak naprawdę, najlepiej byłoby teraz wypróbować różne programy do śledzenia czasu pracy z tej listy. Zrozumieć w szczegółach, jak każdy z nich działa. Łatwo zorientujesz się, która opcja jest najlepsza dla Twoich potrzeb.


O Autorze

Mahendra Bajiya

Mahendra Bajiya jest marketerem cyfrowym i twórcą treści. Jako właściciel MI Guest Post, świadczy usługi gościnnych wpisów i jego artykuły zostały opublikowane na wielu technicznych i specjalistycznych stronach internetowych.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron