Chanty – Narzędzie pomagające wspólnie wykonywać pracę

Opublikowany 22 sierpnia 2022 w Komunikacja. Tagi: , .

Ile e-maili otrzymujesz i wysyłasz każdego dnia do swoich współpracowników? I ile czasu zajmuje Ci zazwyczaj poinformowanie zespołu o postępach lub celach zadań? Jeśli Twoja produktywność Ci nie wystarcza, powinieneś pomyśleć o zmianie narzędzi współpracy.

Istnieje wiele rozwiązań programowych do współpracy i komunikacji w zespole. Przy tak wielu alternatywach dostępnych na rynku, może być trudno wybrać najlepszą dla siebie i swojego zespołu.

Czym jest narzędzie do współpracy?

Narzędzia do współpracy to pomysł łatwy do przedstawienia, ale może być trudny do zdefiniowania. Współpraca pomaga zespołom i organizacjom działać wspólnie, aby osiągnąć określony cel. Ale czym dokładnie jest narzędzie do współpracy? Jest to aplikacja lub oprogramowanie, które może być wykorzystywane do wielu celów, w tym do zarządzania projektami, współpracy w zespole, przesyłania wiadomości i wspierania znaczącej komunikacji werbalnej lub niewerbalnej między członkami zespołu.

Definicja narzędzi współpracy może być bardzo niejednoznaczna. Najbardziej ogólną definicją narzędzi współpracy jest to, że są one wszystkim, co dwie lub więcej osób wykorzystuje do współpracy ze sobą. Niektóre wspólne cechy takich narzędzi mogą obejmować:

 • aplikację do czatowania w zespole, która umożliwia grupowe generowanie pomysłów
 • aplikację do zarządzania projektami, która organizuje zadania grupowe
 • aplikację do prowadzenia wideokonferencji, która umożliwia komunikację twarzą w twarz
 • narzędzie, które dystrybuuje pliki i zapewnia szeroki dostęp do materiałów w organizacji

Każda funkcja narzędzia do współpracy, niezależnie od jego przeznaczenia i charakteru, w jakiś sposób ułatwia współpracę. Spośród wielu opcji dostępnych na rynku, dziś porozmawiamy o Chanty, jednej z najpopularniejszych aplikacji do czatowania zespołowego. Przyjrzyjmy się głębiej głównym cechom Chanty i jak może pomóc Twojemu zespołowi stać się bardziej produktywnym i wydajnym.

Chanty

Chanty: Świetne narzędzie do współpracy

Chanty to skuteczne i proste oprogramowanie do współpracy zespołowej, które gwarantuje zwiększenie wydajności o 55%. Oprócz wielu przydatnych funkcji oferuje również możliwość wykonania większej ilości pracy, ponieważ 75 000 firm na całym świecie używa Chanty, aby zwiększyć swoją produktywność jak nigdy dotąd.

Jest to skuteczne narzędzie do współpracy, które może pomóc całemu zespołowi odnosić sukcesy każdego dnia, wykonując swoje zadania poprzez wykorzystanie swoich możliwości w bardziej efektywny sposób. Podczas gdy różne grupy wymagają różnych narzędzi do różnych działań – wszystko to nadal wymaga strategii współpracy. To sprawia, że współpraca jest kluczem do sukcesu. Chanty to Twoja brama do udanej strategii współpracy.

Chanty - zrzut ekranu 1

Wartościowe funkcje Chanty

1. Wideokonferencje i konferencje audio

Oczywiście, jaki jest pożytek z narzędzia do współpracy bez funkcji połączeń audio i wideo? Możliwość rozmowy twarzą w twarz podczas wideo sprawia, że łatwiej jest przekazać swój punkt widzenia. Nawet jeśli nie jesteś twarzą w twarz, możesz prowadzić rozmowy głosowe lub wysyłać wiadomości głosowe, aby skuteczniej dzielić się informacjami. To z pewnością przyspieszy Twoją produktywność.

Chanty dba o to, aby wszystkie połączenia były bezpieczne i płynne, dzięki czemu efektywna komunikacja jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy rozpocząć rozmowę i wykonać wysokiej jakości połączenia audio lub wideo do całego zespołu lub konkretnych członków zespołu. Zbierz swój zespół zdalnie w jednym miejscu, niezależnie od ich różnych stref czasowych i lokalizacji, i zredefiniuj sposób interakcji w czasie rzeczywistym.

2. Tworzenie i zarządzanie zadaniami

Wiesz, co jest interesujące w Chanty? Możesz cieszyć się silniejszą komunikacją z zespołem, w którym obowiązują określone terminy, dzięki możliwości tworzenia nowych zadań od podstaw lub przekształcania każdej wiadomości w zadanie. Załóżmy, że Twój szef napisał do Ciebie wiadomość, możesz ją łatwo przekształcić w zadanie na Chanty. To nie wszystko, możesz nawet ustawić dla niego datę wymagalności i zarządzać nim zgodnie z Twoimi specyficznymi wymaganiami.

3. Wiele integracji

Dzięki ponad 1200+ aplikacjom firm trzecich zintegrowanym z Chanty, nie musisz się martwić o przełączanie się między wieloma oknami lub wysyłanie sobie danych i dokumentów mailem z tak wielu innych aplikacji. Możesz to wszystko zrobić w jednym miejscu, ułatwiając sobie życie i proces współpracy.

4. Ochrona danych

Wszystkie wiadomości, które przesyłasz są bezpiecznie chronione w przypadku jakiegokolwiek użytku zewnętrznego lub wewnętrznego. Ponieważ nikt nie ma bezpośredniego dostępu do Twoich baz danych lub wiadomości, nie musisz się martwić, że ktoś Cię szpieguje. Chanty chroni Twoją prywatność zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, ponieważ są świadomi Twoich praw. Wszystkie usługi, w tym ich publiczna strona internetowa, są zobowiązane do korzystania z HTTPS przy użyciu TLS (SSL) przez Chanty.

5. Chanty Teambook do Twojej dyspozycji

Podobnie jak w przypadku podróży, “cokolwiek dzieje się w Chanty, pozostaje w Teambook”. Służy on jako centralna platforma dla wszystkich Twoich wspólnych materiałów, w tym zadań, rozmów, przypiętych wiadomości i innych plików.

Chanty - zrzut ekranu 2

Możesz uzyskać szybki dostęp do całej historii wiadomości i łatwo zlokalizować członków zespołu. Dodatkowo możesz przypinać wiadomości, zmieniać nazwy wątków lub opuszczać je jednym kliknięciem, aktywując akcje wątku za pomocą menu z trzema kropkami. To Ty dowodzisz i kierujesz dyskusją, czy to w hubie Teambook, czy w innym kontekście.

6. Dodatki Chanty

a. Przypinanie ważnych treści

Chanty umożliwia zaznaczenie aktualnego najwyższego priorytetu. Niezależnie od tego, czy będą to Twoje świeże pomysły, najnowsze raporty, czy ważne terminy. Chanty pomoże Ci znaleźć czas na odpowiedź na każdą wiadomość.

b. Udostępniaj wszystkie treści w jednym miejscu

Chanty naprawdę dba o Twoje doświadczenie w aplikacji. Umożliwia udostępnianie treści z YouTube, Coub i GIF-ów, dzięki czemu możesz spędzać mniej czasu na skakaniu między aplikacjami i oglądać preferowane treści w Chanty.

c. Fragmenty kodu

Oszczędzaj czas, otrzymując aktualizacje kodu swojego zespołu bez wysyłania plików ani linków. Proste udostępnianie kodu może wywołać natychmiastową reakcję.

d. Wywołuj członków za pomocą @nawiązań

Aby otrzymać szybką reakcję lub rozwiązanie pilnych problemów, napisz do współpracownika, członka zespołu online lub nawet całego zespołu.

e. Ciemny motyw

Zmień wygląd czatu na ciemny, wysokokontrastowy motyw, aby zmniejszyć zmęczenie oczu i zachować uwagę przy słabym oświetleniu.

7. Tablica kanban

Wykorzystaj elastyczność metodologii scrum, wizualną prostotę i możliwość zorganizowania całej swojej pracy w jednym miejscu. Każde zadanie lub podzadanie może mieć swój termin płatności, status, priorytet kontrolowany i śledzony za pomocą tablicy Kanban.

Chanty - zrzut ekranu 3

8. Wiadomości głosowe

Świetną funkcją jest wysyłanie wiadomości głosowych zamiast zwykłych wiadomości tekstowych. Udostępniaj wiadomości głosowe, abyś mógł odpowiedzieć od razu podczas podróży. Tylko ty i twój głos komunikujący się z zespołem, bez sprawdzania pisowni lub obaw o formatowanie.

Jak się zarejestrować?

Chanty umożliwia swoim użytkownikom bardzo prosty proces rejestracji. Wystarczy, że skonfigurujesz swój e-mail i voilà, możesz bezproblemowo współpracować ze swoim zespołem.

Ceny Chanty

Darmowy plan Chanty jest dostępny dla grup liczących do dziesięciu członków. Najbardziej ekonomicznym wyborem na rynku jest plan biznesowy, którego cena zaczyna się od 3 dolarów za użytkownika miesięcznie i zawiera dodatkowe funkcje.

Czy Chanty jest odpowiednie dla mojego zespołu?

Chanty jest używane przez zespoły wszystkich rozmiarów – niezależnie od tego, czy masz duży czy mały zespół, to doskonały wybór dla Twojego zespołu, jeśli chcesz zwiększyć produktywność i współpracę. Musisz jednak dokładnie przejrzeć plusy i minusy i sprawdzić, co pasuje do konkretnych wymagań Twojego zespołu.


O Autorze

Ammara Tariq

Ammara Tariq jest Managerem Marketingu w Chanty, czacie zespołowym, mającym plan wynieść swój zespół na nowe wyżyny. Dzięki wiecznej miłości do taktyk marketingowych, bardzo lubi też pisać o badaniach i ma nadzieję, że będzie mogła przekazywać swoim czytelnikom wiedzę i radość.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron