Monetyzuj ruch na stronie internetowej za pomocą OptinMonster

Opublikowany 11 lipca 2023 w Inne. Tagi: , .

Najważniejszą rzeczą, jaką potrzebujesz, szukając strategii monetyzacji odwiedzających Twoją stronę internetową, jest jasna, ale konkretne wskazówki, jak postępować. Bez względu na to, ile masz ruchu, będziesz potrzebować narzędzi do monetyzacji swojej strony internetowej i zarabiania pieniędzy. Choć niektóre metody wymagają trochę cierpliwości, a inne mogą przynieść szybkie rezultaty, są wszystkie ważne do poznania.

OptinMonster

Jednym z najlepszych narzędzi optymalizacyjnych jest OptinMonster. Oznacza to, że pomaga Ci motywować użytkowników do odwiedzania Twojej strony internetowej i wykonywania pożądanych działań, takich jak:

 • Zwiększanie liczby wyświetleń strony
 • Rozwijanie listy mailingowej
 • Zwiększanie liczby uczestników webinarium
 • Zwiększanie sprzedaży

Co to umożliwia? Pomaga Ci tworzyć skuteczne kampanie marketingowe na Twojej stronie internetowej dla różnych celów, takich jak generowanie leadów, porzucanie koszyka i wiele innych. Są to krótkie wiadomości, które mogą być wyświetlane jako popupy, pływające paski, mata powitalna, wypełniająca cały ekran lub na wiele innych sposobów. Dla każdej kampanii będziesz mieć ukierunkowane wezwanie do działania, które zaprasza Twoją publiczność do zapoznania się, zapisania się lub zakupienia czegoś. Najlepszą jednak cechą jest to, że możesz dostosować doświadczenie każdego użytkownika, wyświetlając spersonalizowane kampanie na podstawie ich zainteresowań, wyborów i zachowań. Dzięki temu zawsze możesz prezentować odpowiednie oferty klientom w idealnym momencie ich podróży.

OptinMonster - zrzut ekranu 1

Jak działa OptinMonster

Dla małych firm

Najlepszym narzędziem do optymalizacji konwersji dla rozwijających się małych firm jest OptinMonster. Proces, który stosujemy dla małych firm, można podzielić na trzy proste sekcje, takie jak tworzenie kampanii zoptymalizowanej pod kątem konwersji i przyciągającej potencjalnych klientów, zapewnienie, że kampanie są widoczne dla odpowiednich odwiedzających strony oraz przekształcenie nowych odwiedzających w potencjalnych klientów lub klientów.

Dla większych sklepów e-commerce

Wszystkie strategie marketingowe sprowadzają się do jednej rzeczy, jeśli chodzi o prowadzenie udanej działalności e-commerce: jak poprawić sprzedaż i zysk? Tak, ważne jest posiadanie dużej listy mailingowej. Jednak tylko wtedy, jeśli do tej listy dodajesz potencjalnych klientów, którzy ostatecznie zakupią Twoje produkty lub usługi. Dzięki OptinMonster możesz szybko generować większe przychody, pozyskując najwyższej jakości potencjalnych klientów.

Blog lub publikacja online

Jeśli prowadzisz blog lub inną publikację online, OptinMonster może Ci pomóc na wiele sposobów, takich jak zwiększenie liczby wyświetleń strony, zwiększenie przychodów z marketingu afiliacyjnego lub reklam, sprzedaż ebooków oraz rozwijanie listy mailingowej.

OptinMonster - zrzut ekranu 3

Korzyści płynące z OptinMonster

 1. Możesz projektować wizualnie atrakcyjne formularze optin za pomocą kreatora OptinMonster, które są dostosowane do maksymalnej konwersji. Formularze optin mogą mieć różne formaty, takie jak wyskakujące okienka, pływające paski, wysuwane z boku formularze, formularze po wpisie, formularze boczne, bramy powitalne, kółka zniżkowe i wiele innych.
 2. Czy wiesz, że ponad 70% odwiedzających strony internetowej, którzy ją opuszczają, nigdy nie wróci? Technologia Exit-Intent rozpoznaje zachowanie użytkownika, gdy ten wykazuje oznaki opuszczenia strony, i informuje go za pomocą spersonalizowanej kampanii. OptinMonster oferuje nawet technologię Exit-Intent dla urządzeń mobilnych.
 3. Możesz kierować kampanie na konkretne strony za pomocą modułu targetowania na poziomie strony, aby tworzyć bardzo ukierunkowaną listę mailingową.
 4. Prosty w użyciu narzędzie do testów A/B pozwala zwiększyć wskaźniki konwersji. Nie ma już potrzeby zgadywania, co działa. Przeprowadzaj eksperymenty z różnymi treściami, nagłówkami, układami i stylami, aby dowiedzieć się, co przekształca się najlepiej. Im więcej testów przeprowadzisz, tym lepsze będą Twoje wskaźniki konwersji.
 5. OptinMonster oferuje retargetowanie i personalizację na stronie internetowej. Możesz wyświetlać różne popupy dla nowych odwiedzających, powracających użytkowników i klientów. Dzięki temu możesz zaprezentować odpowiednią ofertę odpowiednim osobom.
 6. Dzięki zintegrowanej analizie można łatwo sprawdzić kliknięcia, wyświetlenia i całkowite wskaźniki konwersji. Nie trzeba być ekspertem w analizie danych. W prosty sposób uzyskasz istotne statystyki.
 7. Możesz projektować optiny za pomocą OptinMonster, które doskonale działają na urządzeniach mobilnych. Ponadto, wyskakujące okienka można ukierunkować na konkretne urządzenia, aby użytkownicy mobilni widzieli inny optin niż użytkownicy komputerów stacjonarnych. Technologia Exit-Intent to unikalna cecha OptinMonster, dostępna zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych.

OptinMonster - zrzut ekranu 2

Cennik

OptinMonster oferuje 4 plany cenowe z różnymi funkcjami:

 • Podstawowy plan kosztuje zazwyczaj 16 USD miesięcznie. Oferuje podstawowe narzędzia do pozyskiwania większej liczby potencjalnych klientów ze swojego obecnego ruchu.
 • Plan Plus kosztuje zazwyczaj 32 USD miesięcznie. Jest idealny dla rozwijających się firm, które chcą robić więcej.
 • Plan Pro kosztuje zazwyczaj 49 USD miesięcznie. Jeśli sprzedajesz cokolwiek na swojej stronie internetowej, to musisz mieć ten plan!
 • Plan Growth kosztuje zazwyczaj 82 USD miesięcznie. Oferuje wszystkie niezbędne narzędzia do zwiększenia konwersji.

Zalety i wady

Zalety

 • Jest przyjazny dla użytkownika i oferuje wiele opcji dostosowania.
 • Oferuje różne opcje wyświetlania wyskakujących okienek.
 • Dostępnych jest wiele gotowych szablonów.
 • Zapewnia integrację z wieloma popularnymi narzędziami.
 • Oficjalnie wspiera retargetowanie na stronie.

Wady

 • Jest bardzo drogi.
 • Wiele witryn używa OptinMonster, co oznacza, że wiele z nich korzysta z dostępnych szablonów.
 • Aby zobaczyć statystyki, musisz połączyć się z Google Analytics.
 • Nie ma automatycznego narzędzia do wybierania zwycięskiej wersji w testach A/B.

Podsumowanie

OptinMonster to fantastyczne narzędzie zarówno dla nowych użytkowników, jak i tych, którzy chcą rozbudować swoją listę subskrybentów w celu generowania leadów i rozszerzenia bazy. Jest łatwy w użyciu i upraszcza skomplikowany proces do kilku kliknięć. OptinMonster działa skutecznie i daje Ci doskonały początek dla opcji subskrypcji e-mail na Twojej stronie internetowej. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oferuje najlepsze narzędzia analityczne, które mogą prowadzić Cię do sukcesu. OptinMonster to dobra opcja dla Ciebie, zwłaszcza jeśli szukasz czegoś elastycznego, przyjaznego dla użytkownika i z różnymi motywami wyskakujących okienek. Jednak nie oferuje żadnego darmowego planu.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron