7 aplikacji do automatycznego odbierania połączeń na Androidzie

Opublikowany 13 czerwca 2023 w Komunikacja. Tagi: , .

Świat, w którym żyjemy, jest luksusowy i daje nam natychmiastowe gratyfikacje. Nie wspominając o tym, jak dużo mamy pod ręką dzięki aplikacjom mobilnym – dzięki renomowanym firmom zajmującym się tworzeniem aplikacji, takim jak Cubix, które dostarczają takie luksusowe aplikacje w celu złagodzenia problemów ludzkości. Chociaż to nie jest prawdą, jeśli weźmiemy pod uwagę funkcję rozpoznawania głosu w naszych smartfonach. Wtedy, mimo że mamy wszystko pod ręką, nasze polecenia głosowe mają znaczenie – dzięki sztucznej inteligencji i algorytmom opartym na uczeniu maszynowym.

Można by dyskutować, że można ślepo wyszukać jakąkolwiek funkcjonującą aplikację w sklepie z aplikacjami i istnieje duże prawdopodobieństwo, że ją znajdziesz. Tak, istnieją ich miliony – różnorodne aplikacje mobilne. Aplikacja do automatycznego odbierania połączeń (automatyczna sekretarka) to jedna z nich.

automatyczna sekretarka

Świat zmienił się drastycznie – od manualnego do automatycznego, jak spełnienie marzeń. Teraz, dzięki tym aplikacjom do automatycznego odbierania połączeń, nie musisz nawet dotykać telefonu, aby odebrać połączenie przychodzące. Można sobie wyobrazić, jak łatwe życie może być dzięki tym natychmiastowo działającym aplikacjom. Zapomnij o przegapieniu ważnych połączeń, gdy masz zainstalowaną aplikację do automatycznego odbierania połączeń na swoim telefonie komórkowym. A to nie wszystko, możesz nawet zaplanować wiadomości, automatycznie odpowiadać i wiele więcej dzięki tym wspaniałym i chyłkowym aplikacjom mobilnym.

Jednak skoncentrujmy się na głównej myśli tego artykułu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wysokofunkcyjnych aplikacji mobilnych do automatycznego odbierania połączeń, abyś mógł wprowadzić się w bardziej luksusowy styl życia.

7 najlepszych aplikacji do automatycznego odbierania połączeń i automatycznego odpowiadania

1. Do It Later – Auto SMS Message

Do it Later

Być może jesteś teraz zajęty i nie możesz sięgnąć po telefon, ale nie martw się, jeśli masz zainstalowaną aplikację Do It Later na swoim smartfonie z systemem Android. Ta aplikacja ma wiele funkcji, a jedną z nich, która może być dla Ciebie niezwykle przydatna, jest automatyczna odpowiedź tekstowa i automatyczna odpowiedź na połączenia.

Co więcej, aplikacja Do It Later obsługuje tworzenie przypomnień, które przypominają Ci o treści przypomnienia, odczytując je na głos – całkiem niesamowite, prawda?

Oprócz Do It Later, jest ona dosyć popularna w sklepie Google Play, zdobywając ponad 1 milion użytkowników. Chociaż wiele aplikacji zjada pamięć Twojego telefonu jak kret nosacz jedzący pokarm – jest to najszybciej jedzące ssak, Do It Later to lekka aplikacja, która rzadko zużywa dużo miejsca – jej rozmiar to 13 megabajtów.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji Do It Later?

Ano, po pierwsze, jeśli korzystasz z aplikacji Do It Later, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nigdy nie przegapisz ważnych połączeń i wiadomości. Dodatkowo, zyskasz dodatkowe funkcje. Na przykład, nie musisz być dostępny, aby wysłać komuś wiadomość; dzięki aplikacji Do It Later możesz zaplanować automatyczne wysyłanie wiadomości o określonym czasie – dla zapracowanej osoby może to być bardzo przydatne. Ponadto, możesz wybrać okres powtarzania – co godzinę, codziennie, co tydzień, itp. Wystarczy ustawić to raz i możesz ruszać dalej. To samo automatyczne wysyłanie wiadomości do wielu odbiorców o konkretnej porze dnia, bez żadnego codziennego zamieszania, może zmienić zasady gry w Twoim życiu, a to jest możliwe dzięki aplikacji Do It Later.

Podstawowe funkcje Do It Later

 • Planowanie wiadomości tekstowych.
 • Planowanie automatycznie generowanych wiadomości dla wielu odbiorców.
 • Elastyczne opcje cykliczne.
 • Odliczanie przed wysłaniem – dla potwierdzenia.
 • Obsługa WhatsApp.
 • Funkcje automatycznej odpowiedzi do konkretnych odbiorców.

2. Auto Answer & Callback

Auto Answer and Callback

Jesteśmy zobowiązani do odbierania telefonów bez względu na to, czym się zajmujemy. Wszystko, czego potrzebujesz, to aplikacja Auto Answer & Callback na urządzenia z systemem Android, która umożliwia automatyczne odbieranie połączeń przychodzących. Tak! Pozwala Ci automatycznie odebrać połączenie nawet wtedy, gdy jesteś zajęty. Ta aplikacja na Androida może pomóc Ci w automatycznym odbieraniu połączeń przychodzących podczas jazdy samochodem lub jazdy na rowerze. Praktycznie, gdy jesteś zajęty czymś obiema rękami, lub w niektórych przypadkach, gdy w ogóle nie chcesz dotykać telefonu, a mimo to odbierać ważne połączenia, ta aplikacja jest dla Ciebie.

Nie martw się o wyczerpywanie pamięci, ta aplikacja jest również lekka. To z pewnością pomaga zaoszczędzić miejsce na aplikacje w pamięci telefonu. Ta aplikacja jest również znana jako aplikacja hands-free i faktycznie spełnia to nazwanie, zapewniając automatyczne odbieranie połączeń.

Jak działa Auto Answer & Callback?

Aplikacja Auto Answer & Callback wykonuje tylko jedną czynność – automatycznie odbiera połączenia i robi to znakomicie. Automatycznie odbiera połączenia, gdy do telefonu podłączane jest urządzenie Bluetooth hands-free. Jeśli nie wykryje żadnego urządzenia hands-free/słuchawek, nie będzie działać – nie będzie automatycznie odbierać połączeń. Wydaje się to słuszne, nie chcesz, aby połączenia były automatycznie odbierane, gdy telefon jest w kieszeni lub nie jest obok Ciebie.

Kluczowe funkcje Auto Answer & Callback

 • Automatyczne odbieranie
 • Automatyczne oddzwonienie
 • Elastyczne automatyczne odbieranie wybranych połączeń
 • Działa tylko wtedy, gdy urządzenie Bluetooth lub słuchawki są podłączone do telefonu

3. Moto Answer

Moto answer

Inna doskonała aplikacja na Androida do automatycznego odbierania połączeń, która pomaga Ci automatycznie odbierać połączenia, gdy nie możesz użyć obu rąk, podobnie jak Auto Answer & Callback. Może to być bardzo wygodne podczas jazdy samochodem lub wykonywania czegoś zupełnie innego, co trzyma Cię z dala od telefonu. Dzięki aplikacji Moto Answer możesz ustawić automatyczne odbieranie połączeń na określony czas – ta funkcja jest bardzo przydatna w niektórych sytuacjach. Co więcej, aplikacja Moto Answer pozwala Ci ustawić ją w trybie aktywnym, nie obciążając przy tym baterii telefonu.

Działa tak samo jak aplikacja Auto Answer & Callback – gdy jest podłączone urządzenie Bluetooth lub słuchawki. Ponadto, możesz dostosować ustawienia tej aplikacji, aby działała efektywnie wokół Twoich codziennych rutyn. Ta aplikacja jest również lekka, zajmuje około 2-3 megabajtów. Ponadto, aplikacja Moto Answer jest dostępna do zakupu, podczas gdy podstawowe funkcje są całkowicie bezpłatne.

Kluczowe funkcje Moto Answer

 • Automatyczne odbieranie połączeń
 • Czas automatycznego odbierania połączeń
 • Lekka aplikacja
 • Działa z Bluetooth i słuchawkami

4. Auto Answer Call

Auto Answer Call

Ta aplikacja działa tak samo jak wspomniane powyżej aplikacje. Auto Answer Call umożliwia automatyczne odbieranie połączeń. Prosty interfejs użytkownika sprawia, że ta aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu. Obsługuje zarówno urządzenia Bluetooth, jak i typowe słuchawki. W aplikacji Auto Answer Call będziesz mieć pełnoekranowe ID dzwoniącego, dla którego można ustawić domyślne motywy lub dowolne zdjęcie z galerii. Ponadto, ogłasza nazwę dzwoniącego, abyś wiedział, kto dzwoni – nie musisz patrzeć na ekran, aby zobaczyć nazwę.

Ponadto, działa zarówno z urządzeniami Bluetooth, jak i bez nich. Automatycznie odbiera połączenie i przełącza je na głośnik telefonu, abyś mógł rozmawiać. Możesz również skonfigurować wszystkie te sposoby użycia z poziomu ustawień, ponieważ nie chcesz odbierać połączeń, gdy nie jesteś w pobliżu – to bardzo przydatne w wielu scenariuszach. Kolejną funkcją, którą możesz rozważyć, jest blokowanie nieznanych numerów, tych z którymi nigdy nie rozmawiałeś.

Kluczowe funkcje Auto Answer Call

 • Automatyczne odbieranie połączeń
 • Blokowanie nieznanych dzwoniących
 • Działa zarówno na urządzeniach Bluetooth, jak i na głośniku telefonu
 • Ogłaszanie nazwy dzwoniącego

5. Vani Dialer

Vani Dialer

Spośród wszystkich aplikacji automatycznego odbierania połączeń, ta aplikacja naprawdę się wyróżnia. Nie musisz ustawiać automatycznego odbierania połączeń, wystarczy tylko Twój głos, aby odebrać przychodzące połączenia, choć to zależy od Ciebie, czy chcesz na nie odpowiedzieć czy nie. Dodatkowo, możesz nawet skonfigurować swoje własne polecenie głosowe w ustawieniach Vani Dialer, aby nikt inny oprócz Ciebie nie odbierał połączeń. Co więcej, ta unikalna aplikacja automatycznego odbierania połączeń umożliwia wysyłanie automatycznych wiadomości SMS za pomocą głosu. Aby to zrobić, musisz skonfigurować odpowiednie ustawienia i ustawić reguły dotyczące jej działania.

Dodatkowo, za pomocą tej aplikacji możesz blokować niechciane połączenia. Ta aplikacja naprawdę ułatwia praktycznie wszystko, czego oczekujemy od aplikacji do automatycznego odbierania połączeń. Jej funkcja poleceń głosowych jest tym, czego ludzie potrzebują – nieco lepsza niż w przypadku aplikacji do automatycznego odbierania połączeń. Powiedz “Cześć” i jesteś gotowy, aby wymienić różnice zdań.

Kluczowe funkcje Vani Dialer

 • Odbieranie i odrzucanie połączeń za pomocą poleceń głosowych
 • Przyjazny interfejs użytkownika
 • Automatyczna odpowiedź wiadomości

6. Wasavi: Auto Reply, Schedule Message, Tasks, Notes

Wasavi

Oto ona – jej nazwa mówi wszystko o tym, co może wykonać. Takie aplikacje eliminują nasze problemy w wielu obszarach. Na przykład, jeśli potrzebujesz, aby rzeczy działy się automatycznie w ciągu kilku sekund, te aplikacje mogą być wygodne. Aplikacja Wasavi pomaga wysyłać automatyczne wiadomości z obrazkami. Możesz nawet zintegrować swoje rozmowy z Google lub dowolnym chmurą, aby zapewnić wysokie bezpieczeństwo. Dodatkowo zapisywanie rozmów na chmurze pozwala śledzić ważne notatki i otrzymywać przypomnienia.

Dzięki aplikacji Wasavi zoptymalizuj sposób, w jaki wysyłasz wiadomości tekstowe. Jej funkcja automatycznej odpowiedzi może być tym, czego właśnie potrzebujesz. Automatyczna odpowiedź nawet z Twoją lokalizacją oraz zapisywanie wiadomości jako zadań/ważnych notatek. Sprawna integracja z WhatsApp – najlepsze z tego wszystkiego – ludzie częściej rozmawiają na WhatsApp niż na jakiejkolwiek innej aplikacji lub wiadomościach w sieci komórkowej. Jeśli szukasz czegoś związanego z tym, Wasavi jest najlepszym wyborem. Ponadto oferuje nawet więcej; po prostu sprawdź sam.

Kluczowe funkcje Wasavi

 • Automatyczna odpowiedź na wiadomości
 • Automatyczna odpowiedź z lub bez lokalizacji lub obrazów
 • Zapisywanie wiadomości jako notatek lub zadań automatycznie
 • Sprawna integracja z WhatsApp

7. Auto Reply for Whats – AutoRespond Bot

Auto Reply for Whats

Oho! Konkurencja wśród takich aplikacji faktycznie się zaostrza. Kolejne aplikacje przedstawiające nadzwyczajne i wysokofunkcyjne funkcje sprawiają, że trudno jest zdecydować, która wybrać. Proste – wybierz tę, która Cię najbardziej przyciąga. Z Auto Reply for Whats możesz zrobić wiele rzeczy. Ta aplikacja pozwala nawet na tworzenie własnego chatbota i automatyczne odpowiadanie na potrzebne kontakty. Ustawianie automatycznych odpowiedzi może być łatwe dzięki prostemu interfejsowi użytkownika.

Możesz również zintegrować to z WhatsApp i WhatsApp Business – bardzo przydatne dla przedsiębiorcy. Ponadto, nie trzeba posiadać żadnej wiedzy technicznej, aby przeprowadzać taką automatyzację. Używanie aplikacji jest stosunkowo proste.

Ponadto, ta aplikacja może naprawdę pomóc w unowocześnieniu działalności biznesowej w drodze. Auto Reply for Whats pozwala tworzyć własne reguły, które nie tylko automatycznie odpowiadają osobom indywidualnym, ale także grupom, klientom i wielu innym. Funkcja tagów automatycznych odpowiedzi zdecydowanie przewyższa inne aplikacje na liście, umożliwiając wykorzystanie tej samej wiadomości w wielu regułach – stworzonych przez Ciebie. Jeśli więc szukasz zaawansowanej i nowoczesnej aplikacji biznesowej, Auto Reply for Whats to doskonały wybór dla Ciebie.

Kluczowe funkcje Auto Reply for Whats – AutoRespond Bot

 • Automatyczna odpowiedź
 • Własne tagi
 • Automatyczne odpowiedzi z tagami
 • Ustawianie dowolnych reguł
 • Intuicyjny interfejs użytkownika
 • Prosta i łatwa w użyciu

Dlaczego ważne jest budowanie aplikacji automatycznego odbierania połączeń?

Nadejście sztucznej inteligencji obdarzyło nas nieskończonymi możliwościami funkcjonowania oraz szansami na stworzenie własnych startupów w dziedzinie technologii. Jednak, co ważniejsze, dało nam uspokajającą koncepcję wraz z jej praktycznym działaniem – automatyzację. Pomaga ona wytwarzać towary i świadczyć usługi minimalizując nasze interakcje jako ludzi. Nie wspominając o tym, że jako ludzie mamy tendencję do podziwiania niemrawości od urodzenia. I uwielbiamy tego rodzaju zautomatyzowane rzeczy, które dalej eliminują nasze zaangażowanie w różne procesy. Ludzie pragną więcej takich aplikacji, które będą odpowiadać na życie i automatyzować je z możliwie wielu stron.

Dlatego musisz przerwać cykl luksusów na chwilę, przemyśleć taką zautomatyzowaną aplikację na startup i żyć szczęśliwie do końca – o ile nie chcesz być bogaty w nadmiarze lub nie działać w branży technologicznej. Jednak na początek należy skorzystać z usług czołowych firm zajmujących się tworzeniem aplikacji mobilnych, z niewielkimi kosztami związanych usług, a następnie jesteś gotowy, by wyruszyć w podróż w biznesie technologicznym.

Jakie są koszty budowy aplikacji automatycznego odbierania połączeń?

Musisz skontaktować się z wpływową firmą zajmującą się tworzeniem aplikacji i poznać szczegóły dotyczące kosztów takiej aplikacji. Ale dajemy Ci ogólny pomysł na koszt budowy zautomatyzowanej aplikacji lub aplikacji automatycznego odbierania połączeń.

Według GoodFirms możesz stworzyć prostą aplikację wydając około 24 000 dolarów. I w ciągu 4 do 5 tygodni będziesz miał gotową aplikację do uruchomienia.

Niemniej jednak bardziej złożona aplikacja może kosztować znacznie więcej niż omawiana właśnie prostsza aplikacja. Szacuje się, że będzie to kosztować około 137 000 dolarów, a czas realizacji wyniesie 26 tygodni – według badania GoodFirms. Z drugiej strony, te koszty są przybliżone i mogą się różnić w zależności od skali złożoności aplikacji i jej funkcji.

Jeśli chodzi o naszą wiedzę, czas i koszty odgrywają bardzo ważną rolę w tworzeniu aplikacji mobilnych. Ogólnie rzecz biorąc, tworzenie zaawansowanej i wysoko funkcjonującej aplikacji nie jest takie proste. Z drugiej strony, wiele czynników wpływa na rozwój aplikacji mobilnych. Na przykład:

 • Planowanie
 • Kosztorysowanie
 • Rozwój
 • Marketing
 • Wdrożenie

Przede wszystkim potrzebujesz wyróżniającego się pomysłu na aplikację

Niemniej jednak nie możemy odwrócić się plecami do tego rzeczywistego składnika, który dodaje smaku naszemu daniu – aplikacji. Wymyślenie fantastycznego pomysłu na aplikację to prawdziwy klucz do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie biznesu związanego z rozwojem aplikacji. Musisz przemyśleć innowacyjne pomysły na aplikacje, aby odnieść większy sukces. Choć nie jest to łatwe, z odpowiednią ilością badań możesz ruszyć z kopyta. Teraz, jak możesz wymyślić doskonały pomysł na aplikację?

Trzymaj konie na wodzy; mamy dla ciebie rozwiązanie tego problemu również. Wszystko, czego potrzebujesz, to myśleć nieszablonowo, aby stworzyć coś unikalnego i intrygującego. Pomyśl o niedawno powstałych startupach – mieli fantastyczny pomysł, a teraz są czołowymi branżami.

Jak wymyślić innowacyjny pomysł?

“Dowiedz się, czego świat potrzebuje. A następnie postaraj się to wynaleźć.” – Thomas A. Edison

Możemy ci w tym pomóc, ale prawdziwe wysiłki zawsze zależą od ciebie. Następujące kroki pomogą ci stworzyć przełomowy pomysł na aplikację:

 • Ludzie zawsze podziwiają coś nowego lub innego.
 • Zbadaj związane rynki i to, czego im brakuje, dostarcz to.
 • Zidentyfikuj rzeczywisty problem w świecie i zaproponuj rozwiązanie za pomocą swojej aplikacji.
 • Zacznij przeszukiwać internet w poszukiwaniu pomysłów na aplikacje i udoskonalaj je swoimi dodatkowymi funkcjami.
 • Śledź wiodące technologie i pomyśl o czymś własnym.
 • Zbadaj istniejące aplikacje i je udoskonalaj.

Podsumowanie

Życie z pewnością staje się łatwiejsze i bardziej aktywne dzięki tym wszystkim zautomatyzowanym aplikacjom do odbierania połączeń. Mam nadzieję, że ten artykuł przedstawił to, czego szukałeś, wraz z kilkoma wskazówkami, jak samemu stworzyć taką aplikację. W międzyczasie sklep z aplikacjami jest zalewany tysiącami różnych aplikacji mobilnych. Ci, którzy działają w branży rozwoju aplikacji, czerpią z tego najwięcej korzyści. Trend rozwoju aplikacji jest nadal istotny, dając ci szansę być częścią tej rewolucyjnej branży i zarabiać, tworząc własną zautomatyzowaną aplikację. Ponieważ to właśnie tego rodzaju aplikacje poszukują obecnie ludzie – aplikacje do automatyzacji życia.

Jeśli masz doskonały pomysł na aplikację, skorzystaj dzisiaj z pomocy najlepszych deweloperów aplikacji iPhone i przekształć swój pomysł w fantastyczną aplikację mobilną na iOS.


O autorze

Hamza Iqbal

Hamza Iqbal to producent treści cyfrowych w firmie zajmującej się tworzeniem oprogramowania. Opracowuje i wdraża strategie treści dla Cubix, a także dopasowuje cele biznesowe do działań marketingu treści. Aktywnie publikuje artykuły związane z kosztami tworzenia aplikacji.

Komentarze zamknięte.

 • Obserwuj nas

 • Przeglądaj Kategorie • Super Monitoring

  Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


  Wypróbuj bezpłatnie

  lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
 • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
  Super Monitoring
  lub dowiedz się więcej
  o monitorowaniu stron